Şimdi Ara

Sony Mobile, 11 Haziran Pazartesi günü için bir sürpriz hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
8.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Sony Mobile, dün hem Facebook hem de Twitter hesabı aracılığıyla pek çok kişide merak uyandıran bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre firmanın 11 Haziran Pazartesi günü için bizlere sürprizi var.

Beyaz örtü altında gizlenen sürpriz ne olabilir? Yepyeni bir akıllı telefon, aksesuar veya farklı türde etkinliklerle karşılaşabiliriz. Hepberaber bekleyelim ve görelim.

• bize yapabilceği en büyük sürpriz tv fiyatlarını düşürmesi ve fpr a geçmesi ;)

• Bence Xperia Play 2 geliyor.

• Günümüz şartlarına uyan 4 çekirdekli bir telefon tanıtırlarsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amewrika

Bence Xperia Play 2 geliyor.

İnşallah böyle bişey olur. Xperia Play 2'nin gelme zamanı geçti bile..

• Playstation 4

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

Playstation 4

adamlar sony mobile diyo playstation 4 le ne alaka onu çözemedim bence yeni 1 telefon olma ihtimali yüksek zira galaxy s3 ve htc şu an çıtayı yükseltmiş durumda ...sony de 1 atak yapacaktır

• xperia x gelebilir
  • örtünün şekli biraz tableti andırıyor gibi...

• Ben tegra 3 lu xperia play diyorum

Ahh keske ahhh

• 4,8" boyutunda Retine ekranlı 2gb ram cortex a15 mimarili 2 ghz işlemci 32/64 gb dahili depolama ve micro sd 64gb destekli micro sim yuvalı hdmi çıkışlı usb yuvası streo hoparlörl 16mp kamera 3000mAh batarya ile nfc ve lte destekli Sony Xperia F series ^^ geliyormuş beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

4,8" boyutunda Retine ekranlı 2gb ram cortex a15 mimarili 2 ghz işlemci 32/64 gb dahili depolama ve micro sd 64gb destekli micro sim yuvalı hdmi çıkışlı usb yuvası streo hoparlörl 16mp kamera 3000mAh batarya ile nfc ve lte destekli Sony Xperia F series ^^ geliyormuş beyler

1 sene sonra çıkar ancak bu özelliklerde telefon keşke şimdi çıksa umarım yanılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oled+bravia engine ekranlı guçlü bataryalı xenon flashlı telefon beklıyorum

• bende merak ettim valla sony bana göre arayışta çıkış yapmak için bu durumu değiştirmeye çalışıyorr ama ne olur bilinmezzzzzzzz joponya pazarına çıkan modelde gelebilirrr hadi bakalımmm

• bende merak ettim valla sony bana göre arayışta çıkış yapmak için bu durumu değiştirmeye çalışıyorr ama ne olur bilinmezzzzzzzz joponya pazarına çıkan modelde gelebilirrr hadi bakalımmm

• Sony nasıl Galaxy s3'ü yalan yapacak bir model geliştirmeyi başaramıyor, bana inanılır gelmiyor hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

4,8 boyutunda Retine ekranlı 2gb ram cortex a15 mimarili 2 ghz işlemci 32/64 gb dahili depolama ve micro sd 64gb destekli micro sim yuvalı hdmi çıkışlı usb yuvası streo hoparlörl 16mp kamera 3000mAh batarya ile nfc ve lte destekli Sony Xperia F series ^^ geliyormuş beyler

Keşkeee

• Tablette olma ihtimali var,o da mobil sonuçta.

• ICS 5 :)

• s3 ten ve one x ten daha güçlü ve xenon flash lı bir alet yapsın başka birsey istemem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.