- x
otobüste tanıştığım kız (taktik lazım,numara aldım) [ss geldi !11!1!!]
28 Cevap962 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

366 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:36:56 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

bugün işim erken bitti,maltepe köprüsünden 130 numaralı tuzla-kadıköy otobüsüne bindim.akbili bastım ve arkamdan bir kız geldi,oda akbili bastı ama boşdu.kızla göz göze gelince ben hemen atladım "buyrun siz geçin" dedim ve akbili bastım.kız hemen cüzdanına sarıldı bende olmaz filan lütfen diyerekten kabul etmedim sonuçta 1.75 tl.aslında içim içimi yedi zaten beş parasız kalmışım neyse,otobüs çoktan hareket etmişti ve orta kapının arkasında 2 kişi kalktı inmek için,kızla bende oraya yöneldik,ilk önce kıza dedim buyrun geçin siz,cam kenarına ittim kızı yani ikimizde oturduk otobüs fıss fıss gidiyor,sonra kız birden konuşmaya başladı ;
k:kız , b:ben
k:çok teşekkür ederim
b:önemli değil ne olacak
k:olsun yinede teşekkürler
b:ben teşekkür ederim
k:öğrencimisin
b:öğrenciyim ancak okula gitmiyorum biliyorsun kapanıyor,bi araştırma firmasında çalışıyorum(anketörüm aslında )
k:anladım,kaça gidiyorsun
b:lise son'a geçtim,12,sen ?
k:bende 12.sınıfa geçtim,teşekkür alıyorum.
b:ne güzel,12.sınıf kolaydır.
k:nerede iniceksin
b:güzelyalı.
k:aa bende orada inicem hangi lise
...
..
muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiCreAM -- 7 Haziran 2012; 23:48:57 >

119 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:39:16 

bu kadar kolay geliştiyse yarına kadar sevgili olur ayrılırsınız bile.

Demedi deme !

Zayıfa acıma doğaya ihanettir

366 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:42:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Sefiladam

bu kadar kolay geliştiyse yarına kadar sevgili olur ayrılırsınız bile.

Demedi deme !

yok hocam,kız indikten sonra gidiyordu dedi görüşürüz iyi günler,ben kıza dedim "istersen bi kahve içelim veya soğuk birşeyler ne dersin vaktin varmı ?" dedim.galiba akbil bastığım için kız kırmak istemedi ama çok sıcak kanlı bi kızdı içim ısındı,çok fena güzel ama aşık oldum herhal

913 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:42:41 

karne muhabbetinden girebilirsin konuya.

119 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:44:04 

quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

yok hocam,kız indikten sonra gidiyordu dedi görüşürüz iyi günler,ben kıza dedim "istersen bi kahve içelim veya soğuk birşeyler ne dersin vaktin varmı ?" dedim.galiba akbil bastığım için kız kırmak istemedi ama çok sıcak kanlı bi kızdı içim ısındı,çok fena güzel ama aşık oldum herhal

o zaman ss isterük

Zayıfa acıma doğaya ihanettir

150 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:44:45 

quote:

bugün işim erken bitti,maltepe köprüsünden 130 numaralı tuzla-kadıköy otobüsüne bindim.akbili bastım ve arkamdan bir kız geldi,oda akbili bastı ama boşdu.kızla göz göze gelince ben hemen atladım "buyrun siz geçin" dedim ve akbili bastım.kız hemen cüzdanına sarıldı bende olmaz filan lütfen diyerekten kabul etmedim sonuçta 1.75 tl.aslında içim içimi yedi zaten beş parasız kalmışım neyse,otobüs çoktan hareket etmişti ve orta kapının arkasında 2 kişi kalktı inmek için,kızla bende oraya yöneldik,ilk önce kıza dedim buyrun geçin siz,cam kenarına ittim kızı yani ikimizde oturduk otobüs fıss fıss gidiyor,sonra kız birden konuşmaya başladı ;
b:öğrenciyim ancak okula gitmiyorum biliyorsun kapanıyor,bi araştırma firmasında çalışıyorum(anketörüm aslında )
...
..
muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? [/size]yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

hımm ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıpçak+kk -- 7 Haziran 2012; 23:46:03 >

DİK DUR !

BU BİR UYARIDIR !

1099 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:44:51 

Kız direk teşekkür aldım demiş.Vermez.

2006-2010 böccük
2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
2011-2012 BÖCCÜK DH
2012-20?? BÖCCÜK ♂

124 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:45:12 

Yedirdiklerinin parasını iste.

5731 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:46:37 

Kız para harcatır sana. Çok üstüne gitme mesajı attın . Sonrasını ona bırak. Üstüne gitme merak etsin seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

366 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:47:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Sefiladam

o zaman ss isterük

facebook filan daha almadım yarın telefonda almayı düşünüyorum ama kızın ss yi koymam herhalde çaggal,ama bak kız buna benziyor ;

0

503 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:48:00 

Bak dostum, eğer bu kız otobüste tanıştığı adamla hemen kaynaşabiliyorsa ve eğer sen "hint kumaşı" değilsen, dikkatli olmanı, kendini fazla kaptırmamanı tavsiye ederim....

There is no spoon

285 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:48:10 

haha aynısı bendede olmuştu okuldan cıktım vize haftası sıra var baya birden yağmurbaşladı önümde de sarı saçlı bi kız akbili cantasında arıyor dışardada öğrenciler ıslanıyor falan ben hemen atıldım abi arkadşınkinide benden alın diye neyse kız utandı geçti. aynı yere oturduk teşekkür ederim falan diyo utanıyor zorla 1tl verdi benimde param yoktu kabul ettim. cok iyisin falan diyo bende kıza asıldığımı belli etmiyecem ya dışarıda öğrenciler ıslanmasın diye yaptım falan diyorum bölüm ne falan sohbet ilerledi eve cagırdım film falan izleyelim diye neden bilmiyorum kacırmak istemiyorum hiç bi avı kabul etmişti hala arada görüşüyoruz

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.

3047 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
The Caped Crusader
7 Haziran 2012; 23:48:24 

Kız fakir panpa boşver

I'm not living in the past, i'm living in the now and trying fun with it

3467 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:48:51 

Bu ne ya

1082 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:49:00 

Kız beleşten evine geldi , çayını kahvesini icti , dondurmasını yedi , üstüne birde suyunu icti . Dönüp giderken de enayiye bak dedi icinden , zaten otobüse bilerek arkandan bindi , Akbil'inin boş olduğunu bilmeyen ogrenci mı olur ?

Sen o kızı unut

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.

9 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:49:49 

2 senedir maltepe köprüsünden otobüse biniyorum böyle bi kız bulamadım !!!!111

1520 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:50:02 

quote:

facebook filan daha almadım yarın telefonda almayı düşünüyorum ama kızın ss yi koymam herhalde çaggal,ama bak kız buna benziyor ;

0

bide kendi ss'ini koy olurmu olmazmı tam olarak anlaşılır o zaman

3950 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:50:24 

csb

1400 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:50:55 

quote:

...
..
muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

serhat senmisin ne işin var dh de :D :D

Bizim her eylemimiz emperyalizme karşı bir savaş çağrısı ve insanlığın düşmanı 'Faşizme' ve 'Irkçılığa' karşı halkların birliği için savaş marşıdır.

366 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:50:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Kız beleşten evine geldi , çayını kahvesini icti , dondurmasını yedi , üstüne birde suyunu icti . Dönüp giderken de enayiye bak dedi icinden , zaten otobüse bilerek arkandan bindi , Akbil'inin boş olduğunu bilmeyen ogrenci mı olur ?

Sen o kızı unut

çay 1 tl,dondurma 1 tl,su 50 kuruş,toplam = 2.5 tl paramız yok dedikte o kadar değil,akbili şirket ödüyor zaten

109 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Robert Langdon
7 Haziran 2012; 23:51:07 

"Msn'in var mı?" de, oracıkta vermezse şerefsizim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Langdon -- 7 Haziran 2012; 23:52:11 >

130 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:51:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kız para harcatır sana. Çok üstüne gitme mesajı attın . Sonrasını ona bırak. Üstüne gitme merak etsin seni.

Aynen.

Arkadasın dediği gibi cok üzerine gidip bunaltma, merak etsin.

366 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:54:56 

quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

0

şaka şaka

ifşa olmak istemiyorum

quote:

Mutlu Dal

karıştırdın herhalde pm gel güzelyalıda oturuyorsan panpa.

2433 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:56:16 

Ulan "bir kahve içelim" kadar yalan , samimiyetten uzak , pis bir cümle yok. Kaç kişi "bir kahve içelim" dedikten sonra gitti kahve içti ki? kola , çay içiyorsunuz , börek , pasta yiyorsunuz sonra "bir kahve içelim"...

Kız da teşekkür alıyormuş , durduk yere mi söyledi bunu kıskandırır gibi?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

2085 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:57:43 

kardeş avea tcell çok zor oluyor. bende şu an okuldan bir kızla mesajlaşıyorum bu ay 40 tl lik kontör aldım. ne yap et tcell e geç yada tcell hat al. çok zararlı çıkıyosun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Haziran 2012; 23:57:47 

Bazen keşke arabam olmasaydı dediğim günler oluyor. Böyle atraksiyonlar yok hayatımda,mümkün olmuyor.

366 Mesaj
8 Haziran 2012; 0:00:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Ulan "bir kahve içelim" kadar yalan , samimiyetten uzak , pis bir cümle yok. Kaç kişi "bir kahve içelim" dedikten sonra gitti kahve içti ki? kola , çay içiyorsunuz , börek , pasta yiyorsunuz sonra "bir kahve içelim"...

Kız da teşekkür alıyormuş , durduk yere mi söyledi bunu kıskandırır gibi?

hikayeyi özet geçtim ama şu şekilde oldu,okul muhabbeti açılınca kıza dedim "dersler nasıl zayıf filan varmı",oda "zayıf yok,ilk dönem 1 tane vardı düzelttim",bende "kredin kaç" diyince kızda zaten kredisini söyleyip teşekkür aldığını söyledi.bu şekilde yani,direk kız "okula gideyom,teşekkür aldım len sen ne aldın" filan demedi.

366 Mesaj
8 Haziran 2012; 0:02:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

kardeş avea tcell çok zor oluyor. bende şu an okuldan bir kızla mesajlaşıyorum bu ay 40 tl lik kontör aldım. ne yap et tcell e geç yada tcell hat al. çok zararlı çıkıyosun

hocam 19 tl ye heryöne 500 dk,1000 sms ve 1 gb net var.o pakete geç istersen ararsın kızı hiç değilse

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
126 gün 15 sa. 11 dk. kadarı kaldı.
8 Haziran 2012; 0:03:53 

quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

Kız direk teşekkür aldım demiş.Vermez.

Bende dikkat ettim

"BEN AYNI ZAMANDA CALISKANIM" Manasında

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » otobüste tanıştığım kız (taktik lazım,numara aldım) [ss geldi !11!1!!]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453