Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh Oynayan Cabuk Baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
53.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Ben Yu-Gi-Oh Oynamak istiyorum ama sitesi falan bilmioyrum nereden indirecem ne yapacagımı falan biraz yardımcı olursanız sevinirim

• lan olum sitesini bilmiosan nasıl oynuon
  • www.yugioh-online.net
  • quote:

Orjinalden alıntı: ko_umut_ko

www.yugioh-online.net

ya biara ne oynardım be her saniye yeni account açmak zorunda kalırdım
  • turkçesi yok mu bir turlu uye olamadım
  • sitesini istedin verdim heralde ing. vardır
  • yaw ben üye oldumda bi türlü downland yerini bulamadım msn:atalaykaraca@hotmail.com istersen topic den cevap yaz ama lütfen yardım edin
  • oyun downland nerden ediliyo veya cd mi almam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juba13Tv -- 11 Nisan 2006; 21:44:46 >
  • siteyi ilk açtığında kıtalar çıkar oradan amerikayı seççen karşına gelen yerde yu-gi-oh online download a tıklıcan indircen 640mb galiba
  • ben denedim ama olmadi hata veriyo flash get le indirtimeye calisyorum yukle diyorum yuklemiyo link bozuk galiba
  • ben indirmeye başladım ama 8 saat den beri %25 indirdi neden acaba flashget le indiriyorum normal mi indireyim?
  • abi bu manyak bı oyunba ındırmesı ucretlımı?? ADSL ye gırıypmu
    -
  • türkçesiwww.turkuyeyugioh.comda var
    quote:

Orjinalden alıntı: fbarko

turkçesi yok mu bir turlu uye olamadım
  • Reget Deluxe dan yapin download i ben ordan basladim bakacam incekmi (flash get) gibi bir program dir... bende oynucam yugiohu cok oynadim ama online hic oynamadim.
  • oyunun turkcesi yok mu ?? online oyunmu karsılıklımızda bizim gibi playerlarlamı oynıoz? oleyse türk oynıyan cok mu ?? merak ettmde cvp verirseniz sevinirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacro -- 29 Nisan 2006; 4:56:12 >
  • ohh beaa basında uyumama ramen annem uyanmadı ve indirmeyi basardım arkadaşlar oyuna giricem son 5 dk kaldı setabını ındrdm onu yukluom inşallah guzeldir hayal kırıklığı yaşamak istemiorum
  • yaa 5 kere kaybedince savası bir dahagiremiomusun :S:S yenimi acmak gerekio ??
  • oyun parali beyler bi kac kere oynadiktan sonra parali duel point istior oda kredi kartiyla satin alinior :D :((((
  • hadi ya bende onu sorcaktım pfff paarlı olmasaydı keske yaaa hosuma gitmişti en azından zamn gecirmek icin bi oyun bulmustm :
  • keske olmasaydi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.