Şimdi Ara

Erkek parfümü önerileri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
8
Favori
42.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, önerebileceğiniz erkek parfüm var mı?

Kokusu ağır olmayacak ama yine de güzel kokması çok önemli tabi.

Önerilerinizi bekliyorum..

• Bu sicaklarda parfum yerine koltuk alti lasyon kullan, istedigi kadar fresh parfum olsun bayiyor bu sicaklarda. Geceler icin

Yazin
    Lacoste red (cokta iyi bisi degil ama idare eder)
    Burbery clasic (gecen arkadasimda gordum baya guzeldi, bide agir koku diyenler var)
    Ck one edit (cok guzel kokusu, her ne kadar unisexte olsada guzel)

Kis icin
    Armani gio (ben sevmiyorum ama kizlar bayiliyor, igrenc haci yagi gibi kizlar nesine hastaysa, cok fazla agir degil)

Banada onerirseniz koku sevinirim, aradigim koku
    Trans kolanyalarindaki gibi veya yeni kokan bebek gibi (sac kremimin kokusu)
    Silver protectin koltuk alti losyonu kokusu vs boyle asiri rahatlatici, ohh super diyebilicegin. Naneli sekeri cigneyip soguk su ictigindeki gibi ferahlik verecek koku ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 14 Haziran 2012; 1:12:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Ford

• Gio Armani kullanıyorum gerçekten çok memnunum + Hugo boss + Axe Çikolatalı parfümü güzel
  • Evet,Lacoste Red gerçekten çevremde kullanan çok var. Bende çok beğenmiştim :)

Teşekkür ederim ;)
  • Yazın Burberry Classic mi?
  • paco rabanne black xs lexces
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Gio Armani kullanıyorum gerçekten çok memnunum + Hugo boss + Axe Çikolatalı parfümü güzel

Acqua di gio
    Giorgio armani
    En alttada
    Pour home

Parfum ustunde bunlarmi yaziyor, ben aldima cok pismanim bana agir geldi biraz

Burbery clasic arkadasim oyle dedi, burbery marka bundan emin ama clasic olmaya bilir

• Axe zaten bu aralar çok revaşta :D :D

Malum :D
  • yazin favorim lacoste blanc,beyaz sisesi var,fresh ve etkileyici bi kokusu var.
    lacoste essential sport da olabilir daha fresh ama ust notalari cok guzel degil,biraz ruzgar yemesi gerekiyor.

• Versace Versus Blue Jeans ve Burberry touch man i tek gecerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Issey Miyake (bulabilirsen)

Diesel Fuel For Life

CK One (Unisex)

Üçü de hafif kokular, One Million ve Burberry Classic'e bulaşma yazın.

@Manyetizma

Ferah koku Issey Miyake olabilir,
    Fuel For Life'ı da dene derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi önemliadam -- 14 Haziran 2012; 1:47:02 >
  • fleur, only the brave, the beat men.. bu 3 unu tavsiye ederim
  • Uygun fiyatlı bişey istiyorsan Privacy classic güzel..Ben hep ondan kullanıyorum..Birçok kız beğendiğini söyledi kokusunu..Hoş kokusu var ve kalıcı bence..Şişesi 30-35 tl falan
  • Davidoff Champion deneyebilirsin.
  • Diesel hocam tatlı oku her zaman candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: byearscc

Tom Ford

Tom Ford yazmışsın da hiç kokladın mı? Adam ağır koku olmasın güzel koksun diyor, Tom Ford diyorsun.
  • Axe african'ı tek geçerim ama parfüm olanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Gio Armani kullanıyorum gerçekten çok memnunum + Hugo boss + Axe Çikolatalı parfümü güzel

Acqua di gio
    Giorgio armani
    En alttada
    Pour home

Parfum ustunde bunlarmi yaziyor, ben aldima cok pismanim bana agir geldi biraz

Burbery clasic arkadasim oyle dedi, burbery marka bundan emin ama clasic olmaya bilir

acqua di gio yazıyodu hocam bugün evde hatta 2 - 3 kere sıktım bütün evin içi bu koku sardı valla hangi ortama girsem gio'nun kokusu dikkat çekiyo

• Bütçeni söylede ona göre yardımcı olalım sana arkdaşların önerdiği parfümlerin çoğu pahalı parfümler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.