Şimdi Ara

Game of Thrones Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
14.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Bu taht Kral Joffrey'e bile yakışmadı!

• Yok ertelenmeler, yok falanlar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bende güzeldir diye indirmiştim
  • Beklediğim gibi oyunun ismine güvenip hiç uğraşmadan yalapşap bir oyun çıkartmışlar.

• < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bunu yapan firma oyunun gerçekten satacağına inanmışmı ya da yüksek puanlar alıp beğeni alacağına.Eğer böle bir şey düşünmüşlerse gerçekten çok aptallar.Tetris oynasam daha çok zevk alırdım :(

• Resmen kitaplarına ve televizyon serisine küfür eden bir oyun olmuş, bu arada inceleme için teşekkürler

• BİR HATA OLMUŞ ANA SAYFADA VİDEO 1 E 1 OLARAK GEÇİYOR BENDE ERDİNÇ ABİ İLE MESUT ABİNİN BU OYUNU UZUNCA IZLEDIGINI SANDIM

• bende çok merakla bekliyodum iyiki almamışım
  • İsimden kazanmaya çalışılan ve heba edilen bir oyun daha.
  • oyunu oynadim.konusu guzeldi fakat kendi karakterimizi yonetememiz ve savas sistemi kotu
  • iyi ki varsın yavaş ve kotalı ttnet
  • Ersin abi gitgide küçülüyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul741 -- 12 Haziran 2012; 20:32:22 >
  • İsmail Abi :D

• Sanki biri yanlışlıkla beta sürümünü kopyalatmış da bizlere dağıtmışlar gibi bir oyun olmuş ben kötü yorumlar aldığını duymuştum ama 6.0 aşağı alacağını düşünmemiştim bu kadar kötü olacağını kim bilebilir ki ?

• ah ya ah,sekizgen köşeli portreler,kötü kaplamalar,hiç biri önemlli degildi,sadece oynanabilirlik ve hikayeyi iyi işleseydin bile yeterdi!

atmosferi bir çok zengin içerigi heba etmişler!

• Mount and blade warband'a çıkacak game of thrones modu bile bundan 10 kat daha iyi olucaktır

• Geometrisi zayıf olan arkadaşlar bir cetvel ile pc başına geçin geometri öğretiyorum
  • bir de oyun çıkmadan gaz vermiyorlarmıydı? yok george r.r martin beğenmişte bilmemneymişte. he sanki adam oturdu oynadı. ana hikayeyi koymuşsunuz adamın önüne o da idare eder demiş budur sadece. daha öncede 1000 kere söylendi yineliyorum. serinin yapısı bir oyun için uygun ama zor. öyle harala gürele 1000 kişiyi kestiğiniz bir action olmaz bundan.
  • Bu Motoru Bulamayanlarda Var.
    hepsini Bıraktım Ue3 ün Adı Kirlendi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.