Şimdi Ara

Windows Phone Tango, Microsoft'un güncelleme geçmişi sayfasında yer aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows Phone Tango güncellemesi Microsoft'un Windows Phone mobil işletim sistemi güncelleme sayfasında yer almaya başladı.

Avrupa'da satılan Nokia Lumia 900'lerde bulunan 8773.98 numaralı sürüm mesajlaşma, SIM kart kontakları ve diğer alanlarda iyileştirmeler sunuyor. Güncellemenin Windows Phone cihazlara ne zaman geleceğini açıklanmasa da Windows Phone Tango cihazları çıkmaya başladıktan hemen sonra Microsoft'un mobil operatörlerle çalışma içine girip güncellemenin mevcut kullanıcıların da hizmetine sunulacağı sözü verilmiş durumda. 

Tango güncellemesinin diğer Windows Phone cihazlara ne zaman geleceği hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmuyor, ancak Microsoft'un ilerleyen zamanlarda diğer cihazlar içinde bilgilendirme yapması bekleniyor.

• Napak ölekmi?

• niye bu kadar geciktiler tango için anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

Napak ölekmi?

haberi zorla okuttuğukları için birazdan DH Yönetim'i senden özür dileyecek bekle sakın çıkma forumdan
  • yani yedi nokta kaç oluyor bu tango??? windows 8 öncesi neden bu kadar zaman emek sermaye ayırmış ki buna??? win8e aktarsaymış emeğini parasını semayesini mühendisini işgücünü vs.. bir kaç ay sonrada wp8i duyuracak...

• quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk Napak ölekmi?
    haberi zorla okuttuğukları için birazdan DH Yönetimi senden özür dileyecek bekle sakın çıkma forumdan

muhahahaha öldüm gülmekten : )))))) hahahahahaa Allahta seni güldürsün... : )))))

• bir kaç ay sonrada wp8i duyuracak...

• Tango ile birlikte Türkçe desteği de gelecek...

• Arkadaşlar bende android telefon var ve tango yu kurdum ama sadece telefon hafızasını görüyor sim karttaki numaraları görmüyor bu genel olan bir kuralmı yoksa benim telefondamı bir hata var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatist

Arkadaşlar bende android telefon var ve tango yu kurdum ama sadece telefon hafızasını görüyor sim karttaki numaraları görmüyor bu genel olan bir kuralmı yoksa benim telefondamı bir hata var?

Android li hangi alete kurdun ki tangoyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ama=neden

quote:

Arkadaşlar bende android telefon var ve tango yu kurdum ama sadece telefon hafızasını görüyor sim karttaki numaraları görmüyor bu genel olan bir kuralmı yoksa benim telefondamı bir hata var?

Android li hangi alete kurdun ki tangoyu

Turkcell T11
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

Napak ölekmi?

/>
  • quote:

Sen çok yanlış gelmişsin birader. Bu tango o tango değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

Ya bu tango hangi tango:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

Ya bu tango hangi tango:)

Windows phone işletim sisteminin yeni sürümü olan tango

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş Video sohbet yazılımı olan Tango ile karıştırdı galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.