Şimdi Ara

Elder Scrolls MMORPG'si, Diğerlerine Benzemeyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Bethesda'nın merakla beklenen MMORPG'si The Elder Scrolls Online ile ilgili iddialı açıklamalar geldi.

Oyunun direktörü Matt Firor, daha önce World Of Warcraft ekibinde çalıştığına değinerek "WoW, diğer bazı MMORPG'lerden esintiler taşıyordu" dedi.

Şu anda geliştirdikleri oyunun ise tamamen orjinal bir yapıda olacağının altını çizen Firor, asıl amaçlarının diğer oyunlara benzememek olduğunu söyledi. Ayrıca tamamen yeni bir sistem olan gerçek zamanlı dövüş mekaniğinin de daha önce hiç bir yapımda bulunmayan bir sistem olduğunu belirtti.

• Böyle bir oyundanda böyle bişey beklenirdi. Heyecanla bekliyorum...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Söz konusu The Elder Scrolls ise zaten yeni bir şeyler var demektir. Benim içim rahat. :)
  • aldığım gw2 account unda e-mail değiştirme aktif olunca onu satıp TES online ı beklemeye başlayacam umarım bu beklentilerimi karşılar.

• son haliyle görmek isteriz..umarım yakın zamanda daha fazla haberlerini alırız..görsel ve videolu olarak :)

• Konsollara da istiyoruz.

• Aion ve APB reloaded dışında Free to play tarzında pek iyi mmo tarzı oyun yok. Bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum umarım beleş olur :P

• bedava olursa çok iyi olur
  • Farklı bir dövüş sistemine sahip bi mmorpg denince aklıma vindictus online gelir. Büyük ihtimalle onu andırıcak bir sistem olacak.

• yeni bir efsane

• Bazıları oyunun mmo olmasından şikayetçi.Neden böyle düşünüyorlar anlamıyorum... böyle güzel bir oyunu mmo oynamak ve rekabet içerisinde olmak keyifli olabilir.Tabi swtor gibi grafiğe dayalı saçma birşey olmasın.Hikaye çok önemli...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.