Şimdi Ara

NEW İPAD 16 gb resim ve oyun için yeterlimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece oyuun yükleyecegim öyle büyük oyun degil angry birds, doodle jump, .... vs bide fotograf albümü olarak kullanmak istiyorum vede internette sörf ,

film müzik falan yüklemiycem ... yetermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas34 -- 16 Haziran 2012; 11:29:01 >

• Bence yeter arkadaşım benim bi arkadaşda var 16gb lik 8gb'si boş durumda ve film manyağıdır yeter yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı cihaz var oyun da var resimde müzikte bana yetiyor hatta oyunlar kapasiteler oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük oyunlar için yeterlidir ama resim Video felan derken bakmışın dolmuş bir müdet sonra,bence en iyisi 32gb al kafan rahat olsun

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=60645323

• Oyun oynayıp internette gezinecekcen o paraya harici ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar al ,çok daha verimli olur. Bu ipadmiş filan hiçbir işe yaramaz hevesten ibaret.
    2012 yılında 16 gb lik bilgisayar kırmasını ne yapacaksın ?
  • laptobum var

• 64gb alın kafanız rahat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Oyun oynayıp internette gezinecekcen o paraya harici ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar al ,çok daha verimli olur. Bu ipadmiş filan hiçbir işe yaramaz hevesten ibaret.

Pc'de küçük oyunlar oynamak zevk vermez. Ayrıca internette gezinmek için telefon kullanmayı daha çok seviyorum. Elinize iPad alıp böyle bir kaç gün kullandıktan sonra bırakabilecek misiniz bilmiyorum.

• quote:

Oyun oynayıp internette gezinecekcen o paraya harici ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar al ,çok daha verimli olur. Bu ipadmiş filan hiçbir işe yaramaz hevesten ibaret.

Harici ekran kartlı laptop demeniz ile bu işlerle ne kadar ilgili olduğunuzu gösteriyor.tablete bilgisayar kırması yakıştırmasına da ayrıca çok güldüm. Hic bir tabletin bilgisayar yerine geçme derdi yok. Elma ile armudu karıştırmışsınız. Evet seni dinleyerek harici ekran kartlı 2.5 kiloluk laptop alalım. 600 gramlık tabletin taşıması çok daha zor

Konuya gelecek olursak oyuncun istiyorsanız kesinlikle 32 gb ve üstü alın. Özellikle retina ekran için olan oyunlar daha çok yer kaplıyor. Bende sadece nova 3 oyunu 1.9Gb yer kaplıyor. Ona göre duşun tasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sas34

sadece oyuun yükleyecegim öyle büyük oyun degil angry birds, doodle jump, .... vs bide fotograf albümü olarak kullanmak istiyorum vede internette sörf ,

film müzik falan yüklemiycem ... yetermi ?

ben bu saydıklarının hepsini yapıyorum; garage band falan da yüklü.
    durum vaziyet böyle;

NEW İPAD 16 gb resim ve oyun için yeterlimidir ?

• Kardeşim bende 2 hafta oldu alalı 16 gb rahatlıkla yetiyor oyun ,film,resim
  • benim iphonea yetmiyor 16gb artık alırsam 32den aşşağı almam ki ipade hayatta yetmez
  • bilkomdan new ipad 16 gb beyaz wifi siparişi verdlm :)

• quote:

Bu fikre katılmıyorum şuan elimde macbook pro ---3d ekranlı masa üstü pc --- var ama ipad elimden düşmüyor.

ipad çok kullanışlı bir elime onu alıp balkona çıkıyorum sigara içmeye yada tuvelete gidiyorum heryerde kullanımı çok rahat.

Barda sokakta gemide arabada uçakta heryerde büyük rahatlık - iphone4 var elimde ama ipad bir başka
  • resim yapmak icin ipad yanlis secim olur, ekrani rezistif olmadigi icin basinci algilamayacak ve kalen/firca kalinligini yazilimlar belirleyemeyecektir. ancak hareket hizi il bunu yapmak mumkun oluyor, o da basarili degil. birkac program var sanirim resim konusunda. ama cizim/resim ile ilgilenecekseniz rezistif dokunma algilayicisi olan bir cihaz daha uygun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

resim yapmak icin ipad yanlis secim olur, ekrani rezistif olmadigi icin basinci algilamayacak ve kalen/firca kalinligini yazilimlar belirleyemeyecektir. ancak hareket hizi il bunu yapmak mumkun oluyor, o da basarili degil. birkac program var sanirim resim konusunda. ama cizim/resim ile ilgilenecekseniz rezistif dokunma algilayicisi olan bir cihaz daha uygun olur.

reslmden kastım fotograf albumu olarak kullanmak tı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Harici ekran kartlı laptop demeniz ile bu işlerle ne kadar ilgili olduğunuzu gösteriyor.tablete bilgisayar kırması yakıştırmasına da ayrıca çok güldüm. Hic bir tabletin bilgisayar yerine geçme derdi yok. Elma ile armudu karıştırmışsınız. Evet seni dinleyerek harici ekran kartlı 2.5 kiloluk laptop alalım. 600 gramlık tabletin taşıması çok daha zor

Konuya gelecek olursak oyuncun istiyorsanız kesinlikle 32 gb ve üstü alın. Özellikle retina ekran için olan oyunlar daha çok yer kaplıyor. Bende sadece nova 3 oyunu 1.9Gb yer kaplıyor. Ona göre duşun tasın.

Eğer heryere götürecekse ipad büyük gelir, gitsin büyük ekranlı android akıllı telefon alsın.

iPad almak isteyenlere sorayım.

-2d senaryosu bile olmayan basit oyunlar için mi bilgisayar parasını tablete vermek istiyorsunuz
    Usb si bile olmayan ve sürükle bırak dosya atamamak içinmi ipade 1000 lira üstünü veriyorsunuz.
    İçine sadece 2-3 tane hd film sığdırabileceğiniz cihaz içinmi 640 gb lik dizüstünden vazgeçiyorsunuz.
    Filmlerinizi büyük tvye hdmi ile basitce aktaramadığınız için mi bu heves ?
    İnternette flash içerikleri görememek için mi bilgisayar yerine bilgisayar kırması için hevesleniyorsunuz ?
    Windows için yazılmış milyonlarca üst düzey programı bırakıp , cep telefonu bozması uygulamalar için mi bu para para bayılacaksınız ?
    Her sene yeni ipad çıkınca elinde kinin artık eskidiği düşüncesine kapılmak için mi bu kadar uğraş ?
    Dokunmatik cihazlar hala klavye ve fare nin rahatlığını veremiyor.

Herkes haklı bir ben yanlışım

• bazı oyunları ıpad te oynamak zevkli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Eğer heryere götürecekse ipad büyük gelir, gitsin büyük ekranlı android akıllı telefon alsın.

iPad almak isteyenlere sorayım.

-2d senaryosu bile olmayan basit oyunlar için mi bilgisayar parasını tablete vermek istiyorsunuz
    Usb si bile olmayan ve sürükle bırak dosya atamamak içinmi ipade 1000 lira üstünü veriyorsunuz.
    İçine sadece 2-3 tane hd film sığdırabileceğiniz cihaz içinmi 640 gb lik dizüstünden vazgeçiyorsunuz.
    Filmlerinizi büyük tvye hdmi ile basitce aktaramadığınız için mi bu heves ?
    İnternette flash içerikleri görememek için mi bilgisayar yerine bilgisayar kırması için hevesleniyorsunuz ?
    Windows için yazılmış milyonlarca üst düzey programı bırakıp , cep telefonu bozması uygulamalar için mi bu para para bayılacaksınız ?
    Her sene yeni ipad çıkınca elinde kinin artık eskidiği düşüncesine kapılmak için mi bu kadar uğraş ?
    Dokunmatik cihazlar hala klavye ve fare nin rahatlığını veremiyor.

Herkes haklı bir ben yanlışım

komik vesselam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.