Şimdi Ara

FIFA 12 İngiltere'de Tekrardan Lider

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Uzun bir süre liderlik koltuğunda kalarak İngiltere'de büyük işler başaran FIFA 12, koltuğu yeniden kaptı. FIFA 12, İngiltere'nin en çok satan oyunlar listesinde tekrardan birinci oldu.

Yayınlanan listeye baktığımızda geçtiğimiz üç haftanın lideri Future Soldier ikinciliğe gerilerken, Max Payne 3 de üçüncü sırada yer alıyor. Yeni çıkış yapan oyunlardan Lollipop Chainsaw, listeye dördüncü sıradan giriş yapıyor ve onu Battlefield 3 ile Diablo 3 takip ediyor.

İşte karşınızda liste;

1 – FIFA 12
    2 – Ghost Recon: Future Soldier
    3 – Max Payne 3

4 – Lollipop Chainsaw
    5 – Battlefield 3
    6 – Diablo 3
    7 – Game of Thrones
    8 – Sniper Elite V2
    9 – Mario & Sonic London 2012 Olympic Games
    10 – DiRT Showdown

• Fifa 13 gelince devredecek herhalde liderliği :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hele şükür sonunda listede Max Payne 3 var artık

• euro 2012 gazıyla tekrar birinci olmuş hak ediyorlar orası ayrı :) birde oyun piyasasının hakkını veriyor İngiltere'deki oyuncular

• Pes ve Fifa ,futbol oyunlarında pastayı 2si götürüyor helal olsun adamlara başka hiçbir rakipleri ve pastayı bölen kimseleri yok paraya bakarmısın

• Uzun bir süredir PES oyuncusu olan biri olarak FİFA'ya geçtikten sonra bu başarıyı hak eden bir oyun olduğunu anlamış oldum. Gerçekçilik adına oldukça büyük faklarla PES'ten önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Uzun bir süredir PES oyuncusu olan biri olarak FİFA'ya geçtikten sonra bu başarıyı hak eden bir oyun olduğunu anlamış oldum. Gerçekçilik adına oldukça büyük faklarla PES'ten önde.

PES önde diye okudum basıyordum eksiyi. Ultra fanboy olmuşum
  • ingiltere yi istatistik olarak çok fazla yayınlıyorlar adamlarda bi numara yok ki. hangi oyun yeni çıksa kafadan 1 numara o oluyor zaten, fifa12 hariç. bilmiyorum galiba başka ülkelerde bunlara benzer istatistikler yapılmıyor herhalde , bundan dolayı bu adamların verilerini kullanıyoruz hep

• pes İlk 10 da yok
  • Fifa 12 10 milyon civarında pes 2012 ise 3 milyon civarında satmış.Pastayı götüren fifa yani :) Pes gelişime açık olmadığı sürece fifaya asla yaklaşamaz.Online'da ise hiç yazmasam daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.