Yazdığım animeler seviyesinde izleyecek bir şeyler var mı ?
6 Cevap1285 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1928 Mesaj
16 Haziran 2012; 17:52:25 

Seviye derken daha çok benzer, benim hoşlanabileceğim türde animeler demek istemiştim. İzlediğim animeleri yazmak gerekirse;

- One Piece (500 Bölüm hiç sıkılmadan izledim. Efsane olarak nitelendiriyorum.)
- Naruto (Hikayesi ile beni kendine bağlayan bir anime. Bunun da hastasıyım.)

Diğerleri;

- Bleach
- Death Note
- Tengen Toppa Gurren Lagann
- Fullmetal Alchemist

Anlayacağınız üzere Ana Karakterin genç yaşlarda olduğu, bir şeyleri başarmak için uğraştığı, arkadaşlık, kardeşlik bulunduran animeler den hoşlanıyorum. Ne kadar One Piece ve Naruto'ya benzer bir anime olsaydı benim gibi anime izleyenlerin çoğunluğunu oluşturan casual animeciler tarafından göklere çıkartılırdı ve mutlaka 9gag veya benzeri bir siteden haberim olurdu fakat malesef öyle bir şey kulağıma gelmedi. Sanırım benzer başka bir anime yok. Bu tür dışında Death Note gibi zeka oyunları bulunduran bir anime olabilir. Fantastik bir dünyası ve insanların özel güçleri olduğu bir evreni olabilir. 20-25 bölümlük değilde uzun soluklu olursa ayrı bir güzellik olur. Şuan kısa animeler den Code Geass ve One Outs indiriyorum. Bunların dışında bir anime olursa sevinirim. Şimdiden öneriler için teşekkür ederim. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yengas -- 16 Haziran 2012; 17:53:20 >

var bolum = null, links = document.getElementsByTagName("a");
var degistir = function(string){ for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/showProfile.asp\?memid=/)){ link.innerHTML = string; } } }
for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/forumid\_[0-9]+\/tt.htm/)){ bolum = link.innerText; } }
if(bolum == "LOL Genel" || bolum == "League Of Legends"){ degistir("HUEHUEHUE"); }else if(bolum.match(/Konu Dışı/)){ degistir("Balgam at."); }else{ degistir("Iron Maiden."); }

318 Mesaj
16 Haziran 2012; 21:19:40 

soul eater dene 52 bölüm cok gzl bi anime.

http://myanimelist.net/animelist/darkyakuza

1491 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Big Sight
16 Haziran 2012; 21:33:14 

wolf's rain var. izlenecek en iyi kısa serilerden birisidir.
zetman son 2 haftası kaldı. bilim kurgu konu olarak biraz değişik.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1928 Mesaj
16 Haziran 2012; 22:59:58 

Tavsiye ettiğiniz bütün animeler ilgimi çekti. IMDB ve benzeri sitelerde de yorumları kötü değil gibi. Code Geass bitirir bitirmez üçünden birine başlayacağım. Code Geass şuan gerçekten çok ilgimi çekti ve severek izliyorum.

var bolum = null, links = document.getElementsByTagName("a");
var degistir = function(string){ for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/showProfile.asp\?memid=/)){ link.innerHTML = string; } } }
for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/forumid\_[0-9]+\/tt.htm/)){ bolum = link.innerText; } }
if(bolum == "LOL Genel" || bolum == "League Of Legends"){ degistir("HUEHUEHUE"); }else if(bolum.match(/Konu Dışı/)){ degistir("Balgam at."); }else{ degistir("Iron Maiden."); }

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Haziran 2012; 0:12:34 

Shounen arıyosun sen

-d gray man.(tavsiye ederim)
-ao no exorcist
-full metal panic
-saint seiya
-rurouni kenshin
-dragon ball, z, gt
-claymore
-basilisk
-history disciple kenichi
-hajime no ippo(pek shounenlik tarafı yok ama güzeldir)

bunlara bir bak beğenmezsen yine yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

260 Mesaj
17 Haziran 2012; 5:36:06 

Trigun izle derim.

Figür Satış

2237 Mesaj
19 Haziran 2012; 0:15:25 

Dragon ball shounen seven herkezın ızlemesı lazım

Our feelings grew faint / What caused our grief and fighting? / Can there be beauty in life? / If you seek it out.
Can there be happiness in life?
Let's seek it.
İlgi duymuyordum. Hiçbir şeye ilgi duymuyordum. Nasıl kaçabileceğime dair hiç fikrim yoktu. Diğerleri yaşamdan tat alıyorlardı hiç olmazsa. Benim anlamadığım bir şeyi anlamışlardı sanki. Bende bir eksiklik vardı belki de. Mümkündü. Sık sık aşağılık duygusuna kapılırdım Onlardan uzak olmayı istiyordum. Gidecek yerim yoktu ama. İntihar? Tanrım, çaba gerektiriyordu. Beş yıl uyumak istiyordum ama izin vermezlerdi.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Anime / Manga » Yazdığım animeler seviyesinde izleyecek bir şeyler var mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250