Şimdi Ara

MSI'dan giriş seviyesi için GeForce GT 610 tabanlı ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

MSI giriş seviyesindeki sistemler ve ofis bilgisayarları için hazırladığı düşük maliyetli yeni ekran kartını duyurdu. Nvidia'nın GeForce GT 610 çözümünü temel alan düşük profilli ekran kartı, Fermi mimarisini kullanan GF119 grafik yongasını kullanıyor. 64-bit bellek veri yolu desteğine, tercihe göre 1GB ya da 2GB GDDR3 bellek ve 48 adet paralel işlem birimiyle gelen ekran kartı , 810MHz GPU ve 1000MHz bellek saat hızlarında görev yapıyor.

CUDA, PhysX ve video hızlandırma motoru PureVideo gibi Nvidia özelliklerini bünyesinde barındıran ekran kartı, görüntü aktarımı için HDMI, VGA ve DVI konnektörlerini kullanıyor. Katı halli kapasitörlerle donatılan kartın ısıl tasarım gücü ise 32 Watt. MSI tarafından yurt dışında 10 yıllık garanti ile anons edilen ekran kartının, entegre grafik özellikli işlemcilerin hızla yaygınlaştığı günümüzde bu tür kartların daha çok eskimeye yüz tutan bilgisayarların düşük maliyetli donanınlarla güncellenmesinde kullanılacağı düşünülüyor.  

• 2gb lıklarını casperlarda goruruz

• Türkiye de en az 100 lira fiyatı olur.Bu karttan oyun performansı beklenmediğine göre AMD ya da İntelin dahli gpu larını kullanmak daha mantıklı.Bu özellikteki bir kart dahili gpu lardan fazla bir şey sunmaz.

• MSI birazcık nostalji yapmış :)
    Ancak asıl hedef kirleleri burada tabikide farklılık gösteriyor, küçük bir ev sunucusu ofis bilgisayarlar için kullanılabilir, düşük maliyetli bir kart olucakdır..

• Şuan işim olmasa şunu ps de güzelce 660 yapar koyarım nete yabancı forumlarda ve tr de millet birbirini yesin

Not : Yapmadığımız şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Şuan işim olmasa şunu ps de güzelce 660 yapar koyarım nete yabancı forumlarda ve tr de millet birbirini yesin

Not : Yapmadığımız şey değil

Hayşşş...tirrrr...
  • Yalnız ben yaparsam msı bile biz bu kartı ne zaman çıkardık der o derece
  • quote:

Yalnız ben yaparsam msı bile biz bu kartı ne zaman çıkardık der o derece

• 2GB belleğin o kapasitedeki bir kartta işi ne anlamak zor.. belleği artıracağına azalt ki fiyatı iyice düşürüp daha cazip bir hale gel..

• quote:

el atmışken 4gb olarak piyasaya sürersen iyi olur.birde 2gb 4 gb tartışması çıkmasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

el atmışken 4gb olarak piyasaya sürersen iyi olur.birde 2gb 4 gb tartışması çıkmasın..

3000. mesajınız hayırlı olsun nice mesajlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

quote:

quote:

3000 li mesajları daha öncede gördüm ama bir inip bir çıkıyor mesaj sayıları..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

quote:

quote:

3000 li mesajları daha öncede gördüm ama bir inip bir çıkıyor mesaj sayıları..

DH yöneticileri iş başında.
  • arkadaşlar gf119 gpu hangi seriye ait güncelleştirmem gerek ama nvdia nın sitesinde bulamadım bi türlü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.