Şimdi Ara

'Pocket Planes' ile kendi hava yolu şirketinizi kurun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Tiny Tower’ın yaratıcısı NimbleBit LLC tararfından geliştirilen hava yolu şirketi simülasyonu ‘Pocket Planes’ Appstore’da ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Piksel sanatı kullanılarak geliştirilen Pocket Planes’te kendi hava yolu şirketimizi yönetmeye çalışıyoruz. Dünya haritası üzerinde herhangi bir bölge seçerek, küçük planörlerle yolcu ve kargo nakliyatı yaparak başladığımız oyunda gittikçe büyüyen bir hava yolu şirketi oluyoruz. Yolcu ve kargo taşıyarak kazandığımız oyun içi paralar ile uçaklarımızda çeşitli geliştirmeler yaparak taşıma kapasitemizi gibi özellikleri geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyunda sunulan birçok farklı uçağı filomuzu katarak çeşitli taşıma alanlarında ilerliyoruz. Uçak ve pilot özelleştirmelerinin de unutulmadığı Pocket Planes’te oyun içi paralı alımlarda yapılabiliyor. Piksel sanatını başarılı bir şekilde kullanan 'Pocket Planes' kaliteli ses efektleri ile hava yolu şirketinizi yönettiğinizi hissettiriyor. Sunduğu geniş içerikler ve dünya haritası ile uzun bir oynanış sunan 'Pocket Planes' vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bağımlılık yaratan bir yapım.

Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabileceğiniz Pocket Planes'in yakın bir zamanda Google Play’de yerini alması bekleniyor.

• Köy geliştirme oyunları sıkmıştı. Değişik konseptli bir oyun olmus. Deneyebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 14 Haziran 2012; 17:27:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Gerçek Değilim

Köy geliştirme oyunları sıkmıştı. Değişik konseptli bir oyun olmus. Deneyebilirim :)

Koy oyunlarına ornek ver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

quote:

Köy geliştirme oyunları sıkmıştı. Değişik konseptli bir oyun olmus. Deneyebilirim :)

Koy oyunlarına ornek ver

Ben örnek vereyim :)
    1-Smurf's Village (yaş 26 :) bazen sağa sola yakalanınca utanıyor insan ama çok güzel oyun :) )
    2-Zombie Cafe
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

quote:

Koy oyunlarına ornek ver

FarmVille, SmurfVillage, Ice Age Village, Tiny Village.

Village ingilizcede köy demek bu arada.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 14 Haziran 2012; 19:14:52 >
  • İndirmeye başladım bakalım nasıl
  • Güzel oyun gibi duruyor

• Hemen indiriyorum
  • Böyle oyunlar güzel oluyor. Bi deneyelim bakalım.
  • Bağımlılk yapıyor uzak durun :D

• Her haberinizden illa biri telefon oyunlarıyla veya telefonlar ile alakalı oluyor artık sıkmaya başladı.
  • bunu boş verin, flight tycoon oyununu indirin, oldukça gelişmeye açık ve benim 4 ayımı almıştı ve zevkle oynamıştım. en üst noktaya geldiğinizde bırakıyorsunuz tabii hava alanı kuruyorsunuz uçaklar satın almaya başlıyorsunuz benzindi bilmem neydi derken bağımlılık yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Her haberinizden illa biri telefon oyunlarıyla veya telefonlar ile alakalı oluyor artık sıkmaya başladı.

Nasıl konular açılsın istersin ? Tipim nasıl SS'li gibi mi olsun Geç verilmesi dışında bu haberlerin hiç bir kötü yanı yok bir sürüde takipçisi var. Sonuçta teknoloji forumundayız.

İndiriyorum bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Her haberinizden illa biri telefon oyunlarıyla veya telefonlar ile alakalı oluyor artık sıkmaya başladı.

Nasıl konular açılsın istersin ? Tipim nasıl SS'li gibi mi olsun Geç verilmesi dışında bu haberlerin hiç bir kötü yanı yok bir sürüde takipçisi var. Sonuçta teknoloji forumundayız.

İndiriyorum bakalım

Çok konu dışında takılıyorsun biraz başka bölümlerde nefes al bence. Ben ondan bahsetmiyorum, eskiden bilgisayarda overclock için haberler çıkardı millet sevinip deliler gibi takip ederdi şimdi artık onlardan eser kalmadı. Geçenlerde koskoca android haberi mi yayınlanmıştı ios haberimi bilmiyorum onda bile biri böyle isyan edip bir sürü artı almıştı en sonunda yönetim fark edince adamın yorumunu kaldırdı düşün artık burada daha ne desin adam.

Yeni jenerasyon akıllı telefonlarda oyun manyağı olup çıkıyor sanırım artık burada benim birşekilde yorum yapmam doğru olmaz ancak her ne kadar bu kesim düşünülüyorsa diğer kesimi de unutmamaları lazım. Artık her hafta yeni çıkan mı desem google play'de öne çıkan oyunlar mı desem bilemiyorum burada ufacık yazılar eşliğinde haber olup çıkmaya başladı benim anlatmak istediğim husus budur. Kimseye isyanım veya kinim de yok sadece bazı şeyler yenilendikçe eskiler de o kadar çok çabuk unutuluyor ama bu işi yapan hala bir sürü kişi var. Son yıllarda girilen haberlere bakarsanız daha çok hangileri ön plana çıkmış ne demek istediğimi anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

bunu boş verin, flight tycoon oyununu indirin, oldukça gelişmeye açık ve benim 4 ayımı almıştı ve zevkle oynamıştım. en üst noktaya geldiğinizde bırakıyorsunuz tabii hava alanı kuruyorsunuz uçaklar satın almaya başlıyorsunuz benzindi bilmem neydi derken bağımlılık yapıyor..

appstoredemi bu oyun..? genelde tycoon serisi pc de oluyorda..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

bunu boş verin, flight tycoon oyununu indirin, oldukça gelişmeye açık ve benim 4 ayımı almıştı ve zevkle oynamıştım. en üst noktaya geldiğinizde bırakıyorsunuz tabii hava alanı kuruyorsunuz uçaklar satın almaya başlıyorsunuz benzindi bilmem neydi derken bağımlılık yapıyor..

appstoredemi bu oyun..? genelde tycoon serisi pc de oluyorda..?

evet app storeda, oldukça da oynayanı vardı ben 1 ay önce bıraktığımda

• quote:

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.