Şimdi Ara

ARABA İLE AVRUPA TURU YAPIYORUZ (YAPTIK)!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
14
Favori
15.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

Cekme ihtimaliniz var yanlış hatirlamiyorsam lpg istasyonlari farkliydi
    En uygunu dizel olur

bi sorum olacak. ben eşim ve eşimin kız kardeşi avrupa turu düşünuyoruz. Ben ve eşim 8-3 öğretmenız, baldızım üni öğrencisi. babam 1-1 emeklı ogretmen, kaynanam ise 2-3 ü hemşire. biz hangi pasaport kullanabılırız ? bi de bayanlarla avrupada guvenlık durumu nasıldır ?

Anladigim kadariyla meslege yeni baslamissiniz bu durumda yesil pasaport alamiyor olmaniz lazim shengen alacaksiniz
    Esinizin kardesi üniversite ogrencisi oldugu ve annesi 3.1den yuksek olduğu icin yesil alabilecek olmasi lazim
    Tabi bunlar benim bilgilerim dogruluguni teyit etmenizde fayda var
    Ali tezel gibi konuştum haa

ali tezel parayı bulunca aleme daldı büro aç sen hocam, danışmanlık bürosu. ben de megane 1.5 dci st alacam . ceed sw cok yakıyor dediler. yoksa o da kadrajımdaydı

Konuyu hortlatıyorum ama Megane station wagon aldım. :) şunun şurasında yaza ne kaldı

• Çok güzel fikir. 1000 tl ile güzel bir yolculuk olmuş.

Kapıkule'de araç geçişi için para falan ödediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Çok güzel fikir. 1000 tl ile güzel bir yolculuk olmuş.

Kapıkule'de araç geçişi için para falan ödediniz mi ?

öyle bir ücret hatırlamıyorum
    sadece kelle başı 15 tl çıkış harcı
  • Oha cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gitmeye niyetiniz var mı?, Bende niyetliyim bayagı. Bir liste mi cıkartsak giden arkadaslar sunlar gerekli su harcamalar olur diye. Tabiki zorunlu olanlar. Cıkıs ucreti, vize, ehliyete veya arabaya bisiler odeniyor mu? sigorta gecerli mi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

Hocam gitmeye niyetiniz var mı?, Bende niyetliyim bayagı. Bir liste mi cıkartsak giden arkadaslar sunlar gerekli su harcamalar olur diye. Tabiki zorunlu olanlar. Cıkıs ucreti, vize, ehliyete veya arabaya bisiler odeniyor mu? sigorta gecerli mi gibi

ben de gidienlerin blogların okudum hep. 4 kişi gitmeyi planlıyoruz. toplam 20 bin bütçe ayırarak . kişi 5 bin diye hesap ettik. inanın ben de tam ayrıntı bılmıyorum. tecrubelı arkadaşların deneyımlerını paylasması bızım ıcın ıyı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam biraz daha fotoğraf atabilir misiniz? Mesela gezdiğiniz yerlerin bilinen,önemli yerleri,tarihi yerleri falan.

Ve ayrıca hediyelik tarzı şeyler de aldıysanız onları da görmek isteriz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.