- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
astra 1.4t 140bg otomatik yakıt değerleri
4 Cevap981 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1430 Mesaj
11 Haziran 2012; 16:53:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar, lütfen bu araca sahip olanlar yok bilgisayarındaki özellikle İstanbul'da olan varsa, ortalama yakıt tüketimi ne gösteriyor? Bugün gedizlerde denedim, test aracında ortalama 9litre diyordu, biraz fazla geldi bana.

7 Mesaj
18 Haziran 2012; 0:40:16 

merhaba tas7035 , 3 gündür kullanmaktayız aracı (ailecek) genel olarak dur-kalk trafik kullanımda ortalama hız 80-90 ve 3 kişi mevcutken yaktığı yakıt 9 litre civarlarında, diğer astra kullanan arkadaşlarında belirttiği üzere bastığın zaman ''içen'' sakin bir kullanımla 9 litrenin aşağısına inebiliyor ama mucizelerde beklemeyin :) tabii aracın yeni olmasıda buna bi etken olabilir zira daha 114km de

603 Mesaj
18 Haziran 2012; 13:21:08 

quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Arkadaşlar, lütfen bu araca sahip olanlar yok bilgisayarındaki özellikle İstanbul'da olan varsa, ortalama yakıt tüketimi ne gösteriyor? Bugün gedizlerde denedim, test aracında ortalama 9litre diyordu, biraz fazla geldi bana.

9 lt fazla mı geldi? Kaç bekliyordunuz? 100-150 bg aralığındaki benzinli bir motor için şehir içinde normal değerler. Üstelik manumatik bir şanzımanla...

1430 Mesaj
18 Haziran 2012; 23:11:30 

Teşekkürler yanıtlarınıza, 9lt dizel megane 3 aracımdan sonra fazla geldi oldukça
Asıl merak ettiğim köprü trafiğinde kaç yaktığı ama istanbulda kullanan kimse bulamadık sanırım.

124 Mesaj
20 Haziran 2012; 10:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Teşekkürler yanıtlarınıza, 9lt dizel megane 3 aracımdan sonra fazla geldi oldukça
Asıl merak ettiğim köprü trafiğinde kaç yaktığı ama istanbulda kullanan kimse bulamadık sanırım.

Merhaba,

Aracımı (2012 Astra Cosmo 1.4 A/T 200km'de) henüz 3 gündür yoğun İstanbul trafiğinde kullanmaktayım ve şuanki yol bilgisayarının gösterdiği değer 10.7. Hergün Çekmeköy-Maslak arası gidip geliyorum, bu değer kişisel arabam Mazda3'ten bile fazla. Allah'tan araba şirket arabası :)

2010 Mazda 3 Impresive AT Sedan Aliminyum Gri
HTC Diamond
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Modellere Özel Forumlar » Astra » astra 1.4t 140bg otomatik yakıt değerleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.273