Şimdi Ara

Artes i708 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tablet bugün sabah elime geçti fakat ekranı boydan boya kırık çıktı :( akşam değişim dilekçesiyle (ereyon.com.tr) tekrar yolladım. umarım bi problem çıkmaz.
  • harici sd karta uygulamaları taşıyamıyormuyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

harici sd karta uygulamaları taşıyamıyormuyuz.

Tabiki. Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet

yok orda sdcard a taşıma var sadece. harici sd kartı extsd olarak görüyor.ICS de 3. bie hafızanın olabileceğini düşünmemişler sanırım
  • Değişim talep ettiğim tablet dün elime ulaştı. Şimdi sorunsuz çalışıyor, inşaallah böyle devam eder.

Artes e güvenim arttı teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

Değişim talep ettiğim tablet dün elime ulaştı. Şimdi sorunsuz çalışıyor, inşaallah böyle devam eder.

Artes e güvenim arttı teşekkürler.

Mutlu oldum :)
  • En üzüldüğüm şey şarj adaptörünün USB Adaptör olmaması :)
  • tabletin klavyesini türkçe klavye olarak nasıl ayarlıyoruz? bilen anlatabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merrfaruk

tabletin klavyesini türkçe klavye olarak nasıl ayarlıyoruz? bilen anlatabilir mi acaba?

Bunu indirin hocam:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taypo.android.trskb&hl=tr

Direk APK linki: http://www.taypo.com/dist/TR%20Soft%20Keyboard%20v0.10.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirlivaVII -- 25 Temmuz 2012; 2:07:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

quote:

Orijinalden alıntı: merrfaruk

tabletin klavyesini türkçe klavye olarak nasıl ayarlıyoruz? bilen anlatabilir mi acaba?

Bunu indirin hocam:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taypo.android.trskb&hl=tr

Direk APK linki: http://www.taypo.com/dist/TR%20Soft%20Keyboard%20v0.10.apk

Kurduktan sonra ayarlar / dik ve klavye 'den Türkçe Klavye ye tik koyun. Sonra herhangi bir şekilde ekrana klavyenin gelmesini sağlayın işte yazı yazma yerlerine gelin. Ekrana klavye gelince yukarda durum çubuğuna klavye simgesi gelir. Ona tıklayıp Türkçe.klavyeyi seçin..

• Bugün geldi tablet. İlk olarak neler yapmalıyım,neler önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefanoflfc

Bugün geldi tablet. İlk olarak neler yapmalıyım,neler önerirsiniz ?

Hocam önce açıklık var mı diye bak
    Eğer yoksa sevinebilirsiniz

Daha önce kullandınız mı tablet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

Artık işim olmamasına rağmen çok merak ediyorum bende :D
  • o acıklık bendede vardı artes bilgisayara yolladım ufuk bey ve artes teknik nickli yönetici arkadaşımız ilgilendi sagolsunlar bu akşam yenisiyle degiştirip kargoya teslim etmişler yarın tabletime kavuşacagım içiniz rahat olsun arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

Çok az bir açıklık var fakat çok kötü bir görüntü yaratmıyor. Daha önce tablet kullanmadım zaten bunu da kardeşime aldık :) Ama benim öğrenmem lazım.
  • tablet kullanması bir başka ama masaüstü yada laptop gibi degil örnek yazı yazarken zorlukları var ve ayrıca tablet gözü
    daha çok yoruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalhirca

o acıklık bendede vardı artes bilgisayara yolladım ufuk bey ve artes teknik nickli yönetici arkadaşımız ilgilendi sagolsunlar bu akşam yenisiyle degiştirip kargoya teslim etmişler yarın tabletime kavuşacagım içiniz rahat olsun arkadaşlar

yenisi gelecek diye çok fazla ümitlenmeyin bence.Muhtemelen yapıştırıp gönderecekler o da üç gün sonra atacak.
  • bakalım hayırlısıyla kargo gelince belli olacak
  • yenisi geldi bana. Artık sıfır ürünün bile o açıklık olacak kısmı iyice bastırmışlar birdaha açılmasın diye :)
  • arkadaşlar iphone var. sizce i708 alayım mı hem hafiften androidi de taniyim diyorum hem de daha büyük ekran diyorum hem de tablet olayı yetecek mi bana onu anlamış olurum diyorum hem de heves ettim.. 270 lira feda etmeye değer mi sizce bu yazdıklarım için bence değer.. tek düşüncem acaba 9.7" lik tableti mi alsam diye. gerçi o zaman macera olur 500 lira çünkü. lüxe kaçar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

arkadaşlar iphone var. sizce i708 alayım mı hem hafiften androidi de taniyim diyorum hem de daha büyük ekran diyorum hem de tablet olayı yetecek mi bana onu anlamış olurum diyorum hem de heves ettim.. 270 lira feda etmeye değer mi sizce bu yazdıklarım için bence değer.. tek düşüncem acaba 9.7" lik tableti mi alsam diye. gerçi o zaman macera olur 500 lira çünkü. lüxe kaçar.

Başkasına ihtiyacınız yok hocam
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.