Şimdi Ara

LG Optimus L5 bu ay Avrupa'da satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG Optimus L5 bu ay Avrupa'da satışa sunulacak

LG, Mobil Dünya Kogresi 2012'de resmi tanıtımını gerçekleştirdiği yeni L serisinin ortanca modeli Optimus L5 E610'u "bu ay" Avrupa'da tüketiciyle buluşturacağını açıkladı. Ünlü moda markası Prada ile tekrar bir araya gelen Güney Koreli üretici, akıllı telefonunda birlikte geliştirdikleri Prada v3.0 tasarımına yer veriyor.

Tasarım üzerine yoğunlaşılan Optimus L serisinin orta segmentte yer alacak üyesi E610, 4.0 inç büyüklüğünde HVGA (480 x 320 piksel) çoklu dokunmatik destekli ekran, 800MHz hızında ARM Cortex-A5 işlemcili Qualcomm MSM7225A çipset, 512MB RAM, 4GB dahili hafıza (2.5 GB erişilebilir), 32GB'a kadar microSD kart, 5MP LED flaşlı arka kamera, görüntülü görüşme kamerası, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 3.0, FM radyo, A-GPS, NFC çipi ve 1500 mAh pile sahip olacak.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve Optimus 3.0 kullanıcı arayüzüyle donatılan akıllı telefon, 118.3 x 66.5 x 9.5 mm ölçülerinde, 125 gram ağırlığında. Asya ve Latin Amerika'da ise; çift SIM kart slotuna sahip olacak.

İlk etapta bu ay Almanya, İngiltere ve Fransa'da satışa sunulacak. Sonrasında Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Asya, Asya ve Latin Amerika'ya sarfiyat başlayacak.

Henüz resmi fiyatı konusunda bir bilgi verilmedi. Fakat Amazon Almanya, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 199 Euro fiyat etiketli ilanını yayınladı. Bu fiyat, daha gelişmiş bir model olan Optimus L7 ile aynı düzeyde, ancak ilerleyen dönemlerde ilan satışa açıldığında fiyatın düşmesini bekleniyor. 

• Ekran ve işlemci dışında güzel görünüyor donanımı. Koy koy koy Ekrandan ve işlemciden kısmak olmaz ki ya :(

• Ekran ve islemciyi ciktiktan sonra zaten geriye ne kaliyor ki ?
    4 inch ekrana 480 e 320 ne yahu. Bari cozunurlugu fiyat artmasin diye yukseltemiyorsun 3.5 inch yap. Bu LG adam olmayacak anlasildi.

• parasına göre iyi mi bilemedim şimdi

• Pardon ama tasarım kötü ve samsung çakması :( Firmaların bu yönlerde özgün olamaması ne kadar utanç verici ve de :(

• tasarım olarak çakmanın çakması gibi duruyor

• 4 inç ekran ve 480 x 320 çözünürlük ekran.Olamaz böyle birşey neredeyse pixelleri sayacağız.Ya bi gidin işinize fiyatı düşük 4 inç iyi bir telefon.Fiyatı düşük olup ekranıo büyük pek model yok iyi olmuş bu model.Fakat fiyatının ülkemiz için 400-500 TL'yi geçmemesi gerekiyor.

• tasarım çakma ve iğrenç işlemci kötü orta düzey kullanıcıya hitap eder belki ve 4' ekrana 1500 mah( elimde bitane var böylesi şarjından çok şikayetçiyim )bataryada kötü
    kısaca OLMAMIŞ LG

edit:ekranın çözünürlüğünü kaçırmışım o daha da berbat çok iyi bi fiyatla girerse belki satar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 19 Haziran 2012; 16:44:24 >
  • Arkadaşlar niye kızıyorsunuz anlamıyorum LG giriş seviyesinde farklılaşmak adına bir takım orta seviye özellikleri giriş seviyesine getirmiş ve fiyat aynı kaldıktan sonra tabi ki tercih eden olacaktır. 3.2" olsa çok mu mutlu olacaktınız giriş seviyesinde tüm markalar aynı şeyleri sunuyor LG farkı bir şey yapmışsa ben tebrik ederim...

• Gold un internet sitesinde 579 TL ile satış sunuldu ? Orta düzey kullanıcı için yeterli olur mu?
  • piyasadaki en ucuz 4" tel.
  • 106 ekranda Sd yayın izlenebiliyorsa bu telefonda sıkıntı çıkarmaz.

İphone 3gs'de yada 2'de kim pixelleri sayıyorum diye şikayet etti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 10 Kasım 2012; 18:32:26 >
  • eğer fiyatı uygun olursa alınabilirliği var.3.5 inçten aşağısı bana göre küçüktür.aynı donanımdaki kaç telefonun 4 inç ekranı var ki.büyük ekran sevenlerin alabileceği bir cihaz.
  • tasarım çok kötü denildiği gibi.
  • Galaxy Ace S5830i alıp hataya düşmekten daha iyidir.En azından ekranı daha büyük.Çözünürlük 5830i ile aynı.Ama bunu söylemeden Ace mi L5 mi desem herkes Ace derdi.İşletim sistemi de ICS daha ne olsun.Fiyatı da 579 lira olup ta bide indirime girerse bence fiyatındaki telefonların lideri olur.Acaba 5830i'deki gibi oyun oynatma sorunu varmıdır onu merak ettim.Tipi hoşuma gitti.Ace'yi satıp düşünebilirim oyun sorunu yoksa.

• 512MB RAM gerçek mi bu?
  • Bu fiyata daha iyi bir ürün tavsiyesi olan var mı?
    İndirimle 500-580 arasına geliyor zaman zaman?

• LG'den yine şaka gibi bir hareket daha.. Bu yaptıklarını Sony, Xperia'ya bile yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Ekran ve islemciyi ciktiktan sonra zaten geriye ne kaliyor ki ?
    4 inch ekrana 480 e 320 ne yahu. Bari cozunurlugu fiyat artmasin diye yukseltemiyorsun 3.5 inch yap. Bu LG adam olmayacak anlasildi.

500 liraya 4 inç alabilmek bile gayet güzel.
    3.5 inç alacaksanız zaten gırla telefon var piyasada onlardan alırsınız.Bu cihazı 500 liraya satarak LG muhteşem bir iş çıkardı siz adam olmayacak diyorsunuz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.