- x
Led TV lerdeki USB den HD DivX Oynatma Hakkında?
0 Cevap251 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

157 Mesaj
18 Haziran 2012; 17:31:29 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar. 106 ekran led tv almayı düşünüyorum. Bende 5.1 ses sistemi var dvd playerı biraz eski. HD filmleri oynatamıyorum haliyle. Bütçe olarak hem led tv hem de yeni bir ses sistemi almayı aynı anda kaldıraram :) Aklıma şöyle bir şey geldi. USB li led tvler varmış. Baktım HD divx oynatıyor yazıyor. Yalnız şöyle bir sorun var. Ben usbden 5.1 sesli bir filmi hd olarak tvye taksam, seside benim eski playerdaki scart çıkışından tvye bağlasam ve aux modunda tvden sesi playera iletsem tvdeki usbden izlediğim 5.1 filmin sesini player üzerinden aux modunda 5.1 olarak sesi ses sistemi kolonlarından alabilir miyim? Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarrr :) Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serteltr -- 18 Haziran 2012; 17:34:24 >

- - P4 3.0 HT - - Intel 865GBF - - 4*512 MB Kingston DDR 400 (Dual Channel) - - HIS HD 2600 XT 256 MB AGP Iceq Turbo - - Samsung 160 GB Sata - - ASUS 450 Watt PSU - -
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » Tv Genel » Led TV lerdeki USB den HD DivX Oynatma Hakkında?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.178