Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia solaya geldi ics de bize niye gelmedi hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Xperia solaya geldi ics de bize niye gelmedi hala

Sola da almadı daha güncelleme hala coming soon
  • Beyler en basitinden global rom kurmayı kim anlatabilir ?
  • Yukarıda video paylaşmıştım bakarak 5 dakikada kolayca rom atabilirsiniz. Youtube da bu konu ile ilgili bir sürü video mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

quote:

Xperia solaya geldi ics de bize niye gelmedi hala

Sola da almadı daha güncelleme hala coming soon

sola ana konusunusuna bak ıstersen yuklemeyen kalmadı ıcs'yı.

• Link atarmısın ve arkadaşta da sola var o yüklememedi ICS
  • Arkadaşlar bende telefonumu turkcellden almıştım ama hiç root yapmadım. Telefon için dahamı iyi yoksa bir farkı yokmu.
    Eğer bu global rom dediğiniz yaparsak yeni gelecek olan ICS den sorunsuz yararlanabilir değilmi ?
  • St25a için çıkmış yarın da st25i için çıkar

yarın akşam güncleleriz gibime geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

St25a için çıkmış yarın da st25i için çıkar

yarın akşam güncleleriz gibime geliyo

Bu St25a ile st25i arasında ne gibi farklar var? ikiside xperia u olarak geçiyor
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1916419

Beklemek istemeyenler, Flashtooldan baseband seçeneğini exclude yaparak yükleyebilirler
  • sony sitesinde cıkmış gözüküyor ıcs güncellemesini yükleyen halen yokmudur. bir iki sorunum var bu akşam hemen deneme yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

sony sitesinde cıkmış gözüküyor ıcs güncellemesini yükleyen halen yokmudur. bir iki sorunum var bu akşam hemen deneme yaparım.

Avrupa sürümü için henüz çıkmadı(st25i). Çıkan st25a için.

Yukarıda verdiğim link ile st25a ya çıkan sürümü yükleyebilirsiniz ama avrupa sürümü olmadığı için 3g sorunu oluşacağından flastool ile yüklerken exclude baseband seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Sorumluluk kabul etmem.
  • Burada ST25i'ye ST25a firmware'ı kurulmuş. Gayet güzel çalışıyor. Bir de cihazın hızı benim dikkatımı çekti arkadaşlar. Yağ gibi akıyor arayüz resmen. Güzel bir güncelleme bizi bekliyor.

• Artik cikacaksa ciksin su güncelleme SOLAya bile cikti biz hala bekliyoruz...
  • quote:

Artik cikacaksa ciksin su güncelleme SOLAya bile cikti biz hala bekliyoruz...

Aynen dostum, zaten talk.sonymobile.com'un altını üstüne getirdi bizim U'cular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

sony sitesinde cıkmış gözüküyor ıcs güncellemesini yükleyen halen yokmudur. bir iki sorunum var bu akşam hemen deneme yaparım.

Avrupa sürümü için henüz çıkmadı(st25i). Çıkan st25a için.

Yukarıda verdiğim link ile st25a ya çıkan sürümü yükleyebilirsiniz ama avrupa sürümü olmadığı için 3g sorunu oluşacağından flastool ile yüklerken exclude baseband seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Sorumluluk kabul etmem.

Bunu yüklerseniz Güncellemeyi alamazsınız, cihazın basseband sürümü değişir

yapmayın sakın yarın veya öbür akşamı bekleyin

http://talk.sonymobile.com/message/294665#294665 alın garanti dışı kalır denmiş yapmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLord -- 2 Ekim 2012; 19:15:29 >

• Uyarı için sağol eve gidince yapacaktım, çoğu kişi böyle kurdu çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatherman

Burada ST25i'ye ST25a firmware'ı kurulmuş. Gayet güzel çalışıyor. Bir de cihazın hızı benim dikkatımı çekti arkadaşlar. Yağ gibi akıyor arayüz resmen. Güzel bir güncelleme bizi bekliyor.

Hızı tabiki dikkatini çekecek çünkü videoyu hızlandırmışlar. Parmak haraketlerine dikkat ederseniz videonun azda olsa hızlandırıldığını anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatherman

Burada ST25i'ye ST25a firmware'ı kurulmuş. Gayet güzel çalışıyor. Bir de cihazın hızı benim dikkatımı çekti arkadaşlar. Yağ gibi akıyor arayüz resmen. Güzel bir güncelleme bizi bekliyor.

Hızı tabiki dikkatini çekecek çünkü videoyu hızlandırmışlar. Parmak haraketlerine dikkat ederseniz videonun azda olsa hızlandırıldığını anlarsınız

Aslında ondan da kıllanmıştım da, konduramamıştım.
    Animasyonlar çok akıcı gelmişti çünkü. Gerçi hızlandırma yüzdesine bakarsak (açtığı şarkıda saniyeler 2x hızında ilerliyor) gene de akıcı geldi bana.

• Gelsin arıtk şu ics !! bekle bekle gına geldi
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.