Şimdi Ara

Apple store ülke değiştirmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar ipad3 sahibiyim, aldigimda store girisini tr uzerinden yaptim. Fakat su anda duydugum uzere amerika uzerinde apple store da daha cok oyun ve uygulama yer almaktaymis. Ulkeyi amerika olarak degistirmek istedigimde benden amerika uzerinde bi adres ve kredi karti bilgileri istiyor. Bu sorunu nasil cozebilirim acaba? Free my apps ten redeem yapmak istiyorum ama sorun olur mu acaba tr uzerinde olmasi?

Yardimci olan arkadaslara simsiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni bir hesap açmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcluite

Yeni bir hesap açmayı deneyin.

Oturumunuz zaman asimina ugradi diye bi hata aliyorum o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Selam arkadaslar ipad3 sahibiyim, aldigimda store girisini tr uzerinden yaptim. Fakat su anda duydugum uzere amerika uzerinde apple store da daha cok oyun ve uygulama yer almaktaymis. Ulkeyi amerika olarak degistirmek istedigimde benden amerika uzerinde bi adres ve kredi karti bilgileri istiyor. Bu sorunu nasil cozebilirim acaba? Free my apps ten redeem yapmak istiyorum ama sorun olur mu acaba tr uzerinde olmasi?

www.google.com >>>> us store hesabı nasıl alabilirim >>>> resimli anlatım çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Selam arkadaslar ipad3 sahibiyim, aldigimda store girisini tr uzerinden yaptim. Fakat su anda duydugum uzere amerika uzerinde apple store da daha cok oyun ve uygulama yer almaktaymis. Ulkeyi amerika olarak degistirmek istedigimde benden amerika uzerinde bi adres ve kredi karti bilgileri istiyor. Bu sorunu nasil cozebilirim acaba? Free my apps ten redeem yapmak istiyorum ama sorun olur mu acaba tr uzerinde olmasi?

www.google.com >>>> us store hesabı nasıl alabilirim >>>> resimli anlatım çıkıyor.

teşekkürler hallettim. acaba benim için bir sorun çıkarır mı misal şu ana kadar yüklediğim applerde?

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler hallettim. acaba benim için bir sorun çıkarır mı misal şu ana kadar yüklediğim applerde?

benim bildiğim hangi mail üzerinden uygulamayı satın aldıysan yeni version falan çıktığında o mail üzerinden yükleyebiliyorsun sadece diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

İsterse 5 tane farklı ülke hesabı olsun, uygulamaları güncellerken onların şifresini ister. Türkiye ve Amerika hesapları zaten yeterlidir. Sorun çıkmaz.

• Arkadaşlar Türkiye hesabımı Almanya yaptım. Fakat aldığım uygulamaların üzerine İtunes'ta gelince tekrar almam gerektiği yazıyor ne yapmalıyım? Yeniden mi satın alacağım?
  • Arkadaşlar Türkiye hesabımı İtunes üzerinden ülke değiştir seçeneğini kullanarak Almanya mağazasına geçirdim ve Almanya mağazasına aktarılmış oldu satın aldığım şeyler. Tek bir hesabı birden fazla ülkede kullanabiliyormuşuz demek ki.

Benim gibi yeni arkadaşlar bu bilgiden faydalanabilirler.

Saygılar.
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Yeni okudum ve faydalandım çok sağolun :)
  • Ne demek hocam
    Hocam yine uzun bir aradan sonra yaziyorum ama, bende hesabimi Tr den US ye gecirdim ama satin aldiklarim gozukmuyor. Tr ye tekrar gecince gozukuyor. Siz nasil hallettiniz bu olayi.

• Hocam bende de artık gözükmüyor. Bir çözümünü bulursanız beni de bilgilendirin burdan lütfen:)
    Tamamdir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha cok uygulama ve oyun varmi onuda aciklasaniz keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

Daha cok uygulama ve oyun varmi onuda aciklasaniz keske

oyun ve uygulama kısmını pek bilmiyorum ama film ve müzik konusunda ciddi fark var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.