- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AĞDA KAYITLI DEĞİL !
23 Cevap16216 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1150 Mesaj
18 Haziran 2012; 18:58:18 

Arkadaşlar cuma günü Galaxy S2 Aldım ben , rahat rahat konuşup mesajlaşıyodum taa ki şu ana kadar. Numara çevirdiğimde " AĞDA KAYITLI DEĞİL " hatası veriyor.

İMEİ kontrol ettim kayıtlı cihaz. Yardım lütfen !

PSN ID : CombotAG

17 Mesaj
18 Haziran 2012; 19:14:28 

galaxy w de oyle oldu kafayi yedim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1150 Mesaj
18 Haziran 2012; 19:25:31 

Düzelttim sorunu kardeş.

Operatorun nedir yardımcı olayim.

43 Mesaj
20 Haziran 2012; 23:19:01 

hocam nasıl düzelttin bilgi versen bizde düzeltsek iyi olur.

selamlar

www.binbir.com - Bilgi Sistemleri Müdürü

1150 Mesaj
21 Haziran 2012; 0:30:24 

Hocam ben sim kartı çıkarıp taktım düzeldi de ,
operatorunu başka numaradan arayıp GSM çıkışlarını açtır , telefona reset at düzelir. Tamamen GSM ile ilgili yani telefonda arıza yok ki çoğu çıkış arızaları türkselde oluyor.

312 Mesaj
21 Haziran 2012; 15:48:24 

Bendede aynı sorun ver GSM çıkışları nasıl açtırılacak , konuyu biraz açarmısın......

ne kadar yükselirsen ,o kadar düşersin...

2 Mesaj
11 Ağustos 2012; 10:10:25 

Galaxy S2 i9100G var bende de, ics'yi yükledikten sonra da uzun süre sorunsuz kullandım. Lakin 2 gün önce "Ağda Kayıtlı Değil." demeye başladı. Hiçbir şekilde arama yapamıyorum, mesaj atamıyorum. Hattımı başka bir telefona taktığımda çalışıyor ama S2'de çalışmıyor.

304 Mesaj
28 Aralık 2012; 14:46:50 

Bendede oldu note 1 de iş hattımın sim kartı çalışırken kendi hattım çalışmıyor ağda kayıtlı değil diyip duruyordu.
Herşeyi denedim.Turkceli aradım samsungu aradım sim kart değiştir dediler.Sim kartı yeniledim. sonuç aynı oldu.

Çözümüm şöyle oldu (samsung müşteri hizmetleri kırk yılda bir işe yaradı tesadüfende olsa) mobil ağlarda Şebeke modu sadece wcdma seçmiştim sırf 3g den girsin diye otomatik olması lazımmış.
Çünkü benim şahsi hattımda 3g kapalıydı.haliyle operatörü bulamıyormuş öyle olunca (ne saçma)
Otomatik yaptım ve düzeldi herşey kaç gündür kafam patlamıştı.

Her İnsan Ölür Ama Her İnsan Gerçekten Yaşamaz.

9 Mesaj
12 Ocak 2013; 20:26:12 

arkadaşlar bende kayıtlı note 2 var .Sürümü 4.1.1 di rootlan mamıştı fakat durumu değiştirldi görünüyordu ve güncelleme almıyordu.Bende odinden andorid 4.1.2 türkiye stock romunu kurdum bu seferde telefon arama yapmıyo. AĞDA KAYITLI DEĞİL hatası veriyor nasıl çözebilirim......

20 Mesaj
23 Şubat 2013; 18:51:11 

Aşağıdaki yolu izleyin ve operatör taraması yapın, daha sonra da operatörünüzü seçin, sorun kalkıyor..

ayarlar > diğer ayarlar > mobil ağlar > ağ operatörleri

82 Mesaj
4 Nisan 2013; 22:16:37 

serpim in dediğilerini yaptım. duzeldi . acaba bu hata imei kaçak olunca mi olur neden kaynaklanıyor yeni telefon aldım acaba kandirildim mi?

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0

82 Mesaj
4 Nisan 2013; 22:50:14 

arkadaşlar yine bozuldu. samsung aradim cihaz arızalı servis e götürün dedi. bu sorunu çözebilmiş birileri var mi?

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0

82 Mesaj
11 Nisan 2013; 21:58:08 

arkadaslar cevap verecek kımse yok mu bu soruna...

3 Mesaj
6 Mayıs 2013; 20:36:47 

takipp

82 Mesaj
18 Mayıs 2013; 0:00:14 

arkadaslar sevıs aldı bır ay sonra telefon geldı. ag kablosu cıkmıs gerı ntakmıslar bu... duzeldı dusurmustumgaıba ondan oldu

30 Mesaj
19 Mayıs 2013; 12:24:04 

Guncellemden kaynakli bir sorun bendede oluyo (4.1.1 veya 4.1.2 surumlerine guncellenince olmaya basladi ) netden arastirinca cozumununde olmadigini anlarsiniz en kolay cozum kapatip acama

30 Mesaj
19 Mayıs 2013; 12:26:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sagital

arkadaslar sevıs aldı bır ay sonra telefon geldı. ag kablosu cıkmıs gerı ntakmıslar bu... duzeldı dusurmustumgaıba ondan oldu

Netdede guncelleme sorunu diye geciyodu

1931 Mesaj
19 Mayıs 2013; 15:39:32 

quote:

Orijinalden alıntı: zaptelyn

Guncellemden kaynakli bir sorun bendede oluyo (4.1.1 veya 4.1.2 surumlerine guncellenince olmaya basladi ) netden arastirinca cozumununde olmadigini anlarsiniz en kolay cozum kapatip acama

çözümü var hocam bendede yurt dışı imei atılmış cihaz vardı güncelleme yapınca şebekeyi görmedi küçük bi apk dosyası var cihazı rootlayıp apk yı kurup çalıştırıyosunuz sorun kalmıyor. Yeşil cinde s2 başlığı altında konusu var sabitlenmiş.

2006 clio 3 hb expression 1.2 16V
Nokia lumia 1520

269 Mesaj
5 Ağustos 2013; 15:37:47 

bende de bu sıkıntı başladı. ayarların hepsini denedim, yemedi. Arama alana yada yapana kadar sorun yok. Aramadan sonra sapıtıyor. İnternete gprs ve 3g üzerinden bağlanıyor ama görüşme yapılamıyor ya da mesaj atılamıyor. uçak moduna bir iki defa aldıktan sonra hat geliyor, ta ki bir sonraki aramaya kadar. Servise göndersek bayram önü, 1 ayda gelmez. sinir oldum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

112 Mesaj
15 Ağustos 2013; 13:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Bendede oldu note 1 de iş hattımın sim kartı çalışırken kendi hattım çalışmıyor ağda kayıtlı değil diyip duruyordu.
Herşeyi denedim.Turkceli aradım samsungu aradım sim kart değiştir dediler.Sim kartı yeniledim. sonuç aynı oldu.

Çözümüm şöyle oldu (samsung müşteri hizmetleri kırk yılda bir işe yaradı tesadüfende olsa) mobil ağlarda Şebeke modu sadece wcdma seçmiştim sırf 3g den girsin diye otomatik olması lazımmış.
Çünkü benim şahsi hattımda 3g kapalıydı.haliyle operatörü bulamıyormuş öyle olunca (ne saçma)
Otomatik yaptım ve düzeldi herşey kaç gündür kafam patlamıştı.

arkadaşlar bu arkadaşın çözümü S2de an itibari ile işe yaradı bilginize...

(Win7 Ultimate x64) (m5a88-v evo) (AMD Phenom II X6 1055T Processor 2.80GHz) (Ati HD6950) (8GB ram) (700watt power) (LG Flatron W227WDP Tv-Monitör)

20 Mesaj
25 Eylül 2013; 23:08:52 

Arkadaşın dediğini yaptım düzeldi şükür. Teşekkürler.....

Bu mesajda bahsedilenler: CallOfTheWild

182 Mesaj
24 Temmuz 2014; 19:17:51 

Hepsi hikaye burda yazılanların hepsini yaptım telefon bir aylık ve vatan dan aldım 3 defa servise gitti telefon düzeliyor bir kaç güne yine aynı oluyor, herşeyi denedim çaresi yok çaresi ya değişim ya para iadesi. Hem neden yeni telefonu ikide bir açıp kapıcam yada uçak modu yada gsm veya vcdma veya otomatik yapacam( bende otomatik seçil daima.)
Hep peşin para veriyoz hemde samsungun kölesi oluyoz.

Sorun ağda kayıtlı değil hatası
servis yok seçil ağ yok hatası
Yada aranıyor yazıp aramaması.

TELEFON SAMSUN GALAKSY TREND PLUS S7580

Forumdan birine ücreti almadan tanımadığım halde güvenip parça gönderdim, ücreti ödemedi ama alışveriş yaptıkları listesinde benim nikimi de yazmış, ne adamlar var ya 100 tl mi vermedi birde nikimi kullanıyo, yazıklar olsun.

913 Mesaj
24 Temmuz 2014; 20:03:06 

odinle orjinal romu yuklemek ya da modem ve kernel dosyalarını CWM ile yüklemek gerekiyor

1 Mesaj
26 Temmuz 2014; 12:46:09 

AYARLARA GİRİP GÜVENLİK,SİM KARDI KİLİDİNİ AYARLANIN USTUNE TIKLAYARAK PİN KODU ŞİFRENİZİ GİRİYORSUNUZ BÖYLECE PİN KODU ŞİFRESİ İPTAL OLUYOR ONDAN SONRA DİĞER AYARLAR MOBİL AĞLAR,AĞ ÖPERÖTÖRLERİNE TIKLAYIP OTAMATİĞE BASIYARUZ VE TELEFONU AÇIP KAPATIYORUZ VE BİRİNİ ARIYORUZZZ

BEN YAPTIM VE OLDU...[font="Tahoma"][/font]

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » AĞDA KAYITLI DEĞİL !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.383