Şimdi Ara

Sony alt segment akıllı telefonları Xperia Tipo ve Xperia Tipo Dual'ı tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony alt segment akıllı telefonları Xperia Tipo ve Xperia Tipo Dual'ı tanıttı

Sony, bugün Xperia Miro'nun ardından alt segmentte konumlandırdığı Xperia Tipo ve Xperia Dual'ı tanıttı. Aynı tasarımı ve teknik özellikleri paylaşan Xperia Tipo ve Xperia Tipo Dual aralarındaki tek fark çift sim kart desteği.

103 mm uzunluğunda, 57 mm genişliğinde, 13 mm kalınlığında ve 99.4 gram ağırlığında tasarlanan akıllı telefonlar, 800 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7225A Snapdragon platformu (ARM Cortex-A5 tabanlı), Adreno 200 grafik birimi ve 512 MB RAM'i bünyelerinde barındırıyor.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda, 3.2-inç boyutunda - 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif TFT ekrana ve 2.9 GB dahili depolama kapasitesine (2.5 GB'ı kullanıcılara ayrılmış) yer verilmiş. Kapasite, microSD kartlarla 32 GB'a kadar arttırılabilmekte.

Dörtband GSM şebekesi ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps) alt yapısı desteği sunan modeller, 3.2 megapiksel çözünürlüğündeki kameralarıyla VGA çözünürlüğünde video kaydı yapabiliyor. Akıllı telefonların 1460 mAh'lik bataryası ise 3G şebekesi göz önünde bulundurulduğunda 545 saate varan bekleme, 4.5 saate varan konuşma, 30 saate varan müzik dinleme ve 3 saate varan video izleme süresi sunuyor.

Xperia Tipo ve Xperia Tipo Dual'ın siyah, beyaz, mavi ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmeleri planlanıyor. Akıllı telefonların fiyat bilgisi ve çıkış tarihi elimize ulaşınca sizlerle paylaşacağız.

Sony alt segment akıllı telefonları Xperia Tipo ve Xperia Tipo Dual'ı tanıttı

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony Xperia Tipo
    Sony Xperia Tipo
    Sony Xperia Tipo
    Sony Xperia Tipo
    <>

• Giriş seviyesi için donanımı tatmin edici görünüyor.

• Giriş seviyesinde hep aynı doananımlar söz konusu hiç firma farklılaşamıyor o yüzden farkı fiyat belirler...

• Ben telefonu beğendim fena değil ama şu kameraya flash koymak çokmu zor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Ben telefonu beğendim fena değil ama şu kameraya flash koymak çokmu zor ?

elektrik faturası çok geliyordur...

• 400 tl' ye satılsın ben bile alırım(not: hala android işletim sistemli telefon kullanma taraftarı değilim iyi bir konfigürasyona sahip android telefonlar hala çok pahalı) sony' nin hiç bir şeyi olmazsa en azından sesi iyi çıkıyor + walkman özelliği var alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

nerde nokiaya kızanlar 320-480 c6 da bile 320-640 !!!!111

C6 nın fiyatı 600 tl civarı bu telefon 400-450 arası giriş seviyesi bir model kıyaslamak doğru olmaz bence , çünkü c6 giriş seviyesi bir model degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

quote:

C6 nın fiyatı 600 tl civarı bu telefon 400-450 arası giriş seviyesi bir model kıyaslamak doğru olmaz bence , çünkü c6 giriş seviyesi bir model degil

bu telefon 450 den çıkmaz 550 civarı çıkar gibime geliyor birde ben 00 olandan bahsettim 01 değil
  • quote:

quote:

quote:

bu telefon 450 den çıkmaz 550 civarı çıkar gibime geliyor birde ben 00 olandan bahsettim 01 değil

o bahsettiğin modelin çözünürlüğü yüksek ama tarihi eser resiztif ekran kullanıyo o yüzden hd çözünürlükte bile olsa rezistif ekran asla almam

• quote:

quote:

quote:

quote:

o bahsettiğin modelin çözünürlüğü yüksek ama tarihi eser resiztif ekran kullanıyo o yüzden hd çözünürlükte bile olsa rezistif ekran asla almam

haklısın kısaca abanmatik ekran kullanıyor nokiada

• Nedense telefonu görünce boyası soyulmuş alttan siyah siyah noktalar çıkmış bi telefon gözümde canlandı :D

• Android ve çift sim kart.Güzelmiş

• htc one serisini andırıyor

• Galaxy Acein donanımına benzettim
  • sony bombaları ard arda patlatıyor ve gümbür gümbür geliyor herkese her keseye akıllı telefon geliyor. umarım tanıtım hızları gibi çıkışlarda biran önce olurda iyi birşey seçip alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sillsaint

sony bombaları ard arda patlatıyor ve gümbür gümbür geliyor herkese her keseye akıllı telefon geliyor. umarım tanıtım hızları gibi çıkışlarda biran önce olurda iyi birşey seçip alırız.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki üst segment yapıyorsunda,alt segment kusur kaldı

• Abicimm sony su telofon pazzarina elini koyacak sony in. Nokia and other out

• Ne yapalım Sony mi alalım yine Ama bunlar ihtiyacımı karşılamaz tabi ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XperiaTM -- 15 Haziran 2012; 2:59:09 >
  • giris seviyesi, fiyati 500'u gecmemeli,
    gecmez ise satabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.