Şimdi Ara

Sony, yeni Xperia akıllı telefonlarını 20 Haziran'da sergileyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony, yeni Xperia akıllı telefonlarını 20 Haziran'da sergileyecek

Sony, yeni Xperia akıllı telefonlarını sergileyeceği etkinlik için davetiye göndermeye başladı. 19-22 Haziran tarihleri arasında Singapur'da düzenlenecek Asya'nın en büyük iletişim fuarı CommunicAsia'nın bu önemli tanıtıma ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor.

Kısa süre önce resmi Facebook sayfası üzerinden farklı bir uygulamaya imza atan Japon elektronik devi, gerçekleştireceği duyurunun tarihini öne çekmek için hayranlarına bir fırsat sunmuştu.

Duyuru, 22 Haziran'da gerçekleştirilecekti, fakat binlerce Facebook kullanıcısı bu süreyi yaklaşık 9 gün geri çekti ve iki gün de büyük ilgi üzerine Sony tarafından sayaçtan düşüldü. Muhtemelen önümüzdeki saatlerde Sony, yeni Xperia cihazlarını resmen duyuracak.

Japonya için özel olarak geliştirilen Xperia GX'in uluslararası versiyonu LT29i model numaralı Hayabusa, Tapioca, Tapioca DS ve Lotus kod adlı cihazların çıkış yapacağını düşünüyoruz. Bu telefonlar internete birçok kez sızmıştı.

Bugün duyurulacak yeni Xperia akıllı telefonlarını ancak 22 Haziran'daki Güneydoğu Asya tanıtımında görebileceğiz. Ortaya çıkacak üst düzey model(ler)de Qualcomm'un 28nm Krait işlemcileriyle donattığı Snapdragon 4 serisi bir çipset ve 13MP'lik yeni nesil Sony Exmor R kamera sensörünün bulunacağını biliyoruz. Diğer detayları Xperia GX ile benzerlik gösterebilir, hatta daha iyi olabilir.

• Sabah saatleri gibi Sony bombaları bir bir patlatır...burda as olan Türkiye'ye bu duyurulan modellerin gelmesi hatta aksesuarlarıyla birlikte...yoksa Gx bir model çıkarıp uzaktan bak bak dur,özellikleri oku oku bir anlamı kalmıyor...

• kesin birileri yine kulp takar.. ama sony başka be usta..

• ama sony başka be usta..

• saldırın 1 saate düştü sayaç :)

• Xperia miro tanıtıldı :)5mp kameralı ve 3,5'' ekranlı bi telefon tipi hoş ama kimseyi tatmin ediceğini sanmıyorum bu bekleyiş adına :)

• Büyük ekran (en az 4.7), büyük batarya ( en az 2000 mAh), HD çözünürlük ve mutlaka ama mutlaka Android 4.0.x şart. Bunlar dışında her hangi bir üreticinin en üst model CPU'sun (Bu kendi işlemcileri de olabilir ST nin yeni bir soc'u belki) ve en az 1 GB ram.

Sony şimdiye kadar hep birşeyleri eksik yaptı. Mevcut tepe seviye modeli Xperia S'de ışık sensörü yok, ekran parlaklığı otomatik ayarlanmıyor...

Bu saatten sonra Gingerbreadle çıkartıyoruz, ama ilerde güncelleme alacak derlerse çürük domates yağmuruna tutarlar.

• 6 cekirdekli CELL islemciyi 2 gb ile senlendirip 4 inch de yuksek bir ppi degeri yakalasa (bayanlarin kullanimi icin 4 inch sart cunki yanimda ki yoremde ki hic bir bayan 4 inch ekran yukarisina el surmuyor isterse feristahi olsun)ve guncellemeleri an ve an verrse fiyati ne olursa olsun alinir ve fenomen olur ama sony hala amiral gemisi olarak birak samsung u lg ile htc ile bile basedemiyor. Dedigim olur iyi bir dizaynla gelirse tek rakibi APPLE olur.

• AHA BİR illuminati ABLEMİDE SONYDEN :)

• Nerede kaldı bu telefonlar?

• sony batmaktan kurtuldu bu resmi kullanarak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel de şimdi illuminati değil de bu resme, ne o zaman arkadaş neyin gözü bu ? Yalancı herifler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Gel de şimdi illuminati değil de bu resme, ne o zaman arkadaş neyin gözü bu ? Yalancı herifler...

hatta en iyi sembolize eden hareketi bulmuşlar adamlar. normalde 6 sembolü yapıyorlar biraz satanizm havası oluyordu bunlar iyi yapmış üçgen ve göz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Gel de şimdi illuminati değil de bu resme, ne o zaman arkadaş neyin gözü bu ? Yalancı herifler...

hatta en iyi sembolize eden hareketi bulmuşlar adamlar. normalde 6 sembolü yapıyorlar biraz satanizm havası oluyordu bunlar iyi yapmış üçgen ve göz :)

Doğrudur lakin benim anlamadığım bir şey var milyonlarca vücut kısmı ve hareket kombinasyonu varken bunu seçiyorlar, sonra illuminati diyince de ergen oluyor insanlar... Al işte arkadaş daha ötesi var mı ya bunun...

• quote:

quote:

quote:

Doğrudur lakin benim anlamadığım bir şey var milyonlarca vücut kısmı ve hareket kombinasyonu varken bunu seçiyorlar, sonra illuminati diyince de ergen oluyor insanlar... Al işte arkadaş daha ötesi var mı ya bunun...

ergenler işin şekil ve geyik boyutunda ben se derin konularını denk geldikçe okuyorum izliyorum. o kadar yaptıklarını hala tesadüf sanmak ahmaklik olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ergenler işin şekil ve geyik boyutunda ben se derin konularını denk geldikçe okuyorum izliyorum. o kadar yaptıklarını hala tesadüf sanmak ahmaklik olur.

Aynen ben de bundan bahsediyorum sonra mesela buna illuminati deyince ergen olunuyor...

Başka bir şey kullanamaz mıydı sony bir tek bu hareket mi kalmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

6 cekirdekli CELL islemciyi 2 gb ile senlendirip 4 inch de yuksek bir ppi degeri yakalasa (bayanlarin kullanimi icin 4 inch sart cunki yanimda ki yoremde ki hic bir bayan 4 inch ekran yukarisina el surmuyor isterse feristahi olsun)ve guncellemeleri an ve an verrse fiyati ne olursa olsun alinir ve fenomen olur ama sony hala amiral gemisi olarak birak samsung u lg ile htc ile bile basedemiyor. Dedigim olur iyi bir dizaynla gelirse tek rakibi APPLE olur.

Kalınlığınıda 3 mm yapsalar tank gibi olsa üstünden araba geçse ne güzel olurdu değil mi?En üst düzey donanımları koymuşsunda 1TB hafızayı unutmuşsun :) Kardeşim ne bu teknoloji çılgınlığı 6 çekirdek diyorsun millet 4 çekirdekli telefonun yarısını kullanabiliyor ne yapacaksın o kadar çekirdeği hangi programla kullanacaksın o işlemciyi o işlemciye batarya dayanabilecek mi?Gereksiz bir donanım olmuş bence.

• Ciktimi noldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.