Şimdi Ara

Samsung'un beş satır QWERTY klavyeli modeli SGH-T699 görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung'un, beş satır kızaklı QWERTY klavye donanımı ile Google'ın mobil işletim sistemi Android'i bir araya getiren modeli SGH-T699, TmoNews tarafından görüntülendi.

T-Mobile işbirliğiyle satışa sunulması planlanan SGH-T699, elimize ulaşan bilgilere göre Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen kamera, ön kamera, LED uyarı ışığı ve Qualcomm Snapdragon işlemciyle (S3 veya S4 olabilir) gelecek.

SGH-T699'un ne zaman resmiyet kazanacağı ve akıllı telefonun global versiyonunun planlanıp planlanmadığı henüz bilinmiyor.

• güzelmiş. ama tuşlar sert sanırım. bu kullanışsızdır
  • ekrandaki resimlerden tuşlara dokunma teknolojisi keşfeden arkadaşımı kutluyorum.

• Fiziksel qverty klavye artık ne kadar tercih edilir orası bir sorası işareti ancak cihazın çıkış fiyatı önemli burada.

• Fiziksel klavyeli modellere hiç bir Android üreticisi doğru dürüst destek vermiyor, donanımları zaten vasat üstüne inceltmeye tasarım olarak bir şey katmaya da çalışmıyorlar halbuki klavye oyunlar için çok şey sunabilir...

• 6 ay önce bunu soyleyecegim aklıma gelmezdi. Fiziksel klavye artık gereksiz. Eğer özellikle oyun firmaları fiziksel klavyeyi destekleyecek oyunlar çıkarırlar ise ışte o zaman tadından yenmez. Mesaj yazmak yada internette gezmek için ise fiziksel klavyeye eğer telefonumun kalın olacağı anlamına geliyorsa ben kesinlikle tercih etmem.
    Ayrıca resimdeki telefonu begenmedim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer özellikle oyun firmaları fiziksel klavyeyi destekleyecek oyunlar çıkarırlar ise ışte o zaman tadından yenmez.

• Samsung hala bunlarla mi ugrasiyor,
    Qwerty klavyenin donemi coktan kapandi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Samsung hala bunlarla mi ugrasiyor,

Evet haklısınız kapandı ama hala qwerty klavyeli cihaz kullanmak isteyen bir çok kullanıcı vardır. Bence aşırı derecede sosyal olan bir insan için (sms - facebook - twitter) bence ideal bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Evet haklısınız kapandı ama hala qwerty klavyeli cihaz kullanmak isteyen bir çok kullanıcı vardır. Bence aşırı derecede sosyal olan bir insan için (sms - facebook - twitter) bence ideal bir cihaz

Qwerty doneminde ekranlar maksimum 3.5"-3.8" arasinda idi.
    Yani ciddi anlamda kavyeye ihtiyac duyan bir kitle vardi.
    Simdi ise ekran boyutlari 4.8'e ulasti,
    artik rahatlikla bu ekranlarin sanal klavyeleri kullanilabilir.
    Hatta Qwerty'den daha hizli yazabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Yok zaten yorumunuza katıldım haksızsınız demedim, ki ben de olsam klavyeli almam gerek yok. Parmaklar ne kadar büyük olursa olsun 4.0" ve yukarı ekranlarda kullanım hiç zor değil ama çevremde arkadaşlarımdan baz aldığımda hala tuşa bastığında fiziksel etkiyi görmek isteyenler var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok zaten yorumunuza katıldım haksızsınız demedim, ki ben de olsam klavyeli almam gerek yok. Parmaklar ne kadar büyük olursa olsun 4.0" ve yukarı ekranlarda kullanım hiç zor değil ama çevremde arkadaşlarımdan baz aldığımda hala tuşa bastığında fiziksel etkiyi görmek isteyenler var

Haklisiniz, kesinlikle olacaktir, uretiyorlarsa mutlaka alicisi cikar.
    Ancak artik Nokia N97 gibi HTC touch Pro 2 gibi satis rakamlari goremeyiz.
    Ben Touch Pro 2 kullanmistim bir sure. Kalin bir cihazdi ama gercekten o klavyeli kullanmak buyuk keyifti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.