Artes i708
744 Cevap31156 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

17 Mesaj
24 Haziran 2012; 22:53:52 

çin malı başlangıç tabletlerine 500 küsür lira bağlamak istemediğim için 300 liralık tableti tercih ettim. Birkaç ay sonra 10 inçlik çin malı tabletlerin de 300 lira seviyesine ineceğini düşünüyorum.

201 Mesaj
24 Haziran 2012; 23:08:38 

Normal şarz aleti ile şarj yaparsanız dokunmatikte sapıtma yok.

Ürün gerçekten bu fiyata çok güzel.Ama şu batarya sorununu bi çözsem mükemmel olacak.

inna lillahi ve inna ileyhi raciun

943 Mesaj
24 Haziran 2012; 23:45:13 

Batarya arızası olabilir bize ulaştırırsanız hemen hallederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Artes Teknik Destek.
Her türlü teknik sorununuzda danışabilirsiniz.

67 Mesaj
25 Haziran 2012; 1:38:27 

Merhaba yaklasık 5 gundur kullanıyorum.
Artılar: dokunmatik iyi, hız tatmin edici,kulaklık harika
Eksiler: kapattıktan sonra yavaş acılıyor,ısınma yapıyor,sarjdayken klavye sapıtıyor, uykuya gecince wireless kapanıyor, sarj suresı daha ıyı olabılırdı , mıkrofonu kotu gıbı(evernote ile sesli not kaydı yaptım hic sesduyulmuyor gibi birseydi)

---I'm busy---
Sakarya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği

201 Mesaj
25 Haziran 2012; 9:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: busy

Merhaba yaklasık 5 gundur kullanıyorum.
Artılar: dokunmatik iyi, hız tatmin edici,kulaklık harika
Eksiler: kapattıktan sonra yavaş acılıyor,ısınma yapıyor,sarjdayken klavye sapıtıyor, uykuya gecince wireless kapanıyor, sarj suresı daha ıyı olabılırdı , mıkrofonu kotu gıbı(evernote ile sesli not kaydı yaptım hic sesduyulmuyor gibi birseydi)

Isınma sorunu ipad lerde de oluyor.Klavye eğer normal şarj aleti ile şarj yaparsanız sapıtmıyor.

Değerli meslektaşım size bir soru sormak istiyorum.Bataryada bir boşluk hissediyormusunuz? Bende 50-60 dan sonra direk şarza takın uyarısı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3ladyor -- 25 Haziran 2012; 9:55:11 >

201 Mesaj
25 Haziran 2012; 10:39:17 

Neyse ki aldığım yere durumu bildirdim onlar direk servis ile konuşmuşlar.Ürünün birebir yenisi ile değişimi yapılacağını söylediler.

67 Mesaj
25 Haziran 2012; 13:01:44 

quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

Isınma sorunu ipad lerde de oluyor.Klavye eğer normal şarj aleti ile şarj yaparsanız sapıtmıyor.

Değerli meslektaşım size bir soru sormak istiyorum.Bataryada bir boşluk hissediyormusunuz? Bende 50-60 dan sonra direk şarza takın uyarısı geliyor

Aynı zamanda Ipad 1 de kullanıyorum. Isınmadan kastım tabiiki ipadlerdeki gibi değil. Daha fazla ısınıyor. Bataryası ile henüz bir sorunla karşılaşmadım. Bir de klavye sorunu normal şarj aleti takılıyken de yapıyor.

201 Mesaj
25 Haziran 2012; 14:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Batarya arızası olabilir bize ulaştırırsanız hemen hallederiz

Tableti alalı 2 gün oldu.Batarya sorunundan dolayı Servis birebir değişim yapılacağını söyledi.Yarın tatile çıkıyorum Haftaya göndersem servise gene ilgilenirler mi?

201 Mesaj
25 Haziran 2012; 14:17:43 

Benim normal şarj aleti ile dokunmatikte herhangi bir problem olmamaktadır.Evet tablet ısınıyor.Ama şuana kadar bir resetleme görmedim

943 Mesaj
25 Haziran 2012; 14:27:58 

quote:

Tableti alalı 2 gün oldu.Batarya sorunundan dolayı Servis birebir değişim yapılacağını söyledi.Yarın tatile çıkıyorum Haftaya göndersem servise gene ilgilenirler mi?

7 Gün içinde faturası ile birlikte bize gelmesi gerekiyor, gecikme olursa bir şey söyleyemem ama sorununuz her halükarda çözülür.

Artes Teknik Destek.

475 Mesaj
25 Haziran 2012; 14:29:22 

ürünüm geldi kasa güzel kaliteli.Acaba ekran üzerinde koruyucu bir tabakamı var.Üstüne film yapıştırdımda sanki kalın oldu gibi

Neye sahipsek onun esiriyiz.Aldığımız nefesi bile geri vermek zorundayken bu hırs niye...
Qklavye

201 Mesaj
25 Haziran 2012; 15:23:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

ürünüm geldi kasa güzel kaliteli.Acaba ekran üzerinde koruyucu bir tabakamı var.Üstüne film yapıştırdımda sanki kalın oldu gibi

Ekran üzerinde film var benimkinde.

475 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:25:00 

0
0

ekranın kenarındaki siyah kısmın sol tarafında ive orta tarafındaşaretli kısımdan bastırınca esneme yapıyor sanki yapışmamış gibi ,sağ tarafında yok.normalmidir bu.pek normal gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qklavye -- 25 Haziran 2012; 21:27:10 >

Neye sahipsek onun esiriyiz.Aldığımız nefesi bile geri vermek zorundayken bu hırs niye...
Qklavye

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:30:17 

artes i9701 almayı düşünüyordum ama fiyatı biraz tuzlu geldi daha uygun fiyata bulduğum zaman alıcam herhade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sathacker -- 25 Haziran 2012; 23:04:14 >

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:33:04 

quote:

0
0

ekranın kenarındaki siyah kısmın sol tarafında ive orta tarafındaşaretli kısımdan bastırınca esneme yapıyor sanki yapışmamış gibi ,sağ tarafında yok.normalmidir bu.pek normal gelmedi.

böyle can sıkıcı sorunlar yaşanabiliyor bende concord smartpad 7 almıştım ekranda ölü pixel olduğundan dolayı iade ettim.şimidi yine bir tablet almayı düşünüyorum ama ölü pixel sorunundan orkuyorum.

1013 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:58:44 

quote:

Orijinalden alıntı: sathacker

artes i9701 almayı düşünüyordum dün hepsiburada.com da fiyatı 536 tl idi bugün baktım 541 tl fiyatlar sabit durmuyor.

Merhaba benim arkadaşa burdan aldık bende i708 aldım fiyatları gayet iyi tavsiye edebilirim. Ama i708 de genel olarak şarjdayken dokunmatik sapıtması var onu bilerek almıştım gerçi benim için np :)

http://www.ucuzcity.com...6GB-MULTITOUCH-ANDR-4-0

943 Mesaj
25 Haziran 2012; 22:35:52 

quote:

Orijinalden alıntı: venom88

Merhaba benim arkadaşa burdan aldık bende i708 aldım fiyatları gayet iyi tavsiye edebilirim. Ama i708 de genel olarak şarjdayken dokunmatik sapıtması var onu bilerek almıştım gerçi benim için np :)

Böyle bir sıkıntı yok arkadaslar anlayamıyorum
Bir iki arkadas daha söyledi birileri bilgisayar USBsinden şarj ederken problem yok diyor birileri elektrikten şarj ederken diyorlar ama genel olarak şarjdayken kullanılmama hatası yok. Elektrik kaynaklı bir probleminiz var mı bilmiyorum ama

Artes Teknik Destek.

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:00:12 

artes teknik e bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.bazı kişilerin bilgilendirmelerinden dolayı tablet en soğudum. sanki almamız için bilerek yapıyorlar daha önce ben aldığım concord smartpad den menmundum ama ölü pixelden dolayı iade ettim. şimdi ates almayı düşünüyorum yorumlardan etkilenip almakta karasız kalıyorum.

1013 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:08:45 

quote:

artes teknik e bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.bazı kişilerin bilgilendirmelerinden dolayı tablet en soğudum. sanki almamız için bilerek yapıyorlar daha önce ben aldığım concord smartpad den menmundum ama ölü pixelden dolayı iade ettim. şimdi ates almayı düşünüyorum yorumlardan etkilenip almakta karasız kalıyorum.

Benim tavsiyem almandan yana memnun kalacağınıza eminim. Concord kullanmadım hiç ama Artesin daha iyi olduğuna da eminim.

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:17:21 

bu site açıkcası güvenilir mi bilmiyorum sıkıntı çıktığında ilgilenecekler mi mesela daha önce ben tableti hepsiburada dan aldım sıkıntılı çıktığıdan dolayı iade ettim koşulsuz iade aldılar. bu site güvenilir mi ? bilmiyorum.

1013 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:23:52 

quote:

bu site açıkcası güvenilir mi bilmiyorum sıkıntı çıktığında ilgilenecekler mi mesela daha önce ben tableti hepsiburada dan aldım sıkıntılı çıktığıdan dolayı iade ettim koşulsuz iade aldılar. bu site güvenilir mi ? bilmiyorum.

Siteden almadan önce bende inceleme yapmıştım. Garanti koşulları altında 7 gün içinde tüketici hakkı olarak iadesini sağlayabiliyorsun. Ama sen yinede ara bir görüş derim iade koşulları hakkında.

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:33:23 

http://www.dijitall.com...r.aspx?ttype=Reviews#pt
bu sitede fiyatı uygun ama güvenemiyorum.

79 Mesaj
25 Haziran 2012; 23:37:16 

http://www.sanalpazar.com/Artes-I708-7-8gb-Multitouch-Android-4.0-Siyah__isp3836172 i708 almay düşünenler için güvenilir bir site peşin fiyatına taksit imkanı
http://www.dijitall.com...-tablet-bilgisayar.aspx bu site güvenilir mi bilmiyorum ama fiyatlar süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sathacker -- 25 Haziran 2012; 23:49:49 >

51 Mesaj
26 Haziran 2012; 2:03:35 

tavsiye ederim ben bugün 265 tlye aldım.

-herhangi bi sorun yok
-sensörler iyi
-game loft bi tane indirdim ama açmadı daha sonra başka oyunları indirip inceleyip yazarım
-internette surf ve download hızı gayet güzel
-wiriless güzel evin her köşesinden ii çekio
-1080p film attım kendi media oynatıcısıyla bile başarılı kasma donma yok
-menü geiçlerinde ve uygulamalarda daha kasma görmedim henüz
-arkadaşlar şarjda problem oluyo yazmış ama ben şarjdayken bi sürü şey yaptım bi sorun görmedim.
-ekran gayet güzel çözünürlük bakımından
-firma oldukça ilgili soruları hemen cevaplıyolar.
-vın yok o yüzden deneyemedim.

eksileri-----
-kutu içeriği zayıf uyduruk bi kulaklık çıkıyo,otg kablo,usb kablo bide sarj aleti çıkıyo.hdmı vs kılıf felan beklentin olmasın.
-kasa sanki biraz kalın gibi geldi bana
-bide sanki rom sıkıntısı çekecez gibi ama hadi hayırlısı

kısacası bu fiyata çinle felan uğraşmaya gerek yok gibi.bunlar ilk incelemelerim kullandıkça gördüklerimi paylaşırım.

EDİT:sabah bi kalktım daha önce başka bi arkadaşında bahsettiği gibi ekran alt kısımdan açılmış sabah sabah sinirlerim bozuldu bi günlük mü ömrü vardı yaw kasanın !
Aşağıdaki resimdeki gibi birebir aynısı bende de oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcupe -- 26 Haziran 2012; 12:16:30 >

67 Mesaj
26 Haziran 2012; 8:37:42 

quote:

Böyle bir sıkıntı yok arkadaslar anlayamıyorum
Bir iki arkadas daha söyledi birileri bilgisayar USBsinden şarj ederken problem yok diyor birileri elektrikten şarj ederken diyorlar ama genel olarak şarjdayken kullanılmama hatası yok. Elektrik kaynaklı bir probleminiz var mı bilmiyorum ama

İstanbulda iseniz müsait bir vaktinizde cihazı getirir sapmayı gösteririm. Bizde yeni tablet kullanıcısı değiliz herhalde. Orjinal elektrik şarj cihazıyla şarj ederken sıkıntı oluşturuyor. Ama klavyeyi farklı klavye olarak yükledim. Şimdilik bir sorun yok.
Gerçekten fiyatına göre alınabilecek cihaz tavsiye ediyorum

943 Mesaj
26 Haziran 2012; 8:57:48 

quote:

Artes i708 modelimiz mi hangi model lütfen getirin kontrol edelim böyle bir sorun varsa giderelim
Bu standart bir problem degil
Evet İstanbul'dayiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artesteknik -- 26 Haziran 2012; 9:00:41 >

Artes Teknik Destek.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Haziran 2012; 9:36:21 

süper cihaz bu fiyata her işi yapması gerçekten süper

http://pcdepo.com/artes...tablet-pc-urun7986.html

275 Mesaj
26 Haziran 2012; 11:15:20 

arkadaslar vınn ı deneyeniniz varmı ???

1911 Mesaj
26 Haziran 2012; 11:57:52 

selamlar, bir kaç saat önce; işe gidiş gelişlerde başta kitap okuma olmak üzere hafızasından film dizi izleme, internette dolaşma (telefonumun internetine tabletten wifi ile bağlanarak) işlemleri için makul fiyatla can sıkmayacak (root, rom vs gibi şeylerle uğraşmayacağım) bir tablet aramaya başladım.

7" sürekli yanımda taşıdığım el çantama sığacak bir boyut, bu yüzden 7 " olmalı,
fiyat olarak araştırmalarım sonucunda 250-400 tl fiyat aralığında cihazlar var benim bütçemde bu aralıkta
oyun oynamayacağım
şarj konusu galiba hepsinde belli bir standartta ama sürekli kullanmayacağım için 3-4 saati bulsa yeter (ki galiba hemen hepsi bu şartı sağlıyor)
ayrıca kalem ile not alma konusu olsa çok iyi olur, bir nevi not defteri gibi kullanabilir miyim, bu tarz cihazları?
Birde ağırlıklı olarak pdf okuyacağım, dik konumda okuma muhtemelen sıkıntılı olabilir yatay duruma getirdiğimde herhangibir sıkıntı olur mu, bunu deneyen var mı?
Andorid markette uygun uygulama bulmak konusunda nasıldır, uygulamalar iş amaçlı olacak, ofis, word excel sunum ve belli başlı e book formatlarını okutacak programlar örneğin?

bütün bunların ışığında i708 bana makul geldi ancak sizlerin yorumlarınız ne olur? Başka önerileriniz olur mu?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıspanak -- 26 Haziran 2012; 12:00:30 >

bir şeyin zarar görme olasılığı onun değeri ile doğru orantılıdır_mURpHy

51 Mesaj
26 Haziran 2012; 12:09:31 

quote:

0
0

merhabalar bende dün aldım cihazı ilk gün izlenimlerim iyiydi ama sabah kalktım ekranda sizinki gibi bi esneme var çevirdim bi baktım alttan açılma yapmış diğer bi değişle şişmiş sabah sabah canım sıkıldı bi günlük mü ömrü varmış yaww yok mu bunun çaresi servise mi gönderecez şimdi 1 günlük ürünü?

78 Mesaj
26 Haziran 2012; 12:28:58 

artesi i708'in detaylı kutu açılımı vs. incelemesi var mıdır ? Türkçe olursa daha iyi olur. Veya birisi yapabilir mi ?

475 Mesaj
26 Haziran 2012; 13:24:30 

quote:

Orijinalden alıntı: xcupe

merhabalar bende dün aldım cihazı ilk gün izlenimlerim iyiydi ama sabah kalktım ekranda sizinki gibi bi esneme var çevirdim bi baktım alttan açılma yapmış diğer bi değişle şişmiş sabah sabah canım sıkıldı bi günlük mü ömrü varmış yaww yok mu bunun çaresi servise mi gönderecez şimdi 1 günlük ürünü?

gerçekten can sıkıcı.Ama firma oldukça ilgili gözüküyor.Yarın bişi çıkmazsa götürücem.Muhtemelen bu tip çin üretimlerde üretim sürecinde elle yapıştırma gibi bişi olduğu için çinli işçi ablamız 404 ü az sürmüştür.Değişir muhtemelen

Qklavye

943 Mesaj
26 Haziran 2012; 14:21:26 

Bir hafta içinde böyle bir arıza olması durumunda aldığınız yer yakınsa aldığın yerden değilse bizden tüm aksesuarları ile birlikte satın aldığınız gibi gönderirseniz birebir değişimi yapılacaktır.
Eğer bize kargo ile gelecek ise sizden ricam sorunun tam olarak içine yazılması adres ve iletişim bilgilerinin de eksiksiz olarak tarafımıza gönderilmesi.

Artes Teknik Destek.

79 Mesaj
26 Haziran 2012; 15:30:26 

artes i9701 siparişini yarın vermeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi ?

17 Mesaj
26 Haziran 2012; 17:50:33 

quote:

0
0

Aynı sorun bende de var ve bendeki açıklık biraz daha çok. yarın ürün değişimi için tableti yollayacağım sırf bu yüzden.

943 Mesaj
26 Haziran 2012; 21:17:17 

quote:

İstanbulda iseniz müsait bir vaktinizde cihazı getirir sapmayı gösteririm. Bizde yeni tablet kullanıcısı değiliz herhalde. Orjinal elektrik şarj cihazıyla şarj ederken sıkıntı oluşturuyor. Ama klavyeyi farklı klavye olarak yükledim. Şimdilik bir sorun yok.

Gerçekten fiyatına göre alınabilecek cihaz tavsiye ediyorum

Evet bende bugün uzun süre test ettikten sonra buldum, ekrandaki sapmayı daha cok klavyede iken ve sürekli basili tuttuğunuzda ekranda karışmalar oluyor. Tüm modellerde bu var, kullanımı engellemiyor ama azda olsa ekranda yanlış algılamalar oluşuyor

Uyarınız icin teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artesteknik -- 26 Haziran 2012; 21:19:39 >

Artes Teknik Destek.

38 Mesaj
27 Haziran 2012; 12:47:26 

arkadaşlar bende artes i9701 almayı düşünüyorum bu cihazdada şarj daki sorunlar ve ekran sorunu varmı bilen arkadaş yardımcı olabilirmi. bu cihazların oyun performansı nasıl

79 Mesaj
27 Haziran 2012; 21:30:14 

quote:

Orijinalden alıntı: couldhard

arkadaşlar bende artes i9701 almayı düşünüyorum bu cihazdada şarj daki sorunlar ve ekran sorunu varmı bilen arkadaş yardımcı olabilirmi. bu cihazların oyun performansı nasıl

bende bu cihazı almayı düşünüyorum bu cihaz onda vi40 elite ile aynı araştırdığım kadarıyla güzel bir cihaz piyasada bulabileceğin en iyi cihazlardan birisi diyebilirim ben de sipariş vereceğim internet üzerinden bu cihaza yapılan yorumlar olumlu şimdiden hayırlı olsun derim sizin için.

201 Mesaj
27 Haziran 2012; 22:06:41 

quote:

Bu siteden aldım.İnanmazsın ama hepsiburadadan daha çok yardımcı oluyorla.Aldığım ürününü bataryasında problem wardı siteye mail attım bana hemen teknik servisle görüştüklerini değişim yapacaklarına dair mail attılar.Ufuk bey diye birisinin numarasını verdiler.Bende tableti gönderdim.Şuan yenisi gelecek onu bekliyorum.

201 Mesaj
27 Haziran 2012; 22:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

artesi i708'in detaylı kutu açılımı vs. incelemesi var mıdır ? Türkçe olursa daha iyi olur. Veya birisi yapabilir mi ?

Ben yapacaktım ama aletin bataryada sorun olunca yapmadım.Direk teknik servise gönderdim.Değişim yapılacak.Ama batarya sorunu sadece bende çıktıysa göz kapalı alınabilecek bir ürün.

Teknik servisten bu yana sıkıntınız olmasın.Arayınca ilgileniyorlar.Ben memnun kaldım.

475 Mesaj
27 Haziran 2012; 23:21:39 

bugün merkezlerine elden götürdüm.Sanırım bu modelde sık karşılaşılan bir durum.Ama hallettiler,ilgi bir tutumları vardı.Hernekadar ilk başta sorun yaşasamda iyiki çinden almamışım en azından sorun olursa muhattap var.Bakalım bir süre kullandıktan sonra nüksetmez umarım.
Cihaz gerçekten başarılı bir ürün.Ekran çözünürlüğü harika.Cpu perfonmansı yeterli.

Qklavye

14 Mesaj
28 Haziran 2012; 14:41:21 

arkadaşlar merhaba artes i708 aldım bugün elime geçti fakat turkcell vınn çalıştıramadım yardımcı olabilirmisiniz

201 Mesaj
28 Haziran 2012; 17:23:14 

quote:

Orijinalden alıntı: japon28

arkadaşlar merhaba artes i708 aldım bugün elime geçti fakat turkcell vınn çalıştıramadım yardımcı olabilirmisiniz

Modemin otomatik çalıştır özelliğini kaldırmanız gerekiyor sanırım

14 Mesaj
28 Haziran 2012; 17:26:24 

quote:

Modemin otomatik çalıştır özelliğini kaldırmanız gerekiyor sanırım

servisi aradım yardımcı oldular turkcell buluyor seçiyorum daha sonra ağ arama diyorum fakat sonra bir hata oluştu diyor bir türlü bağlanmıyor ,
otomatik çalıştır modu sanırım laptoplar için geçerli androidlerde böyle birşeyi nasıl kapatabiliriz ki detaylı yardımcı olurmusunuz

201 Mesaj
28 Haziran 2012; 17:39:27 

laptopdan kapatmalısınız otomatik çalışmaması lazım tablette.

1-önce modemi, laptop veya pc ye bağlı iken arayüz programından pin doğrulamasını kapatın(bunu yapmazsanız bağlanmaz)
2-gsm internet ayarlarını yapın ben turkcell wınn ayarlarını veriyorum apn:internet tel no:*99# kullanıcı adı:gprs name:gprs
Bukadar kolay sadece yukarda vermiş olduğum 2 maddeyi uygularsanız 3g modemle rahatlıkla bağlanabilirsiniz.Anlattığım maddeler diğer gsm şirketlerinin modemleri içinde geçerli sadece ayarları farklı onuda müşteri hizmetlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

14 Mesaj
28 Haziran 2012; 19:42:20 

quote:

laptopdan kapatmalısınız otomatik çalışmaması lazım tablette.

1-önce modemi, laptop veya pc ye bağlı iken arayüz programından pin doğrulamasını kapatın(bunu yapmazsanız bağlanmaz)
2-gsm internet ayarlarını yapın ben turkcell wınn ayarlarını veriyorum apn:internet tel no:*99# kullanıcı adı:gprs name:gprs
Bukadar kolay sadece yukarda vermiş olduğum 2 maddeyi uygularsanız 3g modemle rahatlıkla bağlanabilirsiniz.Anlattığım maddeler diğer gsm şirketlerinin modemleri içinde geçerli sadece ayarları farklı onuda müşteri hizmetlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

merhaba ilginiz için çok teşekkür ederim sizden bir ricam olacak eğer müsaitseniz telefon numaranızı pm den yazsanız sizinle 2 dk görüşerek beraber yapsak yardımcı olurmusunuz

79 Mesaj
28 Haziran 2012; 23:24:38 

http://www.technotoday....-den-yeni-tablet-serisi bu tablet gerçekten kafa mı karıştırdı artes i9701 ile bu cihaz arasında karar vermekte zorlanıyorum bu cihazın işlemcisi ve 10 nokta dokunmatik ekran teknolojisi gercekten güzel bir özellik .sanınırm fiyatına göre karar vereceğim artes fiyat olarak daha makul

79 Mesaj
28 Haziran 2012; 23:28:49 

sanırım Boxchip işlemciler single core ARMler ise dual core çünkü tüm siteler de araştımama göre ARMler çoklu işlemci yani dual core işlemci olarak anılıyor.

943 Mesaj
29 Haziran 2012; 0:12:37 

quote:

http://www.technotoday....-den-yeni-tablet-serisi bu tablet gerçekten kafa mı karıştırdı artes i9701 ile bu cihaz arasında karar vermekte zorlanıyorum bu cihazın işlemcisi ve 10 nokta dokunmatik ekran teknolojisi gercekten güzel bir özellik .sanınırm fiyatına göre karar vereceğim artes fiyat olarak daha makul

Ürünlerin arasındaki fark kasasının sekli ve 10 parmak dokunmatik, açıkcası biz 10 parmak tercih etmedik çünkü kullanılabilir bir uygulama bulamadık. Tercih size ait ama artes ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplamadıysanız keyif alırım

Artes Teknik Destek.

943 Mesaj
29 Haziran 2012; 0:14:11 

quote:

sanırım Boxchip işlemciler single core ARMler ise dual core çünkü tüm siteler de araştımama göre ARMler çoklu işlemci yani dual core işlemci olarak anılıyor.

ARM aslında tüm tabletlerin işlemci tipidir. Yani 32 bit işlemci 64 bit işlemci tipi gibi.

Artes Teknik Destek.

14 Mesaj
29 Haziran 2012; 8:03:06 

merhaba Artesteknik bir konuda yardım rica ediyorum i708 tablet aldım fakat turkcell 3g modemi çalıştıramadım ağ arattırdığımda hata oluştu diyor

14 Mesaj
29 Haziran 2012; 8:42:59 

ARKADAŞLAR ARTES İ708 ALDIM TURKCELL WINN KULLANAMIYORUM YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VARMI , YAPTIĞIM İŞLEM AYARLARA GİRİYORUM SONRA DİĞERE GİRİYORUM ORADAN MOBİL AĞLAR DAHA SONRA ERİŞİM NOKTASI ADLARINA GİRİYORUM ORADA TURKCELL SEÇİP GERİ DÖNÜYORUM DAHA SONRA AĞ OPARÖTRLERİNE TIKLIYORUM AĞLARI ARAYA TIKLIYORUM , ARANIYOR DİYOR DAHA SONRA AĞLAR ARANIRKEN HATA OLUŞTU DİYOR

475 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:12:04 

Malesef daha önce yaşadığım kasanın esneme sorunu yine nüksetti.Sanırım servisteki yapışkanda tutmuyor.Bilsem kaliteli bir bant alır götürürdüm servise.
Şimdi tekrar götür getir cihaz açılcak kapancak felan izin zamanı bana zaten bu ay lazım.Evet firma ilgili hakkını yememek lazım ama model sorunlu.Soğudum cihazdan malesef. :(

Qklavye

943 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:33:23 

quote:

Orijinalden alıntı: japon28

merhaba Artesteknik bir konuda yardım rica ediyorum i708 tablet aldım fakat turkcell 3g modemi çalıştıramadım ağ arattırdığımda hata oluştu diyor

Kullanmak istediğiniz 3g Modemin modelini pm den veya info@artescorp.com adresine mail atınız.
Destekleyen Modeller

Zte MF190
Huawei E176G
Huawei E173U-1

Artes Teknik Destek.

1013 Mesaj
29 Haziran 2012; 17:18:43 

quote:

Kullanmak istediğiniz 3g Modemin modelini pm den veya info@artescorp.com adresine mail atınız.
Destekleyen Modeller

Zte MF190
Huawei E176G
Huawei E173U-1

2 sorum olacak yanıtlayabilirseniz sevinirim.

1. i708 e dahili modemli iphone telefonum var onu usb den bağlasam internetini paylaştırabilir miyim? Notebook a bağladığım zaman kullandığım gibi yani

2. internet explorer yazılımı kurma şansım var mı? explorer da açılan bazı sayfalar var onlar için soruyorum. yada buna bir çözüm öneriniz olur mu?

943 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:33:02 

1-) hayır iPhone USB kablodan bağlayıp kullanabileceğiniz bir yazılım android icin henüz çıkmadı
Ama wirelessten personal hot spot özelliği ile bağlanabilirsiniz

2-) internet explorer android markette yok ama bir cok browser var mutlaka biri sizin istediğiniz siteyi açacaktır

Artes Teknik Destek.

1013 Mesaj