Şimdi Ara

Turkcell de iPhone 3GS kampanyasına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
7.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell de iPhone 3GS kampanyasına başladı

Ülkemizde iPhone 3GS kampanyasına başlayan diğer bir operatör de Turkcell oldu. 

24 ay kontratlı olarak satılacak modelin Gold Plus paketi ile ayda 10TL ödemesi bulunurken, Full paket ile ayda 26TL, Hepsi 600/Hepsi 300 paketi ile ayda 30TL, Kamu 1000 paketi ile ayda 34TL, Ben Yaptım paketi ile ayda 39TL'ye sahip olmak mümkün.

İnterneti içinde paketlerde ise 500MB internet ile 12 ay x 92TL, 24ay x 54TL şeklinde, 2GB internet ile 12 ay x 82TL, 24ay x 44TL şeklinde ödemeler bulunuyor.

Modelin kontratsız fiyatı 739TL. Ancak Avro kuruna göre değişiklik gösterebiliyor. 

• Hangi enayi alır merak ettim şimdi

• avea 1 liraya veriyor en yüksek paketlerini kullanlara turkcell niye 10tl?

• Hangi enayi alır merak ettim şimdi

• apple ın 3 boyutlu harita gösterirken mazallah gpusu yanar işlemcisi yan döner diye kısıtladığı modeli. yeni iphone öncesi elde kalmış 3GS leri Türkiye ye yamadı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

avea 1 liraya veriyor en yüksek paketlerini kullanlara turkcell niye 10tl?

Avea 77 liralık pakete 1 liraya veriyor. 78 liraya geliyor. Turkcell kamu tarifesine 34 lira diyor. 45+34 79 lira yapıyor. Anlayacağınız aynı şey.
  • 5 yorum var (benimkiyle 6) @JohnLord' un ve hepsi ayni, mesaj kasmak diye buna denir.
  • Turkcell de iPhone 3GS kampanyasına başladı. başlık bu demi arkadaşlar kampanya :)) sizin ben kampanya anlayışınıza.......

• "Elde kalmış eski telefonları, millete nasıl giydiririm?" kampanyası.

* * *

Ayrıca, kampanyadan yararlanarak bu telefonu almayı düşünenler, şu haberi okumadan almasınlar: iOS6, iPhone 4 ve iPhone 3GS'e bazı kısıtlamalar ile birlikte geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Haziran 2012; 0:38:41 >
  • 3gs değil de, ip4 8gb için bu fiyatlardan bi kampanya olsa iyi olurdu.

Bu arada Turkcell'in internet sitesinde 12 aylık sözleşme seçeneği yok.. Ya peşin, yada 24 ay taahhütlü..
  • Buğün doğubankta bir çok dükkana sordum en cizik içinde,ses düğmeleri düşmüş,kronik çatlak kasalı 3s ler bile 550 tl den aşağı değildi,cihaz Hepsiburdada 1100 tl gözüküyor.Fiyatı operatörlerde 730 tl lere düşmüş oldu bu kampanyayla.Bu açıdan iyi oldu.Bende doğubanktan 2009 un cihazına o kadar para vermektense sıfır,spot,kayıtlı galaxy s i 650 tl ye aldım :)

not:ipod touch 4 ve galaxy s kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe7182 -- 16 Haziran 2012; 1:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

avea 1 liraya veriyor en yüksek paketlerini kullanlara turkcell niye 10tl?

bildiğim kadarıyla aveada 36 turkcellde 24 ay kontrat süresi var
  • Ya su galaksilerle falan iphone u ayni kefeye koymasaniza biri ios biri Allahlik android

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni iphone ile ilgili spekülasyonlar arttıkça, yeni iphonenun çıkışı yaklaştıkça telefon satıcılarıda 3.5 atmaya başladı ellerimde mal kalıcak diye. Şimdide fiyatı 700 liralara çekip satma peşindeler. Halkta sanıyor ki oo süper fiyat 700 liraya iphone. Halk kazık yemeye alıştırılmış tabi. Amazon.comda 400 liraya iphone var. Biz %75 kazık fiyata o süper fiyatmış diyoruz. Yazık bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Yeni iphone ile ilgili spekülasyonlar arttıkça, yeni iphonenun çıkışı yaklaştıkça telefon satıcılarıda 3.5 atmaya başladı ellerimde mal kalıcak diye. Şimdide fiyatı 700 liralara çekip satma peşindeler. Halkta sanıyor ki oo süper fiyat 700 liraya iphone. Halk kazık yemeye alıştırılmış tabi. Amazon.comda 400 liraya iphone var. Biz %75 kazık fiyata o süper fiyatmış diyoruz. Yazık bize.

ben cihazı almak istiyodum ama 2009 un cihazına 1100 istemeleri banada tuhaf geliyordu.ama hala çok pahalı ikinci el iphone 3 e bile 450 istiyorlar heryerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet paketlerinide dusunursek fiyatlar cokda fazla degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir zamanlar vhs videonun dönemi bittiginde bunları türklere kakaladilar, simdide trye zerre önem vermeyen apple elinde kalan 3gs leri operatör ler aracılığıyla yine türklere kakalayacak helal olsun samsunga hem trde showlar yaptı hemde suan amerikalının elinde sgs3 yokken bizim elimizde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 16 Haziran 2012; 1:35:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koş vatandaş herkes iphone kullansın

şaka bi yana; bu "kampanyadan" yararlanacak birçok insan olacak. keşke satış rakamlarını açıklasalar. çok ilginç olurdu..
  • 700 küsür liraya çift çekirdekli taş gibi Android telefon almak varken gidip tarihi eser satın almak 'tır!

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

Hangi enayi alır merak ettim şimdi

Hepsi 600 sahibi birisi telefonu 24x30tl yani 720tl'e alabiliyor. Tarifesi zaten değişmiyor, tarife için ek bir ücret de ödemiyor. Sadece telefon ücreti ödemiş oluyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.