Şimdi Ara

Samsung, çift dock bağlantılı kablosuz ses sistemini satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, çift dock bağlantılı kablosuz ses sistemini satışa sunuyor

Samsung Electronics, geçtiğimiz CES 2012 fuarında görücüye çıkardığı DA-E750 kablosuz ses sistemini yarın piyasaya sürmeye hazırlanıyor.  

Dünyanın ilk çift dock girişine sahip ürün, transistör yerine vakum tüpleri kullandığı amplifikatörü ile sesleri en doğal haliyle sunuyor. Ürün hem kablosuz hem de dock girişleri ile Galaxy ve iOS cihazlarını destekliyor. 2.1 kanallı fiber hoplarlörler ve gömülü sub-woofer ile 100watt'lık kristal kalitesinde seslere imkan tanıyor. 

Cihazın kablosuz tarafında ise Samsung Galaxy cihazları için AllShare, Apple cihazları için Air Play ve Bluetooth 3.0 teknolojilerine yer veriliyor. Bunun yanında bir kompozit giriş ve bir USB portu da bulunuyor. Yarın İngiltere ve Güney Kore'de satışa çıkacak modelin 800$ fiyat etiketi olduğu tahmin ediliyor. Sonrasında ise diğer ülkelerde satışa sunulacak. 

Samsung, çift dock bağlantılı kablosuz ses sistemini satışa sunuyor

• 800$ ^.^

• samsung telefonların aksesuarları işte bu yüzden ön plana çıkıp bolca piyasaya giremiyor. gereksiz ve aptalca fiyatlandırma bu tür yan ürünlerin önünü tıkar.

• Fiyat yüksek ama çift dock girişi akıllıca hem Android hem Apple'a destek vererek satışları arttırabilir...

• Ürün oldukça şık ancak ederinden çok pahalı.

• telefonlardaki bulunan ve genelde 128Kbit olan mp3 sesleri nede kristal netliğinde ses sunarya.. hani sıkıştırmasız 24bit destekli bir ses codeci ile yapıyor bunu dese anlarımda 128Kbit mp3 için vakumlu tüpe ne gerek var????

• harika hoparlör

• vakum tüpler mi ? Transistör yerine vakum tüpler mi ? Şu Girişine uygulanan sinyali yükselten akım ve gerlim kazancı saglayan veya gerektiginde anahtarlama elemanı olarak kullanılan Silisyüm veya germanyüm yarı iletkenlerinden üretilen NPN veya PNP tipi transistörlerin yerine vakum tüpler mi ? hiç şaşırmadım nedense...!! amacı ilgi çekmek.!

• ben buna 800 dolar verirsem 80gün uyuyamam xD

• hiç şaşırmadım nedense...!! amacı ilgi çekmek.!

• Derdim ürünü karalamak degil sadece vakum tüplerin daha maliyetli oluşundan daha fazla enerji kullandıgı yüzden cihazın fiyatının yüksek olması.onun yerine en kaliteli 5+1 ses sistemi alınabilirken neden ben bunu alayım der yurdum insanı + özelligide yok degil var çift dock girişine sahip olması güzel bişi... şimdi transistörlerin olmadıgı dönemde kullanılan vakum tüplerin şuan üretmek bile çok zahmetli bir iştir.(dönem transistör dönemi)sistemlerin üretim sahalarını bilmesem bile bunu kolaylıkla söylemek mümkün ...Şuan bu sistemden başka en fazla 2-3 model daha çıkabilir ama ne kadar tutulur ayrı bir mesele...Transistörlerin kullanılması bu cihazın hertürlü daha ucuz olmasını saglar bence...Yalnış anlatmış olabilirim amacı ilgi çekmek derken bunu kastediyordum...vakum tüp zamanın çocugu degilim ama transistörün ne demek oldugunu bildigim içindir.Herkesten özür dilerim...

• oha çok güzel ln.

• fuarda dinlemiştik kaliteliydi baya sesi.
  • vatanda %50 ye varan indirimle 800$ değil 796$+kdvye falan satılır artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

vatanda %50 ye varan indirimle 800$ değil 796$+kdvye falan satılır artık

• Bu tür ürünler ülkemiz icin fazla kalıyor. Daha ekonomik ve kaliteli ürünler gelmeli bence. Tabi en azından dünya fiyatlarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı fiyatı 669$ , yurtdışı yorumlarda da çok olumlu notlar almış , tr ye ne zaman ve ne kadara gelecek acaba?
  • Şu an piyasanın çok altında Audio Dock kampanyamız mevcut, takip edebilirsiniz;
    http://forum.donanimhaber.com/m_67901896/tm.htm

ya da direkt ürün sayfası;
    http://samsungavm.com/?urun-496-SAMSUNG-DA-E750-KABLOSUZ-DUAL-AUDIO-DOCK.html
  • Oldukça şık, oldukça pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitakbal

Yurtdışı fiyatı 669$ , yurtdışı yorumlarda da çok olumlu notlar almış , tr ye ne zaman ve ne kadara gelecek acaba?

Şu an 1199tl kampanyalı satış fiyatı var, sınırlı stok :)
    http://samsungavm.com/?urun-496-SAMSUNG-DA-E750-KABLOSUZ-DUAL-AUDIO-DOCK.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gsmavm -- 10 Kasım 2012; 18:01:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.