Şimdi Ara

Apple,Yeni Nesil MacBook Pro'yu anlatıyor (Türkçe Altyazılı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
4
Favori
20.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple,özellikle Retina Display teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken Yeni Nesil MacBook Po'yu sizler için anlatıyor.

• Thank you Veru much
  • hayran kaldım, gerçekten süper duruyor.
  • tam bir mühendislik harikası mükemmel bişey en ince şeyleri bile düşünmüşler bir dizüstünden beklenen herşeyi sunmuşlar
  • tam bir mühendislik harikası mükemmel bişey en ince şeyleri bile düşünmüşler bir dizüstünden beklenen herşeyi sunmuşlar
  • Admin gelecekten haber paylaşmış

• ürünlerini anlatmayı en iyi bilen firma kesinlikle apple. videonun sonunda hayran kalıyorsunuz.

• videonun yarısında artık tahammül edemedim ve kapattım.bu adamlar hangi dünyada yaşıyor ya neyin kafasını yaşıyorlar?en iyi bilgisayar ne demektir ya? kime göre en iyi? ben videoda inceltilmiş ivy bridge ile güncellenmiş ve ekran çözünürlüğü gereksiz artırılmış bir bilgisayar görüyorum.kimsenin işine yaramaz ama bu şekilde pazarlanırsa herkes bi işine yarayacağını düşünür.ayık olun millet uyanın artık....

• Kimsenin işine yaramaz derken o fiyata kimsenin işine yaramaz demek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

videonun yarısında artık tahammül edemedim ve kapattım.bu adamlar hangi dünyada yaşıyor ya neyin kafasını yaşıyorlar?en iyi bilgisayar ne demektir ya? kime göre en iyi? ben videoda inceltilmiş ivy bridge ile güncellenmiş ve ekran çözünürlüğü gereksiz artırılmış bir bilgisayar görüyorum.kimsenin işine yaramaz ama bu şekilde pazarlanırsa herkes bi işine yarayacağını düşünür.ayık olun millet uyanın artık....

Kime gore en iyi: PC Magazine, PCWorld, NYTimes, WallStreetJournal, Byte, Consumer Electronics, AllThingsD, TheVerge, Engadget, TechCrunch, Information Week, Wired...
    ....... ve su an aklima gelmeyen dunyadaki tum ciddi teknoloji siteleri ve dergileri
    ........ ve KULLANICILAR in geneli, memnuniyet istatistikleri

Mesele sadece ise yaramak olsa gidip dandik bir Acer alirsiniz tum isinizi gorur. Mesele vizyon, daha ileriyi gormek, sinirlari daha uzaga tasimak, ve cihazlari sadece ise yaradigi icin degil kullanmayi sevdiginiz icin kullanmak.
    Sizin gibilere kalsa dunya, Apple da gidip elektrik supurgesi gibi ses cikaran 4 parmak kalinliginde pilastik bilgisayarlar yapar cunku tek algilayabildiginiz sey rakamlar. Allahtan sizin gibilere kalmiyor. Adamlar fanin simetrisiyle, ekranin netligiyle, ses tasarimiyla, mouspad ile, klavyeyle ilgili seyleri bile gelistirmek daha iyi hale getirmek rafine etmek icin bi tarafini patlatiyor, birileri de cikip yok bilmemnenin islemcisi de ayni hizda ama daha ucuz diyor. Artik trajikomik mi desem ne desem...

Tam da bu noktada, bu tarihten itibaren PC ureticileri yuksek cozunurluk sunmaya calisacaklar, ve 2-3 sene sonra sunmaya baslayacaklar. Troller de cikip "Apple cikardi diye degil bunlar, onceden de vardi bi kere" diyecekler. Bu filmi cok gorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 12 Haziran 2012; 16:40:48 >

• bu adamlar işi biliyor.

• gerçekten muhteşen bir ürün, muhteşem bir tanıtım... adamlar çok iyi demekle kalmıyor nasıl iyi olduğunu göstererek anlatıyor. işte en harika pazarlama taktiği budur. kaç tane dizüstü bilgisayar üreticisi biz bunu bu şekilde yaptık faydası şu diye reklam yapmıştır acaba? mesela adamlar fanı buraya koyduk hava şuralardan geçiyor fanın kanatlarını şöyle tasarladık buda sessiz olmasını sağlıyor gibi doyurucu bir pazarlama taktiği sunuyor. adamların reklamlarıda ürünleri kadar muhteşem.. en ufak ayrıntısına kadar herşeyini kendilerinin tasarladığı apaçık belli... adamlar fan kanatlarının açısına kadar düşünmüşler olayı.. bencede üretilmiş en iyi PC olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD videonun yarısında artık tahammül edemedim ve kapattım.bu adamlar hangi dünyada yaşıyor ya neyin kafasını yaşıyorlar?en iyi bilgisayar ne demektir ya? kime göre en iyi? ben videoda inceltilmiş ivy bridge ile güncellenmiş ve ekran çözünürlüğü gereksiz artırılmış bir bilgisayar görüyorum.kimsenin işine yaramaz ama bu şekilde pazarlanırsa herkes bi işine yarayacağını düşünür.ayık olun millet uyanın artık....
    Sana göre en iyi pc = donanım kuşkusuz gerçek,o sistemle benchmark harici kendini tatmin edemediğinde su götürmez bir gerçek,hayatın boyunca öyle çözünürlüklü ekran gördünmüde bunun hakkında yorum yapabiliyorsun ? ben sana neyin kafasını yaşadıgını söyliyeyim,40 yıllık tinerci seni görse tiner çekmeyi bırakır,malum senin kafa ondan daha iyi şuan

ben pc de oyun oynarım film izlerim.o çözünürlükleride daha fazla donanım satmak için yükseltiyorlar.daha yüksek çözünürlük =daha fazla tüketim.ve ben son 4-5 yıldır bench kasmadım hiç.bu kanıya nasıl varıyorsun acaba?benim için birilerinin bilgisayarıma iyi demesi önemli değildir benim kullanırken aldığım deneyimdir...

• @delphi

ben pc de oyun oynarım film izlerim.o çözünürlükleride daha fazla donanım satmak için yükseltiyorlar.daha yüksek çözünürlük =daha fazla tüketim.ve ben son 4-5 yıldır bench kasmadım hiç.bu kanıya nasıl varıyorsun acaba?benim için birilerinin bilgisayarıma iyi demesi önemli değildir benim kullanırken aldığım deneyimdir...
  • oraya adamın biri çıkıp tipik amerikan mantığıyla sanki kansere çözüm bulmuş dünyaya barış getirmiş gibi alt tarafı bi bilgisayarı anlatıyor bizde ağzımızı açıp hayran kalıyoruz sömürülmeye devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD videonun yarısında artık tahammül edemedim ve kapattım.bu adamlar hangi dünyada yaşıyor ya neyin kafasını yaşıyorlar?en iyi bilgisayar ne demektir ya? kime göre en iyi? ben videoda inceltilmiş ivy bridge ile güncellenmiş ve ekran çözünürlüğü gereksiz artırılmış bir bilgisayar görüyorum.kimsenin işine yaramaz ama bu şekilde pazarlanırsa herkes bi işine yarayacağını düşünür.ayık olun millet uyanın artık....

Sana göre en iyi pc = donanım kuşkusuz gerçek,o sistemle benchmark harici kendini tatmin edemediğinde su götürmez bir gerçek,hayatın boyunca öyle çözünürlüklü ekran gördünmüde bunun hakkında yorum yapabiliyorsun ?

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

@delphi

O donanımın gereksiz oldugunu biliyorsun ozaman öyle degilmi ? ozaman tartışmayı uzatmanın alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 12 Haziran 2012; 16:53:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Kime gore en iyi: PC Magazine, PCWorld, NYTimes, WallStreetJournal, Byte, Consumer Electronics, AllThingsD, TheVerge, Engadget, TechCrunch, Information Week, Wired... ....... ve su an aklima gelmeyen dunyadaki tum ciddi teknoloji siteleri ve dergileri ........ ve KULLANICILAR in geneli, memnuniyet istatistikleri Mesele sadece ise yaramak olsa gidip dandik bir Acer alirsiniz tum isinizi gorur. Mesele vizyon, daha ileriyi gormek, sinirlari daha uzaga tasimak, ve cihazlari sadece ise yaradigi icin degil kullanmayi sevdiginiz icin kullanmak. Sizin gibilere kalsa dunya, Apple da gidip elektrik supurgesi gibi ses cikaran 4 parmak kalinliginde pilastik bilgisayarlar yapar cunku tek algilayabildiginiz sey rakamlar. Allahtan sizin gibilere kalmiyor. Adamlar fanin simetrisiyle, ekranin netligiyle, ses tasarimiyla, mouspad ile, klavyeyle ilgili seyleri bile gelistirmek daha iyi hale getirmek rafine etmek icin bi tarafini patlatiyor, birileri de cikip yok bilmemnenin islemcisi de ayni hizda ama daha ucuz diyor. Artik trajikomik mi desem ne desem... Tam da bu noktada, bu tarihten itibaren PC ureticileri yuksek cozunurluk sunmaya calisacaklar, ve 2-3 sene sonra sunmaya baslayacaklar. Troller de cikip Apple cikardi diye degil bunlar, onceden de vardi bi kere diyecekler. Bu filmi cok gorduk.

evet apple kullanan vizyon sahibidir yaratıcıdır acer kullanan dünyaya at gözlüğüyle bakar bırak arkadaşım aynı mala 3 katı para verip kendinizi böyle şeylerle avutmayın o yazdığın haber sitelerinin hepsi zaten amerikan sen rakamlardan anlamıyorsunda çığır açıcı tasarımlarmı yapıyorsun?? ben mühendisim ve güvenilmesi gereken tek şey rakamlardır!!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.