Digiturk yan oda kurallarını değiştirmiş.
8 Cevap2113 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

420 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:14:53 

evet, tam olarak anlamadım. ama sadece sanırım tek bir paketi yarı fiyatına alabiliyormuşuz yanodaya. tüm paketleri değil de. bir de 1 yıl taahhüt verme falan yapmışlar. iyice saçmaladı digiturk.

2235 Mesaj
7 Haziran 2012; 20:19:17 

Arkadaslar dsmart hd full paket kullanicisiyim , ligtv de almak istiyorum ama internet sitesindeki paketler vs.den kafam döndü 

Ben mumkunse sadece ligtv HD olarak tum maclar yada sampiyonlar ( gs-ts-bjk-bursa-fb takimlari oluyor sanirim) paketini almak istiyorum , maliyeti nedir bana? Engelli kampanyasida olabilir , kuzenimde normal sd ligtv eutelsat paketi var , ona yan odaya digi aldirsam suan 50 civari oduyor sanirim , ben odedigi ucrettenmi %50 indirim aliyorum , yoksa liste fiyati uzerinden mi ?

Baska tavsiyelerede acigim , en ucuz sekilde ligtv HD izlemek istiyorum...

Edit: turksat tercihli , eutelsatta olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 7 Haziran 2012; 20:22:28 >

1_60PH670 LG Smart TV Plazma
2_TOSHIBA 46XF350 FULL HD LCD 1080p
3_PLAYSTATION 3 / NTSC__PSN=kagan06
4_LG HT904TA HOME THEATRE

1518 Mesaj
7 Haziran 2012; 21:56:07 

turksatta HD yayın yok

2235 Mesaj
7 Haziran 2012; 22:19:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

turksatta HD yayın yok

Hadi ya , neyse eutelsat ta olcak artik, sadece ligtv maclar icin HD paket istiyorum , en ucuz nasil alabilirim ? Engelli kampanyasindanmi ? ( ne kadar oderim?)

Yoksa yan oda uygulamasiylami?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

896 Mesaj
8 Haziran 2012; 12:55:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Hadi ya , neyse eutelsat ta olcak artik, sadece ligtv maclar icin HD paket istiyorum , en ucuz nasil alabilirim ? Engelli kampanyasindanmi ? ( ne kadar oderim?)

Yoksa yan oda uygulamasiylami?

yan oda uygulamasını bilmiyorum fakat engelli kampanyasından sadece lig tv yi alamazsınız..başlangıç + 3 keyif paketi bunlar 12 lira tutar bunların üzerine istediğiniz paketleri eklersiniz full lig tv 27.5 liraydı sanırım ( 1-2 lira artı eksi değişebilir ) ve 5 lira hd üyeliği alırsınız işte yaklaşık 45 e gelir size

2235 Mesaj
8 Haziran 2012; 19:58:23 

quote:

Orijinalden alıntı: poison06

yan oda uygulamasını bilmiyorum fakat engelli kampanyasından sadece lig tv yi alamazsınız..başlangıç + 3 keyif paketi bunlar 12 lira tutar bunların üzerine istediğiniz paketleri eklersiniz full lig tv 27.5 liraydı sanırım ( 1-2 lira artı eksi değişebilir ) ve 5 lira hd üyeliği alırsınız işte yaklaşık 45 e gelir size

Tesekkurler , yan odayi arastirayim , simdilik erteleyebilirim , sezona daha var nasilsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

608 Mesaj
12 Haziran 2012; 14:29:58 

quote:

Tesekkurler , yan odayi arastirayim , simdilik erteleyebilirim , sezona daha var nasilsa

sınırsız internetin varsa bilgisayarıda tv ye bağlayabiliyorsan digiturkplay al derim 199 tl 10 taksit full Ligtv var ben geçen sene izledim internetten normal yayından farkı yok

2235 Mesaj
12 Haziran 2012; 21:58:39 

quote:

Orijinalden alıntı: karaduvar

sınırsız internetin varsa bilgisayarıda tv ye bağlayabiliyorsan digiturkplay al derim 199 tl 10 taksit full Ligtv var ben geçen sene izledim internetten normal yayından farkı yok

Aslinda dusunmedim degil ancak, onemli ( gs-fb) derbilerinde gecen yil kuzenim sikinti yasadi , o yuzden tercih etmedim, 8 mbite kadar limitsiz var ama kalitesini gercekten bilmiyorun, hd temiz bir goruntu istiyorum, yoksa netten gecen yil baktim bikacmac zevk vermedi, kalite hd mi acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

608 Mesaj
13 Haziran 2012; 21:34:37 

quote:

Aslinda dusunmedim degil ancak, onemli ( gs-fb) derbilerinde gecen yil kuzenim sikinti yasadi , o yuzden tercih etmedim, 8 mbite kadar limitsiz var ama kalitesini gercekten bilmiyorun, hd temiz bir goruntu istiyorum, yoksa netten gecen yil baktim bikacmac zevk vermedi, kalite hd mi acaba ?

ewet kalite Hd ben bir sıkıntı yaşamadım bu sene tekrar aldım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Digiturk » Digiturk yan oda kurallarını değiştirmiş.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406