Şimdi Ara

iOS6, iPhone 4 ve iPhone 3GS'e bazı kısıtlamalar ile birlikte geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
6.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Apple'ın sonbahar aylarında kullanıcılar ile buluşması beklenen mobil işletim sisteminin son sürümü iOS6 iPhone 4 ve iPhone 3GS’te bazı kısıtlamalarla birlikte geliyor.

Facetime ve Harita uygulamalarının bazı önemli özelliklerinin de kısıtlamalar arasında yer alması dikkat çekiyor. Harita uygulamasında bulunan Flyover adlı kuş bakışı gözlem özelliği ile yol tarifi işlevi sadece A5 ve A5X işlemcili cihazlarda kullanılabilinirken, iPhone 4 ve iPhone 3GS’te bu özellik yer almıyor. iOS6 ile şebeke üzerinden görüşme imkanı verecek olan Facetime'ın bu özelliği iPhone 4 üzerinde yer almıyor. iPhone 4'e göre daha çok kısıtlamaya gidilen iPhone 3GS'te ise paylaşımlı fotoğraf yayınları, bayraklı e-posta işlevleri, VIP, çevrimdışı okuma listesi gibi özellikler bulunmuyor.

Apple, iPhone 4 ve iPhone 3GS’teki bu kısıtlamalar hakkında açıklamada bulunmasa da cihazların sahip oldukları işlemcilerin yeterli olmayışı en muhtemel yanıt gibi görünüyor.

• Apple'da artık işin çakallığına kaçmaya başladı.

Edit : İlk eksi şuku geldi.Haydi şukulayın bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 13 Haziran 2012; 16:02:50 >
  • Saçmalık.JB İle Eklenicek Şeyler Muhtemelen.
  • 3Gs neysede tamda i̇phone 4 almayı düşünüyordum 4S e yoneldim şimdiden böyle kisitladilarsa ılerde Allah bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone'u ilk iphone'dan beridir kullanan biri olarak Apple'ın bu hareketini kınıyorum. Tamam telefonda bazı şeylerde kısıtlamaya elbet gidilecektir fakat 3d harita gibi basit bir özelliği koymamak neden. Gerçi siri yide koymamıştı ama ne yapalım sonuçta ios'un yeri ayrı.
  • Apple satis sonrasi destek konusunda piyasanin acik ara en iyi firmasi.

Bir kisitlama getiriyorsa stabilite konusunda sıkıntı yaratacağındandır, randımanlı çalışmayacağını düşündükleri içindir.

onlar da biliyor mapsteki 1-2 özellik için maildeki ufak tefek değişiklikler için kimsenin telefonunu yenisiyle değiştirmeyeceğini. Çakallık amaçlı olduğunu hiç sanmıyorum, öyle bir amaçları olsa 3gs e desteği çoktan keserlerdi.

• Çok övdüğünüz Apple çakallık mı yaptı ne
  • Heralde mailde bayrak olusturmaya ve Vip persona Ram yetmedi muhaha.gif

Apple kimi kandiriyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay27gs

3Gs neysede tamda i̇phone 4 almayı düşünüyordum 4S e yoneldim şimdiden böyle kisitladilarsa ılerde Allah bilir

4s abi

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

3Gs neysede tamda i̇phone 4 almayı düşünüyordum 4S e yoneldim şimdiden böyle kisitladilarsa ılerde Allah bilir

4s abi

ul.to'dan aldığın paralarla banada ayfon alsana

• zuhahahaha :d

iOS 2006 da çıksa kısıtlamalar devam edecek :)

• Iphone 5 ne zaman çıkar asıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

quote:

4s abi

ip 5 i beklicektim

aralık 2011 de arkadaşa 1500 tl vermiştim, usa dan samsung note alacaktı 32gb beyaz, parayı çarptı gitti

şimdi mecbur 4s kayıtlı alıcam

kimseye güvenme

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Iphone 5 ne zaman çıkar asıl ?

eylül'de tanıtılır, 2500 civarı doğubankta o hafta içi satılmaya başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Haziran 2012; 16:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

quote:

4s abi

iOS6, iPhone 4 ve iPhone 3GS'e bazı kısıtlamalar ile birlikte geliyor

tanılaşalım mı iphone 4'üm var

• ihone4ün o kadar da çabuk eskiyeceğini düşünmezdim. hele hele bir harita uygulamasını kaldırmayacaksa 4s'te bir sonraki nesil ios'ta tökezleyecek demektir. insanlar bir ton para verip alıyor bu cihazları bu kadar da çabuk üvey evlat muamelesi görmesi kötü bir durum...
  • Dalga geçer gibi bu ne be.
  • paylasimli fotograf yayini nedir? 3gs e gelmeyecekmis. ya herseyi anladim da cevrimici okuma listesi olsaydi bari ya onu cok istiyordum

• Neymis iPhone 4'un donanimi yetmiyormus. birakin bu ayaklari.

Sirinin donanimla me alakasi var ? Sen soyluyorsun o sunucuya iletiyor. Neymis A4 kaldiramazmis siriyi

2 GB lik muhtesem grafikli infinity blade , nova3 gibi oyunlari kaldiriyor ama 3d haritayi ve siriyi ne hikmetse kaldiramiyor

Apple , ziyaaa

• İos 6 yi bu aksam yuklemeyi dusunuyordum ama kisitlamalar epey fazla oldugunda bir kez daha dusunmeye basladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gdrby

Apple satis sonrasi destek konusunda piyasanin acik ara en iyi firmasi.

Bir kisitlama getiriyorsa stabilite konusunda sıkıntı yaratacağındandır, randımanlı çalışmayacağını düşündükleri içindir.

onlar da biliyor mapsteki 1-2 özellik için maildeki ufak tefek değişiklikler için kimsenin telefonunu yenisiyle değiştirmeyeceğini. Çakallık amaçlı olduğunu hiç sanmıyorum, öyle bir amaçları olsa 3gs e desteği çoktan keserlerdi.

iPhone4te siri çatır çatır çalışıyor ama...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.