Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seali20

42lm660s için 04.10.43 versiyonu yükleyen var mı ben yükledim ana menüde lgapp ve 3d world menüsü gitti başka değişiklik var tam kontrol etmedim yükleyen arkadaşlar ne gibi değişiklikler var söyleyebilir mi?

Bugün bende 04.10.43 versiyonu yükledim.

Dediğin gibi ilk bakışta ana menüdeki (HOME) Premium - 3D World - LG Smart World - Game World - Smart Share vs önceki ayarlarım gitmişti.
    Tekrardan ana menü (HOME)'ye girip , sağ üstte DÜZENLE'ye tıklayıp , Kartımı Düzenle kısmından tekrar eski düzene getirdim.

İnternet web Browser deki Sık Kullanılanlar'a eklediklerim gitmişti , tekrardan ayarladım.

Belki vardır ama başka'da bir değişiklik gözlemlemedim.

Bu arada benim Tv 32LM660s serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarbay571 -- 7 Aralık 2012; 23:33:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wichasha

quote:

Orijinalden alıntı: snuggler

askı aparatı+hdmi kablo+kargo 1834 tl/6 taksit
    acil cvp verebilecek var mı
    şimdiden teşekkürler

Kliksada daha düşer kesin ama şuan bile 1900e geliyor. Lg Türkiye garantisi için aradaki 100 lira fiyat farkını vermeye değer. Tabi puanla 1900e geliyor. Ama biraz beklersen çok daha uyguna alabileceğini düşünüyorum.

aldım teknosa mağazalarında 1799 tl'ye buldum
    askı aparatı ve hdmi ile vbirlikte ve 2 tane çocuk gözlüğüyle birlikte 1865 tl'ye 12 taksit'e aldım (en azından garantisini falan biliyorum)
    en ucuz taksitli şu an burası gibi duruyor
    televizyon da güzel hani ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: snuggler
    aldım teknosa mağazalarında 1799 tl'ye buldum
    askı aparatı ve hdmi ile vbirlikte ve 2 tane çocuk gözlüğüyle birlikte 1865 tl'ye 12 taksit'e aldım (en azından garantisini falan biliyorum)
    en ucuz taksitli şu an burası gibi duruyor
    televizyon da güzel hani ;)

Çocuk gözlüğü nedir açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

usb den film izleyeyim dedim ama çok hızlı gidiyor bildiği x2 gibi nedenini bilen var mı? bide harici alt yazıları gösterebiliyor muyuz?

x2 gitmesi için kumandadan >> tuşuna basmış olabilirsiniz. normalde > tuşu ile oynatılır.
    harici altyazı gösterebilir ancak filimle aynı klasörde ve film adı ile aynı adda olmalı

teşekkürler belkide rip film olduğundan hızlı gidiyordur aynı isimde altyazı olmasına rağmen göstermedi
  • film ve altyazının isimleri değiştirin.
    örneğin film1 gibi
    uzantıları silmeyin.
    film1.avi ve film1.srt gibi
    uzantılar görünmüyorsa klasör seçeneklerinde uzantıları gizlemeyi iptal edin.

dosya isimlerindeki . (nokta) bazen sorun oluşturabiliyor.
  • Tv miz bir iki gün önce geldi (42lm660s) ;

Ölü piksele ratlamadık
    banding ve bulutlanma nasıl test ediliyor bilmiyorum ama ben birşey farketmedim, farketmekde istemiyorum o yüzden test etmesem daha iyi güzel bir kıza bile çok yakından bakarsanız bir sürü çirkinlik görürsünüz o yüzden çok detaylı incelemeye gere kyok bence normal kullanımda çok farkedilmiyorsa mesela yoktur. Zaten yazmışlar arkadaşlar genellikle hepsinde varmış, muhtemelen benimkinde de vardır.
    Online film izlerken öyle çok ciddi bir takılma olmadı hatta 3 aylık hediye verdiği film uygulamasında neredeyse hiç takılma olmadan film izledim. (TTnet yalın netlimitsiz) Youtube da ara ara bekleme yapıyor ancak oda normal sayılır eğer wifi yetersiz gelirse ben ağ kablosu takmayı düşünüyorum.
    Webde gezerken 3 4 tane sekme açınca bir kere bellek yetersiz uyarısı çıktı ve tarayıcı kapandı ama tek sekme de böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    Dizimag tan henüz dizi izlemedim ama bir ara deneyeceğim inşallah takılma olmaz.
    Bu arada hangi sürümde dizimag tam ekran oluyor acaba ben ilk geldiğinde bir güncelleme buldu onu yükledim ondan sonra ii defa baktım güncelleme yok diyor, internetten 04 10 43 ü indirdim ancak yüklesemmi yüklemesemmi kararsız kaldım, peki arada benim atladığım güncelleme varsa onları yüklemeden direk son güncellemeyi yükleyince sorun olurmu? Gerçi tv güncelleme bulunamadığına göre arada başka güncellemede olmaması gerekir diye düşünüyorum.

Sonuç olarak son güncellemeyi yüklemelimiyiz ?

• Selam arkadaşlar, öncelikle belirteyim. forumda yeniyim, yeni giriş yaptım.

Ben de LG 47 LM 660s tv aldım. Yeni aldım. Kanalların kendiliğinden yer değişikliği; aynı frekanstaki örneğin 12015 V 27500 ile gelen Kanal D, d Shopping, E-Haber, Carton Net , Star Plus, vb durduk yerde yer ve isim değiştiriyor. bir de aynı numalı kanaldan birden fazla gönüyor. Listede bazı numaralar, atla yada bloke etmediğim halde gönünmüyorlar.
    Eksik kanalları manuel bulmak için Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor. Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olması sadece Türksat ta oluyor.

Kanalların yer değişikikliği, listede aynı numaralı kanaldan birden fazla olması, atla yada bloke etmediğim halde görünmeyen numalar ve en önemlisi Türksat ta Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olası sorunlarını nasıl hallettiniz. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Acil. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yarbay571

quote:

Orijinalden alıntı: muratt681

quote:

Orijinalden alıntı: skyfox

Semerkand HD gelmiş. 410.000 / 6900 frekansı. Test2 kanalından çıkıyor, zaman zamanda kanal isimsiz çıkıyor. Kanal güzel gösteriyor yeni kanal olduğu için kendi alanındaki konularda da oldukça acemiler.

kanal frekensını tv ye nasıl giriyorsunuz

Semerkand HD kanalı daha önceden kanal listemde yoktu ve bende manuel arama vs yapmamıştım.

v04.10.29 güncelleştirme'yi internetten indirip ve usb ile güncellemiştim.
    Sonrasında kanal listenin en sonuna Semerkand HD kanalının geldiğini farkettim.
    Sanırsam son güncelleme ile gelmiş olabilir.

--------------------------------------------------------

Benimde sorum olacak

v04.10.29 güncelleme sonrası olduğunu sandığım bir sorun.

LG 42LM660S almak isteyenler

Sorunum şu'ki Manuel arama kısmından , sadece tek frekans aratmak istediğimde, aşağıdaki resimde görülen kırmızı işaretli Uydu Alıcı Verici kısmından frekans değiştirmek için tıkladığımda tv kendini resetliyor ( kapanıp tekrar açılıyor) bir çok kez denedim her defasında aynı sorun oluyor.

Bu son güncelleme'yi yükleyen arkadaşlardan ricam , aynı sorun sizlerde'de varmı.? Lütfen test edip cavaplarmısınız.?

Teşekkürler...

Selam, ben güncelleme yapmadım ama, fabrika ayarlarına geri çektim. Fabrika ayarlarına geri yüklememin sebebi kendiliğinden kanal sıralamasının değişmes.Tekrar ayarları yaptım. Yaşadığınız sorunlara benzer sorunlar yaşıyorum. Nasıl çözüm buldunuz?

Ben de LG 47 LM 660s tv aldım. Yeni aldım. Kanalların kendiliğinden yer değişikliği; aynı frekanstaki örneğin 12015 V 27500 ile gelen Kanal D, d Shopping, E-Haber, Carton Net , Star Plus, vb durduk yerde yer ve isim değiştiriyor. bir de aynı numalı kanaldan birden fazla gönüyor. Listede bazı numaralar, atla yada bloke etmediğim halde gönünmüyorlar.
    Eksik kanalları manuel bulmak için Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor. Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olması sadece Türksat ta oluyor. Arasıra da kanallar arası gezinmede bazen tv yi ilk açtığımızda hiç bir kanalda sinyalin oldığını görüyoruz. Kendiliğinden sinyalin gidip gelmesi neden olabilrir.

Kanalların yer değişikikliği, listede aynı numaralı kanaldan birden fazla olması, atla yada bloke etmediğim halde görünmeyen numalar ve en önemlisi Türksat ta Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olası sorunlarını nasıl hallettiniz. Sinyalin kendiliğinden gidip geliyor olması neden olabilir. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Acil. Teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar, bende de 42lm660s tv var manuel aramada aynı sorun tv resetliyor kendini 04.10.43 yükledim, fabrika ayarlarına çevirdim ama bir türlü düzelmedi. Ayrıca dikkatimi çeken bir konuda, ülke ayarların da Türkiye seçince 240 kanal buluyor bazı kanalları bulamıyor mesela fox tv yi buluyor ama sinyal yok diyordu ülke ayarlarında uk diye bir şey var oradan girince 350 civarı kanal buluyor, yani bütün kanalları buluyor Türksattaki kanalları bulamayan arkadaşlara tavsiye ederim. Manuel eklenecek kanal kalmıyor yani, ama yinede bu reset leme konusuna bir çözüm gerekli. Benim tv uygulamalara da çok yavaş giriyor bazen bağlantı hatası diyor ama internet te sorun yok neden yapıyor bilmiyorum. 3 gündür bir anormallik var, güncellemeden önce başladı bende sorunlar inşallah kısa zamanda bir çözüm bulunur. Teşekkürler
    AA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byfatih66 -- 10 Aralık 2012; 0:36:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: h_sidar

quote:

Orijinalden alıntı: yarbay571

quote:

Orijinalden alıntı: muratt681

quote:

Orijinalden alıntı: skyfox

Semerkand HD gelmiş. 410.000 / 6900 frekansı. Test2 kanalından çıkıyor, zaman zamanda kanal isimsiz çıkıyor. Kanal güzel gösteriyor yeni kanal olduğu için kendi alanındaki konularda da oldukça acemiler.

kanal frekensını tv ye nasıl giriyorsunuz

Semerkand HD kanalı daha önceden kanal listemde yoktu ve bende manuel arama vs yapmamıştım.

v04.10.29 güncelleştirme'yi internetten indirip ve usb ile güncellemiştim.
    Sonrasında kanal listenin en sonuna Semerkand HD kanalının geldiğini farkettim.
    Sanırsam son güncelleme ile gelmiş olabilir.

--------------------------------------------------------

Benimde sorum olacak

v04.10.29 güncelleme sonrası olduğunu sandığım bir sorun.

Sorunum şu'ki Manuel arama kısmından , sadece tek frekans aratmak istediğimde, aşağıdaki resimde görülen kırmızı işaretli Uydu Alıcı Verici kısmından frekans değiştirmek için tıkladığımda tv kendini resetliyor ( kapanıp tekrar açılıyor) bir çok kez denedim her defasında aynı sorun oluyor.

Bu son güncelleme'yi yükleyen arkadaşlardan ricam , aynı sorun sizlerde'de varmı.? Lütfen test edip cavaplarmısınız.?

Teşekkürler...

Selam, ben güncelleme yapmadım ama, fabrika ayarlarına geri çektim. Fabrika ayarlarına geri yüklememin sebebi kendiliğinden kanal sıralamasının değişmes.Tekrar ayarları yaptım. Yaşadığınız sorunlara benzer sorunlar yaşıyorum. Nasıl çözüm buldunuz?

Eksik kanalları manuel bulmak için Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor. Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olması sadece Türksat ta oluyor. Arasıra da kanallar arası gezinmede bazen tv yi ilk açtığımızda hiç bir kanalda sinyalin oldığını görüyoruz. Kendiliğinden sinyalin gidip gelmesi neden olabilrir.

Kanalların yer değişikikliği, listede aynı numaralı kanaldan birden fazla olması, atla yada bloke etmediğim halde görünmeyen numalar ve en önemlisi Türksat ta Manuel aramaya getirince tv yeniden başlıyor olası sorunlarını nasıl hallettiniz. Sinyalin kendiliğinden gidip geliyor olması neden olabilir. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Acil. Teşekkürler.

Guncelleme yap kurtul. evde internet yoksa bir flash disk ile internet cafeye gidip gerekli dosyalari indirip flashdan guncelleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akcan

Bazı arkadaşlar merak ediyordu.
    TV ile ilgili kendi çektiğim bazı fotoğraflar HD ve SD kanallar ve bazı uygulama ekranları resimleri(46 adet):http://imgur.com/a/ueKul#0

TV karşısında pencere ve kapı olduğundan yasıma yaptığı için yandan çektim.
    Bazı resimler net çıkmadı tvden dolayı değil flaşsız çektim, makine titremiş.

Diğer tüm resimler :http://imgur.com/a/ueKul#0
    Resimleri tam boyutta görmek için resmin sağ üstündeki dişli çarkı tıklayıp "View full resolution" tıklayın

Tv kanallarında atv hd , trt1 hd gibi kanallar bende çekmiyor sorun nedir acaba ?

• çocuklar için küçük 3d gözlükler
  • quote:

Orijinalden alıntı: byfatih66

Merhaba arkadaşlar, bende de 42lm660s tv var manuel aramada aynı sorun tv resetliyor kendini 04.10.43 yükledim, fabrika ayarlarına çevirdim ama bir türlü düzelmedi. Ayrıca dikkatimi çeken bir konuda, ülke ayarların da Türkiye seçince 240 kanal buluyor bazı kanalları bulamıyor mesela fox tv yi buluyor ama sinyal yok diyordu ülke ayarlarında uk diye bir şey var oradan girince 350 civarı kanal buluyor, yani bütün kanalları buluyor Türksattaki kanalları bulamayan arkadaşlara tavsiye ederim. Manuel eklenecek kanal kalmıyor yani, ama yinede bu reset leme konusuna bir çözüm gerekli. Benim tv uygulamalara da çok yavaş giriyor bazen bağlantı hatası diyor ama internet te sorun yok neden yapıyor bilmiyorum. 3 gündür bir anormallik var, güncellemeden önce başladı bende sorunlar inşallah kısa zamanda bir çözüm bulunur. Teşekkürler
    AA

Bu dediğin iyiymiş, Ülke ayarını ne zaman seçiyoruz fabrika ayarlarına döndükten sonra mı kanal ararken mi ?

• Benim tv de de kanal yerlerinin değişmesi ard arda 18 veya onsekiz diye birsürü kanal oluşuyordu kendiliğinden(daha önce de buraya yazmıştım )
    güncelleme yaptıktan sonra fabrika ayarlarina dondurdum ve manuel ayarlamayi kullanmadım uzun süredir bi sorun yok
    zaten bu dedigimiz sorun hepimizde manuel ayarlamaya çok karistiktan sonra oluştu sanırım
    dediğimi bir deneyin düzeleceğini düşünüyorum

fabrika ayarları+otomatik kanal arama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlardan ülke ayarını değiştirince bütün kanallar siliniyor zaten uk yi seçip yeniden otomatik tarama yaparsanız bütün kanalları bulursunuz fabrika ayarlarından sonra tarama yaptım 350 civarı kanal buldu kaydettim sonra baktım ülke türkiye değilde uk diye birşey türkiye yaptım bütün kanallar silindi yeniden tarama yaptım 220 kanal buldu sonra yeniden uk yaptım bütün kanalları buldu 350 civarı kanal var dene bir istersen teşekkürler
  • Bugün Kliksadan aldım.1899 tl+%10 puanla yaklaşık 1710 geliyor.Böylece tv takibimde sona erdi çok şükür.Ancak bazı modellerde +4 Gözlük yazarken bu modelde yazmıyordu.Bakalım gelince kutudan çıkacakmı.TVyi (42'') duvara asacağım.Hangi askı aparatını önerirsiniz.
  • 2000 TL YE KADAR ALINABILECEK EN IYI TV BU MUDUR?
  • ülke seçimini ingiltere yaptım artık kanal ve taşıma ve düzenleme özelliği aktif
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

ülke seçimini ingiltere yaptım artık kanal ve taşıma ve düzenleme özelliği aktif

hızlı görüntülerde çizgilenme yapması iade nedeni olabilişr mi? teşekkurler
  • Bu televizyonu kliksadan alan varmı? +4 gözlük diye bir ibare yok.Gözlükler kutu içeriğinde standart mı?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.