Şimdi Ara

Wasteland 2'den Yeni Bir Tasarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Oyuncu bağışlarıyla geliştirilen Wasteland 2, afet sonrası temalı RPG'yi sevenlerin merakla beklediği bir proje. inXile Entertainment, projesi adına yeni bir tasarım yayınladı.

Oyunun Facebook sayfasından yayınlanan tasarımda yeşillere bürünmüş şehiri ve karakterleri görüyoruz. Masaüstünüze duvar kağıdı olarak da yakışabilecek olan bu tasarıma aşağıdan bakabilirsiniz;

• Gelde artık yıllar sonra gerçek RPG oynayalım!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 3 milyon dolara yakın bağış toplamışlar. bu meblağı iyi kullanıp, hak ettiği üzere yüreklerini ortaya koyarak bu işin içinden çıkabilirlerse bomba gibi bir oyun gelir.

• valla bu sene bu bağımsız yapımcılar arasında merakla beklediğim 3-4 oyun var..
    birtaneside bu oyun..
    diğerleri zombili olan,armegedon falan.. hepsininde şuan ki bir çok oyun ve paralı şirketlerden 100 kat iyi bir iş yapacaklarından umutluyum!

• ilk Wasteland 1988'de çıkmıştı.O zaman daha 8 yaşındaydım.Ey gidi eski günler.

• Ben samet arkadasa guveniyorum cok guzel haberleri var bence basarili olucak ilerde kendisini pixel anime bolumunde calisirken hayal ediyorum yatmadan once

• quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

Ben samet arkadasa guveniyorum cok guzel haberleri var bence basarili olucak ilerde kendisini pixel anime bolumunde calisirken hayal ediyorum yatmadan once

wtf?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.