Şimdi Ara

Artes i708 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merrfaruk

arkadaşlar 2 saat önce falan hepsiburada dan sipariş ettim bn de bu ürünü. inş. sıkıntı yaşamam ürünle alakalı. Ürünü eline alıp incelemek isteyen arakdaşlar doğubankta rem bilgisayardan bunu gerçekleştirebilirler. ben şahsen buguün gittim ve tableti elime aldım inceledim. gayet kaliteli duruyor fakat alt kısımdaki açıklık oradaki tablette de vardı. benm asıl niyetim remden satın alacağım ürünü inceleyip o şekilde satın almaktı(şarjda sapıtma olayları falan). ama komisyon olayı vardı kredi kartına, komisyona gidecek parayla bi hafıza kartı alrm die düşündm bn de ve hepsiburadadan sipariş verdim. makineyi teslim aldığımda ben de bi video hazrlamayı düşünüyorum. paylaşrm inş. burada da

Dün Nt ye gittim ordan kılıf almak için.Baktım çocuğun biri orda 199 tl lik tabletlerden almış.Piranha sanırım.Ekrana baktım çok kötü.İnanamazsın ama renk kalitesi de çok kötü.Burda bu tabletin 1024*600 çözünürlüğe sahip olması tıpkı ipad görüntüsü sağlıyor.Açıklık hepsinde var böyle üretilmiş.Oda nazarlık olsun.

• http://www.cepde.net/android-oyunlari/indirilenler

Google play store daki birçok paralı uygulama ve oyunları burdan indirebilirsiniz.Oyun olarak pes 12 çok güzel.İndirdikten sonra güncelleme yapmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: androidJB

arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim bugün akşam hayırlısı en kısa zamanda gelir inş şarjdayken dokunmatik sorunu tüm ürünlerde mi var seri üretimin hepsi mi böyle çıkmış acaba ? ürün elime geçince + - leri yazarım her türlü sorularınızı cevaplandırabilirim

Bu tabletlerin Genel problemi ama bizim markamizdaki ürünlerde dahil olmak üzere herkes yeni ürünler geldikçe bu sorunu asmaya çalışıyor. Su anda 708 ürününde sadece şarjdayken klavyesini dokunmatikten aynı harfe basili tutarsanız harfleri yanlış basabiliyor ama tek tek basarsanız kullanilabiliyor

ama herkes bir tek klawyeden değil menülerde de aynı sıkıntı çektiğini söylüyor

• Menülerde kullanımı engelleyecek kadar bir sorun olmuyor i708 modelinde. Baska bir model olabilir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artesteknik,

Ürünü değişim için servise göndereli on gün oluyor,

Acaba ürünü değiştirmek için yeni ürünlerin gelmesi mi bekleniyor ?

Ürün değişimi için maksimum kaç gün geçmesi gerekiyor ?

kolay gelsin
  • Alacak olan arkadaşlar ürünühttp://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH adresinden alabilirler.Hepsiburada ya 310 tl vermenize gerek yok.Cebinize 30 tl gibi bir miktar kalır bununla da kılıf vb şeyler temin edebilirsiniz.Ben burdan aldım.Site yöneticileri gayet ilgililer.
  • http://www.pcdepo.com/artes-i708-siyah-tablet-pc-urun7986.html burdanda alabilrsiniz burdada fiyatı uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

Artesteknik,

Ürünü değişim için servise göndereli on gün oluyor,

Acaba ürünü değiştirmek için yeni ürünlerin gelmesi mi bekleniyor ?

Ürün değişimi için maksimum kaç gün geçmesi gerekiyor ?

kolay gelsin

Pm den bilgilerinizi gonderebilirmisiniz
    Kontrol edelim

• hepsiburadaya sipariş verdim 24 saat geçti hala tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyor napabilirim bilen varsa söylesin acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androidJB -- 12 Temmuz 2012; 19:26:56 >
  • benimkinde sarjda sapitma vs filan yok da ekrandaki cizgi tek sorun. nedir bu cizgi anlamadim.

• Ben de bugün aldım bir tane bu üründen daha doğrusu bugün elime geçti.Hediye vermek üzere aldığım için pek kurcalamadım ama sözü edilen açıklığa ben rastlamadım özellikle ona dikkat ettim.Bir de Hepsiburadaki fiyat biraz pahalı sanırım oraya göre %10-15 ucuza bulmak mümkün.Yalnız ben ilemcisini 1.5 GHz sanıyordum 1 GHz'miş.Benzer fiyat aralığında polypad C5900'ün işlemcisi 1.2 Ghz ve çift çekirdekli grafik işlemcisi var sanırım.Bu tabletin ise ekran çözünürlüğü ve sabit hafızası daha yüksek.Son tahlilde performans açısından hangisi daha üstündür acaba ?
  • pcdepo'dan 2 tane aldım bi kendime bi ablama. Bakalım beğenecek miyiz. Kasa açıklığı olursa olsun ikimiz için de sorun yok. Kılıf alıp kullanacağımız için sıkıntı yaratmaz. Ölü pixel ve şarj sorunu olmasın yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidJB

hepsiburadaya sipariş verdim 24 saat geçti hala tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyor napabilirim bilen varsa söylesin acil

Hepsiburada bazen tedarikçi firma ile geç işlem yapabiliyor.Yada yapılan işlemler siteye geç yazılabiliyor içiniz raat olsun o sitede yamuk olmaz kolay kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcogito

Ben de bugün aldım bir tane bu üründen daha doğrusu bugün elime geçti.Hediye vermek üzere aldığım için pek kurcalamadım ama sözü edilen açıklığa ben rastlamadım özellikle ona dikkat ettim.Bir de Hepsiburadaki fiyat biraz pahalı sanırım oraya göre %10-15 ucuza bulmak mümkün.Yalnız ben ilemcisini 1.5 GHz sanıyordum 1 GHz'miş.Benzer fiyat aralığında polypad C5900'ün işlemcisi 1.2 Ghz ve çift çekirdekli grafik işlemcisi var sanırım.Bu tabletin ise ekran çözünürlüğü ve sabit hafızası daha yüksek.Son tahlilde performans açısından hangisi daha üstündür acaba ?

işlemci için 1,5 ghz denmiş olsada allwinner a10 işlemcisi gerek pil tüketimi gerekse ısınma gibi nedenlerden ötürü 1ghz hızında kullanılıyor. İşlemcinin kendisi aslında teorik olarak 1,5 ghz e kadar destek veriyor. Ancak tablet üreticileri üretim maliyetlerini kısabilmek adına daha kalitesiz malzeme (devre kartı kasa vb) kullanıyorlar. Hal böyle oluncada mecburen işlemcinin hızı düşürülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drcogito

Ben de bugün aldım bir tane bu üründen daha doğrusu bugün elime geçti.Hediye vermek üzere aldığım için pek kurcalamadım ama sözü edilen açıklığa ben rastlamadım özellikle ona dikkat ettim.Bir de Hepsiburadaki fiyat biraz pahalı sanırım oraya göre %10-15 ucuza bulmak mümkün.Yalnız ben ilemcisini 1.5 GHz sanıyordum 1 GHz'miş.Benzer fiyat aralığında polypad C5900'ün işlemcisi 1.2 Ghz ve çift çekirdekli grafik işlemcisi var sanırım.Bu tabletin ise ekran çözünürlüğü ve sabit hafızası daha yüksek.Son tahlilde performans açısından hangisi daha üstündür acaba ?

O ürünün işlemcisi ile artes i708 işlemcisi aynı.
    İki üründe single Core
    1.5 göz yazılmasının sebebi 400 mhz grafik işlemcisi ile birlikte 1.5 ghz oluyor

Allwinner veya bocxhip a10 işlemciler aynı işlemciler arkadaslar
    Cortex a8 single Core

• artes i708 az önce ulaştı elime, çok güzel herşey şuanda, fakat opera mini de flash playerı tanımlayamıyorum? nasıl halledeceğim bunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?
  • quote:

artes i708 az önce ulaştı elime, çok güzel herşey şuanda, fakat opera mini de flash playerı tanımlayamıyorum? nasıl halledeceğim bunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?

Flaş player otamatik yüklü geliyor.Eğer yüklü değilse marketten indirebilirsiniz.Opera miniye ek olarak dolphin browser var tarayıcı onu da öneririm.Opera kadar hızlı değil lakin operadan daha canlı ve net yazılar.
  • firefox for android i indirdim gayet basarili o da. bir de bazi uygulamalar cihaziniz tarafindan desteklenmiyor uyarisi veriyor bu sorunu nasul asariz acaba??

• Iyi aksamlar ben samsunda yasiyorum acaba cihazi yakindan inceleyebilecegim bir yer varmi. Esenlikler

• quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

artes i708 az önce ulaştı elime, çok güzel herşey şuanda, fakat opera mini de flash playerı tanımlayamıyorum? nasıl halledeceğim bunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?

Flaş player otamatik yüklü geliyor.Eğer yüklü değilse marketten indirebilirsiniz.Opera miniye ek olarak dolphin browser var tarayıcı onu da öneririm.Opera kadar hızlı değil lakin operadan daha canlı ve net yazılar.

bazı uygulamalar desteklenmiyor tablet tarafından bu sorunu nasıl aşabiliriz??
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.