Şimdi Ara

Derin Dondurucu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
66.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ailem 500-600 lira civarında bir derin dondurucu almak istiyor.
    Derin dondurucudan pek anlamadığım için kriter de belirtemiyorum.
    Fakat sanırım babam çekmeceli tiplerden düşünüyor.
    Buna göre tavsiyede bulunursanız (sebebpleriyle beraber) çok memnun olurum.

Edit: 100LT civarı bir makina işimizi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 18 Haziran 2012; 22:41:58 >

• çekmeceleri cam ya da sert plastik olsun..-18 e kadar soğutma yapabilsin..bir de yıllık enerji tüketimine bakın ayda 5 6 tl yi geçmesin yakacağı elektrik
  • Cevaplar için çok teşekkür ederim.
    Peki marka model önerisi olan var mı?
    Özellikle çekmeceli modellerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Cevaplar için çok teşekkür ederim.

Merhaba. Benim önerim Electrolux EUF27391W5 modelidir. Bu model ideal bir model. Fakat fiyatları hakkında bir fikrim yok. Ama çok kaliteli bunu söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Merhaba. Benim önerim Electrolux EUF27391W5 modelidir. Bu model ideal bir model. Fakat fiyatları hakkında bir fikrim yok. Ama çok kaliteli bunu söyleyebilirim.

Sanırım basit kriterleri belirtmemek benim hatam olmuş. İlk mesajda düzenleme yapacağım.
    Biz 100LT civarı bir alet bakıyoruz. Bütçe de 500TL civarında.
  • quote:

quote:

quote:

Sanırım basit kriterleri belirtmemek benim hatam olmuş. İlk mesajda düzenleme yapacağım.
    Biz 100LT civarı bir alet bakıyoruz. Bütçe de 500TL civarında.

Kusura bakmayın bilmiyordum. O zaman size tezgah altı ve çekmecemi bir ürün lazım. Önerim Electrolux ERT14002W8 olur. Electrolux onermin sebebi çok kısaca dondurucu ve soğutma olarak cok başarılı bir frima.

• Hocam teşekkür ederim. Fakat önerdiğiniz sanırım büro tipi soğutucu.
  • quote:

Hocam teşekkür ederim. Fakat önerdiğiniz sanırım büro tipi soğutucu.

Evet. Fakat 100 lt civarında bu tip ürünler var. Kendisi toplam 91 lt hacime sahip.Bu arada model kodu karışmış EUT10002W olacak özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 18 Haziran 2012; 22:59:10 >
  • quote:

quote:

Evet. Fakat 100 lt civarında bu tip ürünler var. Kendisi toplam 91 lt hacime sahip.Bu arada model kodu karışmış EUT10002W olacak özür dilerim

ben de Electrolux ün EUT10002W modeline bakıyordum. fiyat 700-800Tl civarında..kullanan varmı malzeme kalitesi nasıl acaba, ses durumu nasıl bilgi verebilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

quote:

quote:

ben de Electrolux ün EUT10002W modeline bakıyordum. fiyat 700-800Tl civarında..kullanan varmı malzeme kalitesi nasıl acaba, ses durumu nasıl bilgi verebilecek varmı?

Malzeme kalitesi iyi ve f/p ürünü.Sizi üzmez.Ses kişiye göre değişir ama gayet sessiz.

• Arkadaşlar
    Derin Dondurucu alacağım ama kararsız kaldım
    no frost mu defrost mu daha iyi
    çekmeceli almayı düşünüyorum ama orta büyüklükte (125 cm ve üzeri) tavsiye edeceğiniz bir model varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etranger -- 19 Temmuz 2012; 11:42:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etranger

Arkadaşlar
    Derin Dondurucu alacağım ama kararsız kaldım
    no frost mu defrost mu daha iyi
    çekmeceli almayı düşünüyorum ama orta büyüklükte (125 cm ve üzeri) tavsiye edeceğiniz bir model varmıdır.

Ben de hala aradığım tarzda bir model bulabilmiş değilim. Leibherr G1221 ya da G1231 hoşuma gitti ama onun da servis ağı nasıldır bilemediğim için kararsız kaldım.
  • markadan ziyade tükettiği elektrik önemli

uğur 'un çift artı'lı A sınıfı ürünleri çıktı, yani A++ sınıfı

fiyatına göre en alınası olanlar onlar bence..ben de onlardan almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 31 Temmuz 2012; 11:13:15 >
  • Geçen hafta Leibherr G1211 aldım. Henüz çalıştırmadık. Umarım memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: puncon

http://www.beyazesyamerkezi.com/Zanussi-ZFU219WO-Derin-Dondurucu_12087.html#0 bunu alıyorum

Hepsiburada.com'dan geçen hafta aldım, dün eve geldi. Fiyatına göre güzel. Servisi çağırdım, kurdurdum. Dedim neden az servisiniz var. Bana dediği '' üç yıldır arıza olmuyor, bu yüzden servis fazla gerekmiyor, sadece kuruluma gidiyoruz '' dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 7 Ağustos 2012; 6:03:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

quote:

http://www.beyazesyamerkezi.com/Zanussi-ZFU219WO-Derin-Dondurucu_12087.html#0 bunu alıyorum

Hepsiburada.com'dan geçen hafta aldım, dün eve geldi. Fiyatına göre güzel. Servisi çağırdım, kurdurdum. Dedim neden az servisiniz var. Bana dediği '' üç yıldır arıza olmuyor, bu yüzden servis fazla gerekmiyor, sadece kuruluma gidiyoruz '' dedi.

peki malzeme kalitesi nasıl. güven verdi mi?
  • http://www.enucuzbeyazesyam.com/Urun/Zanussi-ZFU-219-WO-Derin-Dondurucu-A-Enerji-5-Cekmeceli-pmu1835.html
    buradan sipariş verdim. hayırlısı artık.. kargo ücretiyle beraber 676 tl. sakarya da oturuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puncon -- 7 Ağustos 2012; 18:46:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

quote:

peki malzeme kalitesi nasıl. güven verdi mi?

Birçok büyük firma gibi üretim p.r.c. (çin üretimi) ve electrolüx tarafından 3 yıl garantili. Olumsuz bir şeyini görmedim. Malzeme kalitesi güzel.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.