Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wenser

quote:

Orijinalden alıntı: fparanormal

quote:

Orijinalden alıntı: Ciko_Seko

quote:

Orijinalden alıntı: wenser

bende bugün aldım 1600 tl

nerden aldınız ? bende almayı düşünüyorum fiyat çok çok uygun.

Bende merak ettim nerden aldınız bu fiyata?

Teknosa`dan aldım. İndirime girmiş. 2200 tlden düşmüş

Hangi model aldınız? Kaç inç?

• trt hd bundesliga maçı verdiginde cl modülü yok uyarısı alıyorum. bunun çaresi varmıdır ? mesela eski uyduya yazılım yükleyebiliyorduk bunda böyle bişey varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşhir ürün değilmiydi o
  • Arkadaşlar,Kardeşime LG 47LA640S tv aldık,Bunda DVB-C turner varmı,Yoksa almak mı Gerekir? Almak gerekirse,Hangi DVB-C turneri önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soygar -- 15 Mayıs 2013; 7:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

trt hd bundesliga maçı verdiginde cl modülü yok uyarısı alıyorum. bunun çaresi varmıdır ? mesela eski uyduya yazılım yükleyebiliyorduk bunda böyle bişey varmı ?

malesef biss şifre girme imkanı yok

• LG LM660s kullanıyorum ve onda DVS-S(Uydu) ve DVB-C(Kablo/Anten) seçeneklerinden her ikisi de var. TV nin arkasındaki girişlere bi bakman yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalyptos -- 30 Mayıs 2013; 3:12:07 >
  • Arkadaşlar tvden kenarlardan ışık sızması var ve sol tarafının büyük bir kısmında bulutlanma var. Kronik bir sorun mudur? İstediğim verimi alamıyorum diyebilirim. Kanal geçiş hızları düşük kanal silme olayı yok. Ayrıca akıllı kumandasında kanal listesi düğmesi yok. Görüntü kalitesi iyi. Birde ışığı çok yansıtıyor. Oda da iki tane pencere olduğundan etkiliyor. Özellikle gündüz. Akşamları ise ışığı yansıtıyor. Alışınca sıkıntı olmasa da bana göre bir sorundur bu.

Film oynatmaları iyi. İnternet tarayıcısı daha iyi olabilir. Sürüm güncellemesi yapıldığı halde facebook videolarını oynatmıyor. Akıllı telefonunuz varsa uzaktan kumanda uygulamasını kullanın. Oldukça yarayışlı. 3d boyut olayı mükemmel değil. LG'nin sistem bünyesindeki videoları iyi oynatıyor. Onun dışında normal 3d videolardan verim alamadım diyebilirim.

Video oynatma modülündeki canlı, spor,sinema renklerinden sinema ayarı çok kötü. Ben standart kullanıcıyı seçtim. Daha iyi.

Hd kanal performansı çok iyi gerçekten. Beğendiğimi söyleyebilirim. Bir sürü işe yaramaz kanal var ve hepsini en sona taşımak zorundayım. Birde kanal listesini açıp kanalı seçiyoruz ok tuşuyla sonra liste kapanıyor. Listeden seçmek için bir daha listeleme tuşuna basmak zorunda kalıyorum her seferinde. Benim görüşüm bu. Belki kimi kısımları iyi kullanmayı bilmiyorumdur. Tavsiyeye açığım.

• Herkese Merhaba
    Benim tv de bir kaç sorunum var.İlk sorunum 3d filmlerde altyazıyı okumuyor.Bende 3dsubtitler i kullandım ancak o zamanda olmadı.Ne yapmam lazım ? İkinci Sorunum ise filmi ilk başta 21:9 izliyordum sonra ayarlardan resim ayarını orjinal yaptım sonra tekrar tam ekrana donmek istedim ancak bu sefer yine 16:9 kaldı. Ne yapmam lazım yardım edemisiniz ?
    Tv:LG47LM660s
    Film:Jack the Giant Slayer
  • Herkese Merhaba
    Benim tv de bir kaç sorunum var.İlk sorunum 3d filmlerde altyazıyı okumuyor.Bende 3dsubtitler i kullandım ancak o zamanda olmadı.Ne yapmam lazım ? İkinci Sorunum ise filmi ilk başta 21:9 izliyordum sonra ayarlardan resim ayarını orjinal yaptım sonra tekrar tam ekrana donmek istedim ancak bu sefer yine 16:9 kaldı. Ne yapmam lazım yardım edemisiniz ?
    Tv:LG47LM660s
    Film:Jack the Giant Slayer
  • Sayın sefa0304
    Normal sub ve srt uzantılı altyazıları filmle aynı isimde olmak şartıyla sorunsuz okuyor bu bir,
    İkincisi, görüntü formatını orijinal seçince filmin orijinal oranlarını koruyor, 16:9 gösteriyorsa filmin orijinali 16:9 demektir.
    Şu an için sizin tv güzel:-))) Güle güle kullanın...
  • İYİ FORUMLAR sayın üstadlarim değerli arkdaslarim 1 tb 3d film arşivim var yalniz yüklediğim son 7 filmde
    hiç birini çalıştırmadi çalışanda ilk 30 saniye ondan sonra tv kitleniyor kapatmadan kendine gelmiyor model lm 660 s yardimlarinizi bekliyorum hardiske mi biçimlendirme yapayim yoksa tv de fabrika ayarlarina mi gelmeyilim eski yüklediğim filmlerin hepsi çalışmakta son attiğim 7 film çalışmıyor filmleri bilgisayarda açabiliyorum.7 filimn hepsi arızalı olduğunu sanmiyorum hepside 3 d :( lütfen yardim
  • filmleri ve özelliklerini yazabilirmisiniz
  • TV'yi alalı 2-3 ay oldu ama 1 haftadır falan kullanıyorum. Menüleri çok karışık geldi. Akıllı telefonu bağlamam bile çok uzun sürdü. İnternet tarayıcısı var mı? Uygulama ve oyunları nerden ve nasıl yükleyeceğiz? Güncellemesi var mı? TV yi kullanmaya başlamadan önce yapılacakları içeren bi link gönderebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

TV'yi alalı 2-3 ay oldu ama 1 haftadır falan kullanıyorum. Menüleri çok karışık geldi. Akıllı telefonu bağlamam bile çok uzun sürdü. İnternet tarayıcısı var mı? Uygulama ve oyunları nerden ve nasıl yükleyeceğiz? Güncellemesi var mı? TV yi kullanmaya başlamadan önce yapılacakları içeren bi link gönderebilirseniz sevinirim.

Bir zamanlar DH'de canı gönülden davranan uzmanlar vardı. Yukarıda yazdım, aynı mevzuda konu açtım hiç bir kimse yazmadı. Başka forumlardan sordum araştırdım ve öğrendim. DH ailesine rica ediyorum sizi siz yapanı asla unutmayın. Ben DH'yi çok severim.

Haa cevapta çok basitmiş, LG hesabınızı açtığınız zaman yukarda bahsettiğim şeyler menüde çıkıyor. Üyelik yoksa internet tarayıcınız bile olmuyor.

• caiz2005 kullanıcısına yanıt
    ışık sızması rahatsız edecek duzeyde mi?
    genelde kendılıgınden uydu alıcısı oldugunda malesef kullanımı zor oluyor. bunu sorun etme. ama ılerıde ıyı bır uydu alıcısı ıle ısı cozebılırsın.
  • zehir25 Z kullanıcısına yanıt
    oncekı fılmlerını ızlemeyı denedın mı tekrar? aynı sorunu onlarda da yaptarsa hdd nızın doluluk oranına bakın. cok dolu oldugundan kasıyor olabılır.
  • Bende bu televizyonu almış bulunmaktayım.Yarın kurulumu yapılacak.Yanlız kafamı kurcalayan birşey var oda ps3 performansının nasıl olduğu..Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisemanman

ışık sızması rahatsız edecek duzeyde mi?
    genelde kendılıgınden uydu alıcısı oldugunda malesef kullanımı zor oluyor. bunu sorun etme. ama ılerıde ıyı bır uydu alıcısı ıle ısı cozebılırsın.

sadece karanlikta film izledigimde koyu sahnelerde dikkatimi cekiyor. harici uydu alicisiylada ugrasmak istemiyorum. olagan ustu performans goremedim tv de. yalniz bircok arkadasin abarttigi kadar bi tv degil.

• Bir resmini gonderebilirmisin karanlik sahnede ne derece oldugunu goreyim

• Filmlerde cok bariz belli ise panelde sorun vardir. Degisim gerekebilir

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.