Şimdi Ara

Watch Dogs'un Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
12.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Ubisoft, oyunun resmi Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Watch Dogs'un 2013 yılında çıkış yapacağını duyurdu. Ubisoft'un bu ana kadar sadece "bu yıl içerisinde çıkmayacak" diye geçiştirilen çıkış tarihi de böylece netlik kazanmış oldu. 2013'de çıkış yapacak hit oyunların sayısı ne kadar da arttı!

• tam bir pazarlama hatası eğer gta5 2013 çıkarsa ki bence %90 2013te çıkcak watch dogs heba olabilir oyun gerçekten çok güzel görünüyo ama bu sacede bir video gta gibi bir açık dünya sunabileceği sanmıyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun PC de oynanır.

• haydi hayırlısı inşallah 2013 sonuna doğrudurda yeni konsollarda çıkış yapar inkansız gibi ama olsun hem pc kullanıcıları hemde konsol kullanıcıları rahatlar.çünkü ps3 veya xbox 360 da mutlaka kıstlamaya gidecekler o yuzden konsollarda bu kıstlamaya uraşacaklarına oyunu dahada geliştirmeye çalışsınlar buda yeni nesil çıkarsa mümkün olur yani..

• Bence gta 5 i geçebilecek kapasiteye sahip bir oyun.Hem grafik anlamında hem de oynanış anlamında.ayrıca çok güzel bir açık dünya oyunu da olabilir.Sonuçta en büyük silahımız şehrin kendisi.

• Bu oyunun GTA'dan piyasa çalacağını veya daha iyi olacağını düşünenlere ne desem bilemiyorum. Gülünç. GTA V'den sadece barda bilardo oynama videosu görsek bile bunları konuşmuyorduk, o kadar diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

Bu oyunun GTA'dan piyasa çalacağını veya daha iyi olacağını düşünenlere ne desem bilemiyorum. Gülünç. GTA V'den sadece barda bilardo oynama videosu görsek bile bunları konuşmuyorduk, o kadar diyorum.

Sırf GTA serisi için GTA V'nın diğer çıkacak oyunlardan daha iyi olacağını düşünme bence.Sonra göreceğiz hangisinin daha iyi olacağını.

• gta 5'i ezip geçecek.
  • Watch Dogs 2014 gibi çıkar sanıyordum ama bu grafiklere yazık olacak PC'de oynanır bu oyun aynı Metro 2033,ondada hayvani grafikler vardı ama konsollar o kadar grafiği kaldırmıyordu..
  • Bu oyunun GTA V'i geçmesi zor.
  • yorumları okudum da gta5 den iyi olduğu genelinde oyunda güzel gerçekten ona kimse itiraz edmeye cüret edemez ama gta5 nasıl olacağını kimse bilmiyor ubisoft bomba patlattı ama rockstarda da yılların oyunu var bence rockstar bunların hepsini önceden planlayıp e3 deki açık dünya oyunlarına göre şekil verecektir

not : gta hiç bir zaman kötü bir oyun olacana inançım yoktur . (geç olsun güç olmasın) diyip sözümü sonladırıyorum

• Max Payne 3'teki çatışma hissini ve gerçekçiliği aynen aktarabilirse GTA V'in önünde kimse duramaz.Watch Dogs Ubisoft'un sınırlarını zorlayan bir oyun olmuş cidden ona lafımız yok ama tutup da Rockstar'ın ne yapıp ettiğini bilmeden de konuşmak doğru değil.Bugün Max Payne 3'e laf edenlerin hepsi sustu oynuyor oyunu bayıla bayıla:D
  • GTA V'i geçmesi çok iyimser bir tahmin Watch Dogs için. Sonuçta senelerini bu piyasaya vermiş bir oyunla karşılaştırıyorsunuz.

• bi bu eksikti şimdide gta5 vs watch dogs kapışması bıkmadınızmı daha bu oyunları birbiriyle kapıştırmaya cod mw3- bf3 kapışmasında gına gelmişti artık yerini gta v-watch dogs a bırakacak ikiside sağlam olcağı kesin çünkü ikisinin arkasında dev firmalar var.

• Watch Dogs da adam arabaya binmeseydi kimse bu kiyaslamalari yapmayacak max payne ile kiyaslayacaklardi , ama o araba sahnesi iste kirilma noktasi
  • ama şöyle bişe var gta 5 nasıl olacağı hakkında bilgimiz var aslında rockstar yine inanılmaz bir oyun çıkaracak.gta serisinde hepside mutiş olmadımı yani. ama Watch Dogs ilk çıkışı her kesin aklında E3 deki oynanış var tamam oyun süper gözüyüyorda... gta kadar açık dünyamı ? harita ne kadar büyük ? oyun acaba hep kendini tekrarlıyacakmı ? bunlar belli değil..Ubisoft rockstar ın yapabildiğini yapabilecekmi ? ama gta 5 de haritanın çok büyük olduğunu biliyoruz bir çok mütiş yenilik olduğunu da.sadece oynaış video su yok.. birde rockstarmı yoksa ubisoft mı hangisini terci edersin diye sorsalar hangisine güvenirsin bn rockstar derin bu zamana kadar yaptıkları belli zaten.. ben gta 5 mütiş bir oyun olacağına düşünüyorum ama ilk defa böyle bir oyun yapan ve assins creed serisini kaç yıldır aynı hiç bir değişiklik yapmayarak önümüze sunan tabi ac3 hariç :) Ubisoft o kadarda güvenmiyorum çelişkiliyim ama bu çelişki oyunun görüntü kalitesi ile ilgili değil oynanış ve bazı hatalar serberlik ile ilgili. inşallah iki oyunda süper olur ...

• oyun gerek grafik gerek detaylar ve yaşayan dünyasıyla şu ana kadar görülmemiş bir kalite sunuyor. gta 5'in videosu benim hiç hoşuma gitmemişti gta4'ün vice sity versyonu gibi bisi olacak gibi :S . gta5 den pek ümitli oldugumu söleyemem...

• quote:

Orijinalden alıntı: kratosdrake

yorumları okudum da gta5 den iyi olduğu genelinde oyunda güzel gerçekten ona kimse itiraz edmeye cüret edemez ama gta5 nasıl olacağını kimse bilmiyor ubisoft bomba patlattı ama rockstarda da yılların oyunu var bence rockstar bunların hepsini önceden planlayıp e3 deki açık dünya oyunlarına göre şekil verecektir

not : gta hiç bir zaman kötü bir oyun olacana inançım yoktur . (geç olsun güç olmasın) diyip sözümü sonladırıyorum

GTA serisi gerçekçilik yönü az olan daha çok eğlence yönü ağır basan oyunlardı. GTA V için henüz ayrıntılı gameplay gelmedi ama WD gerçekçilik açısından bence daha iyi gibi görünüyor. GTA IV'de silahla birini vurduğumuzda yerde beliren silahların duruşu V'de aynı olmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 8 Haziran 2012; 17:13:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wantedemre

bi bu eksikti şimdide gta5 vs watch dogs kapışması bıkmadınızmı daha bu oyunları birbiriyle kapıştırmaya cod mw3- bf3 kapışmasında gına gelmişti artık yerini gta v-watch dogs a bırakacak ikiside sağlam olcağı kesin çünkü ikisinin arkasında dev firmalar var.

cod bf karşılaştırmasından daha iyidir bu en azından anlamlı 2 oyun için tartışıyorlar :D bende geliştireyim bari tartışmayı.

Mafia 3 Hepsine bin basar ! :D
  • Bir video ile hemen WD göğe çıkardınız resmen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.