Şimdi Ara

Sony Tablet P için de Android 4.0.3 güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon ve tabletleri için ICS güncellemesi vermeye devam eden Sony, çift ekranlı tablet modeli Tablet P için de güncellemeye başladı.

Tablet P için ICS güncellemesinde daha gelişmiş bir arayüz, daha iyi çoklu görev yönetimi, SD karta doğrudan erişim, klasör oluşturabilme, Hesap Makinesi tarzında minik uygulamalar, geliştirilmiş fotoğraf görüntüleme opsiyonu, performans iyileştirmeleri sunuluyor.

Sony güncellemeyi bir basın bildirisiyle duyurdu. Güncelleme şimdilik belirli ülkelerde sunulacak. Sonrasında ise diğer ülkelere devam edecek. Tabletinizin Ayarlar-Hakkında menüsünden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ancak ülkemiz için Temmuz ayında başlayacağı tahmininde bulunabiliriz.

• Sonra ki telefonumum Sony olmalı diyorum bir tarafta diğer cihazını unutan bir tarafta tümüne destek çıkan Sony'i görünce, büyüksün Sony... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

Sonra ki telefonumum Sony olmalı diyorum bir tarafta diğer cihazını unutan bir tarafta tümüne destek çıkan Sony'i görünce, büyüksün Sony... :)

forever sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony ne var ne yok alayına ICS güncellemesi yapıyor :)

• Rakipleri güçlü cihazlarına bile ics getirmeyip bahanelerin arkasına saklanırken (örn: samsun galaxy s), Sony daha zayıf cihazlarında da bu güncellemeyi sunarak büyük takdir kazandı. Tebrik etmek lazım.

• Xperia S için bekliyoruz. Sony duy sesimizi :)

• Sony'nin ICS desteği adına çok uğraşması gerçekten takdire şayan.Ama kullanıcılar tarafından bazı modellerde stabil çalışmadığı söylenmekte...
  • Kimileri her hafta telefon çıkarır daha umursamaz,kimileri her hafta güncelleme çıkarır müşterinin güvenini kazanır.

• tablet s modeline yükledim ,oldukça iyi olmuş 4.0.3 sürümü ,herhangi bir sorun yok şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: amewrika

Xperia S için bekliyoruz. Sony duy sesimizi :)

Bu ayin sonunda gelir diye düsünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SGS II kullanicisi olarak Sony, Japon ureticilerin (her konuda) musteri odakli oldugunu dusunmemin dogrulugunu kanitliyor.Tesekkurler Sony.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.