Şimdi Ara

MERCEDES VANEO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
33.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar mercedes vaneo lar nasıl araba sizce...

• Bence artık modası geçti ve de fazla tutulmadı gibi. Motor zayıf, fiyat yüksek vs vs.
    Caddy türü yada verso türü bişi daha iyi olabilir.
  • tutulmamasının tek sebebi diğer mersoların yanında biraz küçük ve gösterişsiz kalması bence
    yoksa içi c200`ün neredeyse aynısı
  • arkadaşlar o sonuçta bir mercedes.küçüklük büyüklükle ne alakası var.
    şahsen çok beğeniyorum şahsen vaneoları.sıfır bir dobloya vereceğim paranın üstüne biraz daha para koyar 2.el vaneo alırım.
    dostum eğer binecem diyorsan al.yok belli olmaz erkenden satabilirim diyosan başka alternatifleri düşünmende fayda var.
  • Bence daha güzel bir tasarımı olabilirdi. Bana biraz dengesiz bir araç gibi geliyor. Hiç binmedim ama içi de dar gibi. Belki biraz daha kassak Caddy yerine Vaneo alırdık ama ona da kıyamazsın, her yere sokamazsın ki.
    Bir ara gazetelerde kampanyalı fiyatı vardı; otomatik vitesi 42,000 liraydı.
  • vaneo fazla tutulmadı fakat bu sınıfta tasarım dış görüntü olarak en iyisi vaneo şuan bildiğim 37 milyardan başlıyo geçen sene bi ara vaneo kombi 31 milyardan başlıyodu kampanyası vardı fakat sonra tekrar yükseldi bence vaneo nun ikinci eli alınabilir fakat sıfırına o para verilmez yani şu an verilmez yenisi yakında çıkabilir he bide vaneo doblo ve caddy vb göre daha narin bi araç kötü yollara pek gelmez
  • çok pahalı ve eski ama mercedes.
    scenic kat kat daha iyidir.
    diğerlerinden olduğu gibi.
  • dostum scenic bu sınıfta değilki ayrıca ben geçenlerde scenic in arka koltuğuda yarım saatlik bi yolculuk yaptım gerçektende çok rahatsızdı nerde doblo -caddy -connect scenic bence hiç rahat bi araç değil bu saydıklarımın yanında dediğim scenic 2002 modeldi bu arada. bide aynı sınıf değil yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

çok pahalı ve eski ama mercedes.

scenic mersodan daha iyi ha ilk defa senden duyuyorum hatta duymamış olayım...aaaaaa....
  • Kesinlikle doğru yeni kasa full Scenic çok daha kaliteli sağlam ve prestijli imajı verdi bana da... bir kere adamlar hala desensiz far kullanıyorlar aydınlatma berbat bu arada iç C'nin aynısı diyen arkadaş karıştırdı herhalde çünkü iç mekan yerden yere vurulan eski A ile havalandırma ızgaralarının şekli şemali hariç tıpatıp aynıdır, kliması manueldir radyosu iyi ses vermez ahşap kaplaması bence tek avantajıdır, ha ayrıca çok geniş ama kesinlikle bir mercedes-benz havası yok araçta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_1

quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

çok pahalı ve eski ama mercedes.

scenic mersodan daha iyi ha ilk defa senden duyuyorum hatta duymamış olayım...aaaaaa....

scenic vaneo ile aynı sınfta ve bir kaç yerde testlerini görmüştüm şu alman otomobil sitelerinin bir kaçında.scenic bayağı bir fark atıyordu vaneo ya
  • merso el arabası yapsa yine en iyisidir dersinizya siz herneyse.ama renaultun modellerinin mersoyla aynı sınıfta yer alan araçalarından hiç bir eksiği yoktur.senin önüne çıkan sadece göz boyama.yani türkiyede mercedes i çok abartırlar.
  • Bütün dünyamı Mercedes i abartıyor?... Yeni bir sıfır araba aldım ama aynı fiyata 5-6 yaşında bir Mercedes aldığıma çok pişmanım...Yıldızı yeter...
  • niye soruyorsunki araç mercedes....

MERCEDES VANEO

MERCEDES VANEO

MERCEDES VANEO

MERCEDES VANEO

• Hani dışı idare eder diyodum da, içi çok berbatmış ya bunun Ne bu 1585'ten kalma iç mekan
  • arkadaşlar bende 1 hafta önce aldım 2002 Vaneo 1.7 dizel C200 alıcaktım 0na 19 bin verene kadar 21 bine Vaneo aldık konforu rahatlığı cezbetti açıkcası bide yüksek model oluşu.Caddy doblo gibi araçlardan en büyük farkı hususi oto olması yani taksi kategorisinde olması ve az yakması bence arkadarşlar!Başka kullanan varmı vaneo bildiklerimizi paylaşalım araç hakında...
  • Adı yeter,

MERCEDES.

Vaneo sınıfındaki en konforlu ve güzel araç.

Scenic'le aynı sınıfta mı bilmiyorum ama yıllar sonra yine Mercedes Mercedes'liğini gösterecektir.
  • Bizim aile için 'biçilmiş kaftan
  • üretimi bitmedi mi tutmayınca yanlış mıyım.
  • yav arac güzel ama pahalı ikinci elleri.simdi bakın ikinci el piyasasına
    vito parası istiyolar..2006 30.000 ytl ye onu alacgıma 2005 32.000 ytlaya
    içi doseli vito alırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.