- x
Şehirler arası Köpek Taşımacılığı
4 Cevap1278 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3206 Mesaj
10 Haziran 2012; 23:36:54 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İzmir'den bir köpek gelecek bana. Ama ben Konya'dayım. İzmir'den Konya veya Ankara'ya bu köpeğin taşınma ihtimali var mı? Nasıl alabilirim.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

1 Mesaj
11 Haziran 2012; 12:23:24 

türk hava yolları yasaklı ırk dışındaki ırkları taşıyor. atlasjet de evcil hayvan taşımacılığı yapıyor bildiğim kadarıyla. ayrıca pettransfer şirketleriyle de görüşebilirsiniz. otobüs olayını bence düşünmeyin çünkü hayvana eziyet olur.

3206 Mesaj
11 Haziran 2012; 22:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: alpereen

türk hava yolları yasaklı ırk dışındaki ırkları taşıyor. atlasjet de evcil hayvan taşımacılığı yapıyor bildiğim kadarıyla. ayrıca pettransfer şirketleriyle de görüşebilirsiniz. otobüs olayını bence düşünmeyin çünkü hayvana eziyet olur.

Pekiyi İzmir - Konya'ya direkt değil aktarmalı uçuş var. Ne yaparlar getirirler mi?

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

1 Mesaj
12 Haziran 2012; 0:04:00 

sanmıyorum arayıp sorun istersenniz ama sanmam

222 Mesaj
15 Haziran 2012; 0:18:32 

yasak ırksa çok zor değilse bir şekilde otobüs ile gider

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Evcil Hayvanlar » Köpekler » Şehirler arası Köpek Taşımacılığı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.352