Şimdi Ara

Max Payne Mobile, 14 Haziran'da Android için yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rockstar Games, özgün oyun serisi Max Payne'in ilk yapımını geliştirilmiş grafikler ile mobil platformlara uyarlayacağını müjdelemişti. Oyunun nihayet 14 Haziran'da Android için yayınlayacağını duyuruldu. Nisan ayı başında resmiyet kazanan Max Payne Mobile, 26 Nisan'da Google'ın işletim sistemiyle buluşacaktı, fakat üst üste erteleme haberleriyle bir buçuk ay gecikti.

HD grafikler, yüksek çözünürlüklü yapılar, Social Club bağlantı desteği, kullanıcı tarafından özelleştirilebilir kontroller içeren ve belirli USB oyun kollarıyla uyumlu çalışabilen oyunun Android sürümü, iOS ile aynı fiyatla yani 2.99$ karşılığında Google Play Store'dan satın alınabilecek.

Max Payne Mobile oyunu tabiki tüm Android cihazlarıyla uyumlu olmayacak. İlk etapta destekleyeceği modeller şöyle;

Desteklenecek Android telefonları: Motorola RAZR, Motorola RAZR MAXX, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola DROID Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC EVO 3D, HTC Sensation, HTC DROID Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia PLAY, Sony Xperia S, Sony Walkman Z serisi medya oynatıcılar

Desteklenecek Android tabletler: Acer Iconia, ASUS Eee Pad Transformer, ASUS Eee Pad Transformer Prime, Dell Streak 7, LG Optimus Tab, Medion Lifetab, Motorola XOOM, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet P, Sony Tablet S, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream

Sadece yukarıdaki cihazlar Max Payne Mobile oyununu oynayabilecek diyemeyiz, çünkü Android ekosisteminde cihazınızla uyumlu olmayan içerikleri de satın almanız mümkün olabilmektedir. Rockstar Games'in önceki Android oyunlarındaki destek durumunu göz önünde bulundurduğumuzda, kısa süre içerisinde Samsung Galaxy S III ve Sony'nin 2011 yılı Xperia ürün portföyünden bazı modellerin bu efsane oyuna yakında erişebileceğini tahmin ediyoruz.

• Galaxy Note'u göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Galaxy Noteu göremedim

Atlamışım o da var, şimdi ekliyorum.

• Gelsin mübarek... 3'ü oynadım, çok üzüldüm. Resmen katletmişler. Yok o kasvetli havadan eser, müzikle ve seslendirme ile kurtarmaya çalışmışlar ama olmamış. Kontroller çıldırtmak için yapılmış sanki, yapay zeka evlere şenlik. Deli gibi adam vurmaktan başka hiçbir numarası yok bence. Ya ben yaşlandım ya bu işte bir terslik var. Çok özledim seni hasılı gerçek Max Payne...

• Bir zamanlar cidden hayalimdi bu oyunları cep telefonlarında oynamak şuan gerçek ben Vice City'i bekliyorum... :)

• Atlamışım o da var, şimdi ekliyorum.

• Xbox 360 için Jant ve Pedallar Yarışhttp://goo.gl/Um7nd

• iOS a göre bayağı geç oldu
  • Galaxy S yok mu? Nexus S' le aynı bütün özellikleri. Nedir bu telin dışlanması anlamadım gitti.

• Hem S3 desteği geciksin hem de neden apk kullanıyorsunuz desinler.
  • usb oyun konsolu?

• Sonunda çıkacak. iOS için dedikleri tarihte çıkardılar ama Android ertelendi durdu. Buna sebep Rockstar mıdır Google mıdır bilmem ama sinir bozucu bir durum olduğu kesin.
  • build prob 2 dakkalık olay telin olmayısı listede =)

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqi

toptan farklı fiyat ve stil Android cep telefonu, ücretsiz sevkıyat + hızlı delievery + düşük fiyat: http://u.x2009.net/ke

Donanımhaber yetkililerinin bu "probleme" bir çözüm bulması gerekiyor...

• s3 ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

Hem S3 desteği geciksin hem de neden apk kullanıyorsunuz desinler.

Ben anlamadım :)

S3 sahibiyseniz, neden S3 desteği olmayan bir oyunun apk'sını indiresiniz?
    S3 sahibi değilseniz, neden S3 desteği yok diye kızıp, satın almak yerine apk'sını indiresiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

Orijinalden alıntı: erci501 Hem S3 desteği geciksin hem de neden apk kullanıyorsunuz desinler.
    Ben anlamadım :) S3 sahibiyseniz, neden S3 desteği olmayan bir oyunun apksını indiresiniz? S3 sahibi değilseniz, neden S3 desteği yok diye kızıp, satın almak yerine apksını indiresiniz?

Destekli olmasa bile satın alınarak ya da illegal yollardan edinilebiliyor. Sonuçta oyun HD çözünürlük için optimize edilmiş, görüntüde problem olmaz.

• VİCE CİTY VİCE CİTY VİCE CİTY nıdaları ıle hadi rockstar aynı grafık motorunu kullanıyodun gta3 ile zaten 1 yıl aralıklılardı nerede ise aynı ıdıler arabalar filan bence gta 3 u getiren vice city ios androıd e getirir MUHTESEM olur yeni ipad e sabırsızlıkla beklıyorum vice city yi. san andreas kadar ucmuyorum bir 3 yıl veriyorum teknolojıye cunku onda grafik motoru baska ve o zaten baska bi dunya idi internet kafelerde hala 10-15 yas arası goruyorum oynuyan gta 4 u hıc oynamasam san andreas hala guzelde o arabayı onden carptıgında kaputun yamulması komuk oluyor artık..
  • sertacarslan

Bilal bey benim yerime açıkladı sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurozka

Galaxy S yok mu? Nexus S' le aynı bütün özellikleri. Nedir bu telin dışlanması anlamadım gitti.

yazmamasi muhim degil cogu ust duzey oyundada galaxy 1 ve ayni grubun adi gecmiyor...ama oyun ciktimi sorunsuz calisiyor ...bundada aynisi olur.buyuk ihtimal galaxy-galaxy plus-galaxy w-galaxy sl de destekleyecek.........listede xperia play var ....oda ayni ozellikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 12 Haziran 2012; 19:09:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.