- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bacak kıllarını makasla almak.Yardım...
37 Cevap7753 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 12:43:14 

Merhaba arkadaşlar.Yaz geldi malum istanbulun sıcağıylada bacaktaki kıllar bile terden nerdeyse birbirine yapışacak e dolayısıyla hoş bir görüntüde olmuyor.Şimdi mutlaka uygulayan uygulamış arkadaşlar vardır.Bacak kıllarını makasla almak mantıklı mı? Şu açıdan soruyorum.Yani kıl köklerini uzatır mı ya da daha fazla çıkar mı?Yoksa direk makina ile 0 lamak mi daha mantıklı. Bacak kıllarımdan gerçekten kendim rahatsız oluyorum çünkü çok fazla ve hoş bir görünüm oluşturmuyor kendi şahsi düşüncem bu tabi. Makina ya da makas kullanmak kılları dahada arttırır mı? ya da daha sert falan çıkar mı ?Şimdiden cevaplar için teşekkürler arkadaşlar :)

925 Mesaj
17 Haziran 2012; 15:36:17 

makasla yamuk yumuk olur

Seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim

Opel insignia cosmo 1.6 180 hp xenon+film+AFL

70 Mesaj
17 Haziran 2012; 15:39:17 

ben oynuyorum bacak kıllarımla çok sevıyorum acıkcası

.

899 Mesaj
17 Haziran 2012; 15:40:27 

Ben alıyorum. Doğal bir görünüm oluyor, her kılı eline alıp teker teker incelemedğin sürece de kesildiği belli olmuyor. Öneririm yani

~~

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:21:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Ben alıyorum. Doğal bir görünüm oluyor, her kılı eline alıp teker teker incelemedğin sürece de kesildiği belli olmuyor. Öneririm yani

Yalnız şöyle birşey var.Makasla almak kılları uzatıyor mu yada köklerini kalınlaştırıyor mu acaba :)

172 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:23:47 

sakal gibi çıkar
makasla alınır mı deli misiniz lan

"son ırmak kuruduğunda son ağaç yok olduğunda son balık öldüğünde beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak"

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:24:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bladerunner4153

sakal gibi çıkar
makasla alınır mı deli misiniz lan

Senin tavsiyen nedir peki orman gibi bacak ya hoş durmuyor yani bana göre şort falan giyildiğinde :)

2266 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:24:54 

makinayla incelt kalınlaşmaz bence

Jason Statham
İnsanlar farklı düşünür, farklı konuşur ve farklı dövüşür.

975 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:30:33 

Fakirmisin lazerlet

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:33:38 

Şimdi kalınlaşır falan ileride daha kötü çıkarsa ohooooo biterim yani zaten almış başını gidiyor :D

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:36:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Blackfyre

Fakirmisin lazerlet

Fakiriz gardaş.Aslında düşünmüyor değilim de şimdi öğrenci adamız böyle fantastik şeylere para verince koyar biraz gibim :)

975 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:42:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Fakiriz gardaş.Aslında düşünmüyor değilim de şimdi öğrenci adamız böyle fantastik şeylere para verince koyar biraz gibim :)

O zaman kıl dökücü krem kullan

2547 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:44:53 

Makasla felan bacak alınmaz,numaralı makine gerek.
Örneğin 10-15 mm uzuluğunda tüm bavak numaralı bir saç kesme makinesiyle alınırsa hem makasın yamuk yumuk kesmesi durumu olmaz,hemde jiletin tahta gibi kıl çıkartmasu gibi bir durum olmaz.

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:46:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Blackfyre

O zaman kıl dökücü krem kullan

Onların jilet gibi olduğunu yani daha da sert ve çok çıkardığını duydum tabi ne kadar doğru bilemem :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Haziran 2012; 18:48:56 

Ben makasla kesiyorum tarak yardımı ile ama cok zaman alıyor en iyisi vücut kılları için makina almak

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Haziran 2012; 18:51:47 

Hocam makasla uğraşılmaz çok zor. Ayrıca makas da makine de kökleri kalınlaştırır.

1140 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:52:11 

Makineyle al bende alıyorum kalınlaşma falan olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:52:20 

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Makasla felan bacak alınmaz,numaralı makine gerek.
Örneğin 10-15 mm uzuluğunda tüm bavak numaralı bir saç kesme makinesiyle alınırsa hem makasın yamuk yumuk kesmesi durumu olmaz,hemde jiletin tahta gibi kıl çıkartmasu gibi bir durum olmaz.

Direk normal makineyle almak acaba sorun çıkarır mı daha çok 0,8 mm falan daha sert ve çok çıkmasına neden olur mu acaba.

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 18:54:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzeDönükZeka

Makineyle al bende alıyorum kalınlaşma falan olmuyor.

Ne kadar süredir alıyorsun acaba ?

1140 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:01:35 

quote:

Ne kadar süredir alıyorsun acaba ?

Kişiden kişiye değişir ama 2-3 ayda bir alıyorum ben iyi oluyor.

213 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:05:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzeDönükZeka

Kişiden kişiye değişir ama 2-3 ayda bir alıyorum ben iyi oluyor.

Hayır yani demek istediğim bir artma ya da kalınlaşma olmuyor diyince ne kadar süredir alıyorsun da bu kanıya vardın demek istemiştim :)

56 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:25:03 

Eldiven ile ara ara al. Gür olmadığı için kötü bir görünüm de vermez.

2547 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:39:12 

quote:

Direk normal makineyle almak acaba sorun çıkarır mı daha çok 0,8 mm falan daha sert ve çok çıkmasına neden olur mu acaba.

Birşey olmaz,sonuçta sakal değil bugün kes yarın uzasın.

4719 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:42:04 

Nedir bu ılıklık merakınız anlamıyorum. Televizyonda gördüğünüz tüysüz bebek artistlere mi özeniyorsunuz ? Yoksa bunlara hayran olan kızların size bakmayışına mı tahammülünüz yok ? Olduğunuz gibi olun arkadaşım. İnsanlara kendinizi beğendirmeye çalışmayın.

Steam ID : ilhan_j0

67 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:44:45 

ben bi kaç defa denedim tüy dökücü kremle hiç bi fark yok

Yırtıcılar az yaşar.... Uzun sürmez Doğanlık..

1140 Mesaj
17 Haziran 2012; 21:22:03 

quote:

Hayır yani demek istediğim bir artma ya da kalınlaşma olmuyor diyince ne kadar süredir alıyorsun da bu kanıya vardın demek istemiştim :)

Anladım 1 yıldır alıyorum

3794 Mesaj
17 Haziran 2012; 22:45:05 

Ara makas attır gardaş.

Gölge Mavisi Golf 1.4TSI 122HP Man. Highline----2004 Ford EXPLORER 4.0V6 Fully Loaded(Satıldı.. =( )----2005 Ford MUSTANG 4.0V6(O şimdi çok uzaklarda...)
Uygun fiyatlı Steam oyunları için.... https://www.g2a.com/r/ihakan
İstanbul Technical University/Southern Illinois University Edwardsville-Industrial Engineering

213 Mesaj
18 Haziran 2012; 1:43:33 

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Nedir bu ılıklık merakınız anlamıyorum. Televizyonda gördüğünüz tüysüz bebek artistlere mi özeniyorsunuz ? Yoksa bunlara hayran olan kızların size bakmayışına mı tahammülünüz yok ? Olduğunuz gibi olun arkadaşım. İnsanlara kendinizi beğendirmeye çalışmayın.

Şimdi senin bu yorumu yapma gücün nereden geldi.Hayır söyledim görünümünden hoşnut değili(m).Ayrıca sıcaklarda zaten teri bile bir dert oluyor. Bunun televizyonda gördüğün tüysüz bebek artistleri (ki nasıl bir tamlama anlamadım da neyse) ile ne alakası var?Olayı kızların bakmasına yorman ayrı bir dert?Allaha şükür ondan yana sıkıntımda yok. İnsanlara kendimi beğendirme gibi bir derdim zaten yok.Kendimi beğendikten sonra karşı taraf beni ilgilendirmez.He ılıklığımdan sıcaklığımdan soğukluğumdan vs. bir şüphende olmasın kardeşim :)

899 Mesaj
18 Haziran 2012; 7:56:00 

quote:

Yalnız şöyle birşey var.Makasla almak kılları uzatıyor mu yada köklerini kalınlaştırıyor mu acaba :)

hiçbi şey olmuyo dostum, hurafe yok öyle kalın çıkar ince çıkar güneşe doğru eğimli çıkar. Kıl lan bu nerden bilsin kesildiğini, her türlü çıkıyo işte.

~~

498 Mesaj
18 Haziran 2012; 8:26:05 

Ağda

Karac'oğlan der ki halimiz nice. O yar'in sevdası gönlümden yüce. Sarayıdım yar'i bari bir gece.İsterlerse kefenime, sarsınlar.

213 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:09:12 

quote:

Orijinalden alıntı: thxxl

Ağda

Ağda fena acıtır diye düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaycees -- 18 Haziran 2012; 11:10:13 >

243 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:13:20 

2 yıldır her yaz makina ile alıyorum

213 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:14:12 

quote:

Orijinalden alıntı: zarzana123

2 yıldır her yaz makina ile alıyorum

Kalınlaşma yada artma oluyor mu peki :)

947 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:28:14 

Çözüm epilasyon . Kalınlaşma daha çabuk uzama falanda olmuyor diye okumuştum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ZEİTGEİST - FİGHT CLUB - 3 İDİOTS - İNTO THE WİLD - GREEN STREET HOLİGANS - YES MAN - DAY OF THE WACKO - GOOD WİLL HUNTİNG - TAARE ZAMEEN PAR - WANTED - DEAD POETS SOCİETY - THEY LİVE

243 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:50:15 

quote:

ya kısa iken kalım cıkıyormuş gibi gözüküyor ama biraz uzayınca eski haline geliyor istersen resim çekim pmden konuşuruz

3692 Mesaj
18 Haziran 2012; 11:58:40 

quote:

Bire çocuk kesme alma ile kıl artsa idi dünyada kel olmazdı.. Böyle saçma sapan şeyleri inanmayı bırakın..

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarını belirler.

213 Mesaj
18 Haziran 2012; 12:01:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Bire çocuk kesme alma ile kıl artsa idi dünyada kel olmazdı.. Böyle saçma sapan şeyleri inanmayı bırakın..

Yani evet aslında birde o var.Ama sonuçta çevremdede görüyorum ben adam zamanında almış sırt kıllarını.Şimdi öyle bir hale gelmiş ki inan ki atletsiz tişört giydiğinde bazen tişört yırtılıyordu ufak ufak delik delik ya düşün yani kıl durumlarını.Tabi neyle almış onu bilmiyorum.Düşünsene bacak kıllarının pantolonu falan deforme ettiğini :D

213 Mesaj
23 Şubat 2014; 16:13:56 

Upp aradan 1,5 sene falan geçti ve ben yaklaşık 5 kere falan bacaklarımı komple ağda ile aldım.Ancak artik dayanamıyorum ağrıya Ve şu an yine aldı başını gidiyor ve gerçekten terlemesi beni acayip rahatsiz ediyor.Bunun için biraz acısız kalınlaştırmayan bir makine yada başka alternatif yol önerecek olan dh üyelerine şimdiden teşekkürler.Tavsiyelerinizi bekliyorum arakdaşlar.

En Beğenilmeyen Yorumlar
Nedir bu ılıklık merakınız anlamıyorum. Televizyonda gördüğünüz tüysüz bebek artistlere mi özeniyorsunuz ? Yoksa bunlara hayran olan kızların size bakmayışına mı tahammülünüz yok ? Olduğunuz gibi o... Yoruma Git Yorumun Devamı WarriorAngel - 17 Haziran 2012; 19:42:04 -2
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bacak kıllarını makasla almak.Yardım...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.561