Şimdi Ara

Sapphire düşük profilli Radeon HD 7750 modelini hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sapphire medya bilgisayarları için hazırladığı düşük profilli Radeon HD 7750 modelini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Geleneksel ekran kartlarına kıyasla daha kısa boyutlu baskılı devre kartı kullanan ekran kartı, AMD'nin 28nm üretim teknolojisiyle geliştirdiği Cape Verde grafik yongasını kullanıyor ve bu sayede DirectX 11.1 desteği de sunuyor. 

Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlarla kullanılacak şekilde tasarlanan ekran kartı, 2+1+1 fazlı VRM tasarımı ile destekleniyor ve grafik ünitesini besleyen fazlar için üst seviye sürücü-MOSFET'ler kullanılıyor. Cape Verde grafik yongasının karakteristik özelliklerini koruyan ekran kartı, 128-bit bellek veri yolu desteği, 1GB GDDR5 bellek ve 512 paralel işlem birimiyle geliyor.

Grafik işlem birimi 800MHz'de çalışan düşük profilli ekran kartında bellekler ise 4500MHz'de görev yapıyor. Yeni nesil UVD motoru ile piyasada yaygın olarak kullanılan video formatları için donanımsal hızlandırma desteği sunan ekran kartı, ayrıca GPGPU yetenekleri ile uyumlu yazılımlarda hızlandırma yapabiliyor. Görüntü aktarımı için çift DVI, DisplayPort ve HDMI konnektörleri ile desteklenen ekran kartının son kullanıcı satış fiyatı ise açıklanmadı. 

• tamam.

• Mükemmel benim 300 düşük profil kasa ile çalışırsa değmeyin keyfime

• 1gb cık casper bunu koymaz pc lerine :D
  • bana eksi basıyorsunuz , peki bu ekran kartını alacakmısınız ? - basanlara soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

bana eksi basıyorsunuz , peki bu ekran kartını alacakmısınız ? - basanlara soruyorum

Her malın alıcısı vardır merak etme. Ekran kartları içinde en fazla satılanlar, giriş ve orta segment kartlardır.
  • cf icin baglanti yeri koymamisler yoksa 10 numara kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • performansı nasıldır acep 5770 kadar varmıdır ?

• hdcp için 7750 biraz fazla değilmi. ama orta seviye üstü isteyenlerde olabilir tabiki

• 512 tane çekirdek var yani yeni oyunları orta grafik seviyesinde randımanlı oynanabilir !

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

1gb cık casper bunu koymaz pc lerine :D

• Kart kısa denmiş ama yine de GTX670 den uzun gözüküyor.Teknik bilgilere bakılırsa fena da bir kart değil.

• ama orta seviye üstü isteyenlerde olabilir tabiki .

• adam olana bu bile çok !

ama favorim XFX markası :)

• Bu kartın oc li modelleri gelse exper,casper derken hazır pc ciler kapis kapis alirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazır pc ler için güzel bi kart olmuş
  • türkiye de var mı bu kart?

• pes oynamak için güzel kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

512 tane çekirdek var yani yeni oyunları orta grafik seviyesinde randımanlı oynanabilir !

Has sektör oradan!
  • Sapphire iyidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.