Şimdi Ara

Dreamt It uygulaması ile rüyalarınızı kaydedin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil platformlar için geliştirilmiş olan yüzbinlerce uygulama arasında zaman zaman ilginç fikirlere de rastlanabiliyor. Remember LLC firmasının Dreamt It adlı uygulaması bunun bir örneği.

Dreamt It uygulaması slogan olarak rüyalarınızı kaydediyoruz şeklinde bir ifade kullanıyor. Ancak uygulamanın otomatik olarak rüyalarınızı kaydetmesi söz konusu değil. Bunun yerine farklı bir teknik kullanılıyor.

Standart uyanma zamanınızdan birkaç dakika öncesine alarmı kuruyorsunuz. Bilimsel olarak rüyaların en çok hatırlandığı anın uyanma zamanından birkaç dakika öncesi olduğu kabul ediliyor. Uygulama da belirlediğiniz saatte sizi uyandırarak rüyanızı kaydetmenizi istiyor. İster klavye ile ister Siri ile rüyanızı kaydediyorsunuz.

Aslında çok basit bir mantık üzerinde çalışan uygulama arka planda bir sosyal ağ oluşturma çabası güdüyor. Kullanıcılar rüyalarını Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabileceği gibi Dreamt It ağı üzerinde de paylaşabiliyor. Diğer kullanıcılar da haber kaynağı üzerinde beliren rüyaları beğenebiliyor.

Uygulama App Store üzerinde ücretsiz.

http://itunes.apple.com/tr/app/id529908732

• saçma
  • Ben de ciddi bişey sandım heAlarm kurma programının 3. parti hali bu bildiğin
  • Dream:ON diye bir program var sanırım nasıl bir rüya görmek istiyorsan onu göstertiyor acaba deneyen oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programa birde rüya tabirlerini ekleseler tam olacak :D
    Çok gereksiz bir uygulama, Ben uyandığımda kendime gelmem yarım saat sürüyor. o arada telefonumu çıkarıp'ta rüyamda ne gördüğümü mü hatırlayacam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Ben de ciddi bişey sandım heAlarm kurma programının 3. parti hali bu bildiğin

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Dream:ON diye bir program var sanırım nasıl bir rüya görmek istiyorsan onu göstertiyor acaba deneyen oldu mu?

%100 reality olayına daha var
  • bu ne ya saçmalık bence appstore daki en saçma uygulamalardan biri.
  • Çok saçma tutmaz gıbı gelıyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.