Şimdi Ara

9.7 veya 10 inc Tablet Önerilerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500 liraya kadar bütçem var birde eger mumkunse türkiyeden taksitle alabilceğim yerler var mı acbaa ?

• önerin için saol üzerinde cok duruyorum bunun fakat forum içinden henuz kullanan alan bir arkadaş yok yani birebirde kullanıcı yorumu yok sadece youtube videolarından biliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

önerin için saol üzerinde cok duruyorum bunun fakat forum içinden henuz kullanan alan bir arkadaş yok yani birebirde kullanıcı yorumu yok sadece youtube videolarından biliyorum :)

Merhaba arkadaşım bu üründen 2 gün önce sipariş verdi dün akşam inceledik gayet kullanışlı işlemcisi hızlı, dokunmatiği çok iyi tavsiye ederim. apple ipad ten farksız diyebilirim.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18897/9-7-ARTES-I9701-IPS-16GB-MULTITOUCH-ANDR-4-0

• Özellikleri daha cezbedici bir alet istiyorum aslında ama bunu yazdım kenara alternatifim oldu şuan teşekkürler
  • ikinci el ipad 1de alabilrsin biliyorsun ios androidden uygulama olarak üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

ikinci el ipad 1de alabilrsin biliyorsun ios androidden uygulama olarak üstün.

Android de açık kodlu yazılım daha üstün olduğunu zannetmiyorum.
  • İpad düşünmüyorum android kaynaklı bu çin tabletlerinden 9,7 veya 10.1 uygun bir tablet arıyorum.Onda vi40 elite baya bir göz kırpıyor şu aralar fakat alternatifleride araştırmak istiyorum
  • quote:

İpad düşünmüyorum android kaynaklı bu çin tabletlerinden 9,7 veya 10.1 uygun bir tablet arıyorum.Onda vi40 elite baya bir göz kırpıyor şu aralar fakat alternatifleride araştırmak istiyorum

Sanei n10 bir bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

İpad düşünmüyorum android kaynaklı bu çin tabletlerinden 9,7 veya 10.1 uygun bir tablet arıyorum.Onda vi40 elite baya bir göz kırpıyor şu aralar fakat alternatifleride araştırmak istiyorum

gerçekten güzel gözüküyor kullanan arkadaş varsa birebirde konuşmak isterim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

gerçekten güzel gözüküyor kullanan arkadaş varsa birebirde konuşmak isterim

Suan forumda kimsde yok sanrm ama bildgm kadaryla 4 5 kisi siparis werdi bende dahil suan kargodalar buyuk ihtimal haf+aya elimizde olur.

• ozaman beklemede kalayım sizden bir inceleme aldıktan sonra düşünebilirim :)
  • Cube u30gt gerçekten beklenilesi bir ürün. Lakin ayın 20 gibi piyasada olacağı yazıyor. Elimde var diyen sqtıcılara prim vermeyin çoğunun satılmış ve yorum almış bir ilanı yok. Fiyatıda gayet uygun. Bekleyemem deniyorsa sanei n10 da güzel bir seçenek ama kardeşleri n90 lar gibi ise sorunsuz modele kavuşmak talih meselesine dönüyor ,bakalım gelsin incelensin umarım öyle olmaz.

• 450 tl ye dark evo pad R9720

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.