Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

şu fransa ics rom unu yükledim. menü geçişleri beklediğimden hızlı çıktı, gb gibi sorunsuz. ancak tam çözemedim ama wifi da sanırım problem var, kopma olmasa gibi bir yavaşlık söz konusu.
    ayrıca gps bayağı optimize edilmiş, çok hızlı ve doğru konum buluyor.

ben yapamadım bana yardımcı olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drunk -- 4 Ekim 2012; 23:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drunk

quote:

Orijinalden alıntı: Okana.

evet şimdi oldu yükledim başka yüklemem gereken bişey var mı ? yada yapmam gereken ayar?

Selamlar
    bana yardımcı olabilirmisiniz ben 4-5 defadır deniyorum olmuyor.
    Yeşil ışık yanıyor ondan sonra şarj a geçiyor
    Xperia U yu ve FlashModeyi de seçiyorum nerde yanlıs yapıyorum bilmiyorum.

ses kısma tuşunu hemen bırakma bilgisayar driverini yüklüyor sonra hemen kuruluma geçiyor zaten
  • sonunda guncellendı ılk ızlenımlere bakalım .sony pc companıon da guncelleme turkıyede hala gormuyor sanırım.ben oradan yukledım sımdı.bakalım arttık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905_1905

sonunda guncellendı ılk ızlenımlere bakalım .sony pc companıon da guncelleme turkıyede hala gormuyor sanırım.ben oradan yukledım sımdı.bakalım arttık.

yeşil ısık söndükden sonra bataryaya geçiyor orda bırakıyorum kafayı yicem ya
  • quote:

quote:

sonunda guncellendı ılk ızlenımlere bakalım .sony pc companıon da guncelleme turkıyede hala gormuyor sanırım.ben oradan yukledım sımdı.bakalım arttık.

kardesım ses tusunun alt tusuna basılı tutacaksın bırakmayacaksın kendı yukluyor drıverlarını sonra otomatık guncellemeye devam ederken cekersın elını.tekrar dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa187

quote:

quote:

evet şimdi oldu yükledim başka yüklemem gereken bişey var mı ? yada yapmam gereken ayar?

Selamlar

ses kısma tuşunu hemen bırakma bilgisayar driverini yüklüyor sonra hemen kuruluma geçiyor zaten

Yeşil ısık sönüyor sarja geçiyor orda bırakıyorum :S

• quote:

quote:

quote:

kardesım ses tusunun alt tusuna basılı tutacaksın bırakmayacaksın kendı yukluyor drıverlarını sonra otomatık guncellemeye devam ederken cekersın elını.tekrar dene

ben söyle yapıyorum 1. flash tool driver a tıklıyorum ordan ordan xperia u yu ve flashmodeyi seçiyorum yükle diyorum bitiyor ondan sonra flashtool programını açıyorum şimşege tıklıyorum flash mode diyorum açılan sayfaya ok deyip ses kısma tusuna basılı tutup usb yi baglıyorum :S hatam nerde acaba :S

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar

kardesım ılk bendede aynısı oldu arka arkaya dene ıstersen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar

kardesım ılk bendede aynısı oldu arka arkaya dene ıstersen.

ben söyle yapıyorum 1. flash tool driver a tıklıyorum ordan ordan xperia u yu ve flashmodeyi seçiyorum yükle diyorum bitiyor ondan sonra flashtool programını açıyorum şimşege tıklıyorum flash mode diyorum açılan sayfaya ok deyip ses kısma tusuna basılı tutup usb yi baglıyorum :S hatam nerde acaba :S

• ekran parlaklıgı full de ama sankı eskısı gıbı cok parlak gorunmuyor .:S
  • quote:

ekran parlaklıgı full de ama sankı eskısı gıbı cok parlak gorunmuyor .:S

aydınlatma koşullarına uyum kutusundaki işareti kaldır
  • ben söyle yapıyorum 1. flash tool driver a tıklıyorum ordan ordan xperia u yu ve flashmodeyi seçiyorum yükle diyorum bitiyor ondan sonra flashtool programını açıyorum şimşege tıklıyorum flash mode diyorum açılan sayfaya ok deyip ses kısma tusuna basılı tutup usb yi baglıyorum :S hatam nerde acaba :S
    biri yardımcı olsun lütfen 4-5 defa dır deniyorum yeşil ısık yanıp hemen şarja geçiyor tel.
  • quote:

biri yardımcı olsun lütfen 4-5 defa dır deniyorum yeşil ısık yanıp hemen şarja geçiyor tel.

hocam yanlıs yaptıgınız yer basılı tutma kısmını erken bırakıyorsunuz, cıhaz tanıma sesı duyana kadar basılı tutun alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

quote:

ekran parlaklıgı full de ama sankı eskısı gıbı cok parlak gorunmuyor .:S

aydınlatma koşullarına uyum kutusundaki işareti kaldır

Eyw kardeşim çok ii oldu şimdi ama sanki geçişlerde yavaşlama var gibi anlam veremedim. En güzel yeniliklerden biride tus kilidi açarken yüz tanima koymuşlar kendimi tanıttım. Ben haricimde kimse açamıyor :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_1905_1905 -- 5 Ekim 2012; 0:27:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kopyala yapıştır da değişmiş gibi kelime seçiyorum arka arkaya tıkladın mi önceden kopyaama yapıyordu şimdi olmuyor

• Bende dayanamayıp kuracak olanlardanım zannedersem.. indiriyorum artık baslıyacam bekleyemem..
  • arkadaslar yenı surumu yukledım ama mesaj yazarken kı tıtresımı bır turlu kapatamadım, tıtresım menusu yok, yukleyen arkadaslarda durum nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: razr58

arkadaslar yenı surumu yukledım ama mesaj yazarken kı tıtresımı bır turlu kapatamadım, tıtresım menusu yok, yukleyen arkadaslarda durum nasıl acaba

Ayarlar ses sonra en altta dokunuldugunda titreşim olanı kaldır kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: razr58

arkadaslar yenı surumu yukledım ama mesaj yazarken kı tıtresımı bır turlu kapatamadım, tıtresım menusu yok, yukleyen arkadaslarda durum nasıl acaba

Ayarlar ses sonra en altta dokunuldugunda titreşim olanı kaldır kardeşim

eyvallah mudur sağolasın, kurcalamaya devam:))
  • Sony Pc comp.gelmedi mi hala yaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.