Şimdi Ara

Beslediğim örümcek 'yalancı karadul' çıktı//SS'ler geldi//

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
17.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seni ısırmasına izin ver, örümcek adam olabilmek için tek ihtiyacın bu.
  • İlk önce onu böyle kutu tarzı bişeyin içine sok sonra kutuya ufak bi delik aç raid i al eline o delikten komple sık içeri zaten o raid öldürmez onu sadece acı çeker başka bişey olmaz sık sık sonra kutunun ağzığı bi poşetin içine sokup salla poşete düşsün sonra poşete 3-5 poşet daha geçir hatta 7-8 tane daha poşet geçir ki kaçmasın sonrasında düğüm at poşede ve başla duvardan duvara vurmaya bam küt kolu bacağı kırılır kopar zaten sonra poşete böyle 1 kere çok hafif bas kafası ezilsin b*ku çıksın hafiften ama öldürme can çekişirken poşeti ateşe ver

O yavrularının olduğu şeyinde üstüne bas zevkli olabilir tam nerede olduğunu kestiremedim eğer tavandaysa yakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roinless~ -- 17 Haziran 2012; 9:23:37 >

• Seninbu yaptıgın şey o besledigin orumcek yüzünden kim bilir kaç kişi ölücek hadi ölmeyi geç senin yaptıgın pislik yüzünden milletin başına iş açıcaksın.

Bide hala karar vericem diyor hep sen ve senin gibiler yüzünden bu zehirli varlıkların nesli artıyor.
  • arkadaşım öldürsene şunu manyak mısın? bilmediğin,etmediğin değişik bir böcekle ne yapmayı planlıyorsun.şakası bile olmaz bence. kürekle öldür onu çabuk
  •  Beslediğim örümcek 'yalancı karadul' çıktı//SS'ler geldi//
  • lan yak şunu
  • Apartmanın ücra köşesinde beslediğim örümceği nedir ne değildir diye araştırayım dedim bir baktım 'yalancı karadul' diye bir yaratık çıktı,
    zannedersem zehirliymiş ama hala emin değilim o mudur diye birazdan ss gelecek, sinek bulayım çıkartayım yuvasından keratayı.

Dipçik: SS ler geldi, flaş ışığı sevmeyince fener ile çektim keratayı ^^ bugün de ziyaretçisi varmış ama affetmemiş

Bugünkü avını hüperdetirken

Mekanından bir kare.

Yavrularını bıraktığı av, yavru başına satabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 17 Haziran 2012; 6:25:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Apartmanın ücra köşesinde beslediğim örümceği nedir ne değildir diye araştırayım dedim bir baktım 'yalancı karadul' diye bir yaratık çıktı,
    zannedersem zehirliymiş ama hala emin değilim o mudur diye birazdan ss gelecek, sinek bulayım çıkartayım yuvasından keratayı.

Kardeş az sen beslenseydin keşke durumlar vahim

• Pillerin şarjı bitmiş la, bu arada 3-4 katı bir örümceği öldürmüş etrafını sarmış :)
  • Hadi bakalım.
  • Her şeyin hayırlısı kardeşim.
  • bu hayvanlar avrupa kıtasında yok.
  • SSler gelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

bu hayvanlar avrupa kıtasında yok.

Türkiye'deki zehirli örümcekler listesinde var bu tür.
  • Bu arada 'Steatoda grossa' yalancı karadul oluyormuş, bizdeki 'Steatoda triangulosa' ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Bu arada 'Steatoda grossa' yalancı karadul oluyormuş, bizdeki 'Steatoda triangulosa' ..

nick-mesaj uyumu
  • Ulan bunun üstüne ne güzel basılır
  • Yarin obur gun haberlere cikar ikindi vaktinde tesvikiyeden cenazesi kalkti diye demedi demeyin
  • beslediğim derken ne veriyorsun böceğe?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.