- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
GALAXY S3 SARJ SORUNU
119 Cevap48165 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:16:04 

Meraba arkadaşlar ben ilk defa android telefon kullanan biriyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Sorun şu telefonu daha 4 gün oldu alalı sabah full sarjdan çıkarıyorum telefonu gün içerisinde sadece mesajlaşıyorum başka bir şey yapmıyorum ama sarj dayanmıyor 4-5 dakikada %1lik pil dilimi gidiyor. durduk yere bile %1 lik dilim gidiyor. Ayarlardan pil seçenegine tıklıyorum Ekran %52 Hücre askıda %32 Pil yiyiyor. Ekran parlaklıgını kıstım hemde baya. Aceba ben bir şeyleri yanlış mı yapıyorum çunku ilk defa android telefon kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

6085 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:34:11 

Evet sarj kötü. Ben sabah çıkardım 6:30 da su an **** de. Sadece mail yazdım. Senkronizasyonunun mobil ağlar, hepsi açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:42:09 

ben de cihazı alalı 2 gün oldu...ve dün full şarj ettikten sonra 18 saatte %44 azalmış şarjı ki bu gerçekten çok iyi bir rakam...telefonu da aktif olarak kullandığımı söyleyebilirim...

7344 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:50:39 

Bu tür cihazlardan iyi şarj performansı beklemek yanlış olur.

Samsung Galaxy S2-Huawei Ascend P7

2 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:51:01 

quote:

Orijinalden alıntı: faith_22

ben de cihazı alalı 2 gün oldu...ve dün full şarj ettikten sonra 18 saatte %44 azalmış şarjı ki bu gerçekten çok iyi bir rakam...telefonu da aktif olarak kullandığımı söyleyebilirim...

Usta ya benim telefon niye böyle aceba ben sadece mesaj atıyorum 2 saatte %25 lik pil gitti

413 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mert.190723

Meraba arkadaşlar ben ilk defa android telefon kullanan biriyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Sorun şu telefonu daha 4 gün oldu alalı sabah full sarjdan çıkarıyorum telefonu gün içerisinde sadece mesajlaşıyorum başka bir şey yapmıyorum ama sarj dayanmıyor 4-5 dakikada %1lik pil dilimi gidiyor. durduk yere bile %1 lik dilim gidiyor. Ayarlardan pil seçenegine tıklıyorum Ekran %52 Hücre askıda %32 Pil yiyiyor. Ekran parlaklıgını kıstım hemde baya. Aceba ben bir şeyleri yanlış mı yapıyorum çunku ilk defa android telefon kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

3g açıksa sinyal almakta zorlanıyor olabilir telefon. dolayısıyla bataryaya yükleniyordur broadband çipi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimeral -- 7 Haziran 2012; 12:55:26 >

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 12:57:45 

quote:

Orijinalden alıntı: mert.190723

Usta ya benim telefon niye böyle aceba ben sadece mesaj atıyorum 2 saatte %25 lik pil gitti

ben 3g yi kapalı tutuyorm genelde, eğer internete gireceksem ve hızlı yüklemesini istersem açıyorm...onun dışında güç tasarrufu açık,ekran parlaklığı otomatik,ev dışındayken wifi kapalı fln...blackberry iphone biçok telefon kullandım...bunları yapınca hiçbiriyle şarj sorunu yaşamadım

1330 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:03:10 

quote:

aynen fatih,galaxy s2 cihazımda var s3 de,s2 den bariz %50 daha iyi diyebilirim 4 gün oldu alalı,2 kere şarj ettim sadece.s2 yide aynı zamanda şarj etmiştim onu 3 defa şarj ettim.halen s3 ün şarjı daha fazla s3 den.mesela sabahtan akşama kadar mağazada sonrada evde wifi full açık,mağaza ev arası 3g açık,günlük 20-30 dk telefon görüşmesi,15-20 mesajlaşma,facebook,twitter,mackolik vs vs.Bence 4.8" bir ekran için çok çok iyi degerler.

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:06:23 

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

aynen fatih,galaxy s2 cihazımda var s3 de,s2 den bariz %50 daha iyi diyebilirim 4 gün oldu alalı,2 kere şarj ettim sadece.s2 yide aynı zamanda şarj etmiştim onu 3 defa şarj ettim.halen s3 ün şarjı daha fazla s3 den.mesela sabahtan akşama kadar mağazada sonrada evde wifi full açık,mağaza ev arası 3g açık,günlük 20-30 dk telefon görüşmesi,15-20 mesajlaşma,facebook,twitter,mackolik vs vs.Bence 4.8" bir ekran için çok çok iyi degerler.

evet ben de çok memnunum şimdilik...one x almayı düşünüyordm ama şarj olayı kafamı kafamı karıştırdığı için S3 aldım ve iyiki de almışım diyorum.... özellikler fln iyi hoş da şarjı 1 gün bile gitmedikten sonra o cihazın hiçbir değeri yok benim için

1330 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:09:11 

aynen fatih iyiki almışım bende bu cihazı ;)

2616 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:09:53 

Wifi açık, Bluetooth kapalı, Mobil Veri kapalı, Bildirimler açık, ekran kısık, aktif kullanıyorum. Şarj sabah 8-Akşam 6 arası %60'a düşüyor. Gece hiç kullanmazken %3-%5 falan gidiyor.

Telefonu biraz bırakın şarjını %25'in altına indirip full doldurun. Kapalı konumdayken dolsun. Belki bir yararı olabilir.

917 Mesaj
7 Haziran 2012; 13:51:22 

s3 telefonumada, maximum ekran parlaklığında 3g wifi vs. açık, sürekli konuşma + mesajlaşma, video resim vs... şu an 30 saati devirdim ve hala %50 şarjım mevcut.

http://www.ebruliyemekler.com

5233 Mesaj
7 Haziran 2012; 14:24:27 

quote:

Orijinalden alıntı: WpTürkiye

s3 telefonumada, maximum ekran parlaklığında 3g wifi vs. açık, sürekli konuşma + mesajlaşma, video resim vs... şu an 30 saati devirdim ve hala %50 şarjım mevcut.

Bu bana pek inandırıcı gelmedi yanlış anlamayın, 3 saat veya 13 saat demek istediniz herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluebest -- 7 Haziran 2012; 14:25:46 >

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 / THE NEW IPAD 16 GB WIFI
HP PAVILION DV6 BEATS AUDIO

917 Mesaj
7 Haziran 2012; 14:29:39 

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bu bana pek inandırıcı gelmedi yanlış anlamayın, 3 saat veya 13 saat demek istediniz herhalde :)

Dün sabah saat 8 de şarjdan çıkardım telefonu şu an hala %44 de pil, tüm bu yazdıklarımın üzerine akşam evde çocuklarda 1 saat kadar kurcaladılar telefonu.

240 Mesaj
7 Haziran 2012; 14:34:40 

bende şarjdan çekiyorum çeker çekmez %99 oluyo şarj anında %100' 1 dakika anca görüyorum :) bende ilk şarjımda 25 saati gördüm %15 lerde şarja taktım bu kullanım içinde 2 saate yakın tel görüşmesi arada bir net müzik vs. yeni tel olduğunda arada kurcalıyor insan illaki.. bu şekilde anlıcağınız normal kullanımda bana kalırsa 24 saati çıkartır. bende 3g kullanıcağım zaman açıyorum sürekli mail alan biri deilim facebooktanda açtıkça bakıyorum gelen iletileri anında görücem diye bişey yok :) ekran genelde en parlakta kullanıyorum sadece gece yolculuklarında veya çok karanlık ortamlarda kısıyorum yoksa gözümü alıyo :) mesaj arka planı siyah oluyo güç tasarrufunda ki s3'lerin en büyük özelliği siyah ekranda sıfıra yakın güç tüketimi buda etkili bence.. mesela dün gece şarjdan çektim cihazı sabah kalktığımda %96 falandı gece yatarken yarım saat müzik dinlemiştim. bugün sabah 9dan beri aktif olarak kullandım tel görüşmesi + bluetooth veri transferi 200mb ta yakın video izledi arkadaşlarım kamerasına baktılar msjlaşma fln derken şuanda %70lerde. buda bana kalırsa iyi performans.. xperia 18 saati zor çıkartırken s3'le 24 saati dolu dolu kullanıyorum.. bide şunu belirteyim telefon sinyalin az olduğu yerde çok şarj yiyebilir. misal benim odamda az çeker telefon sabah kalktığımda hiç bişey yapmada %2 azalmış oluyo..

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:05:07 

quote:

Orijinalden alıntı: bozo_78

bende şarjdan çekiyorum çeker çekmez %99 oluyo şarj anında %100' 1 dakika anca görüyorum :) bende ilk şarjımda 25 saati gördüm %15 lerde şarja taktım bu kullanım içinde 2 saate yakın tel görüşmesi arada bir net müzik vs. yeni tel olduğunda arada kurcalıyor insan illaki.. bu şekilde anlıcağınız normal kullanımda bana kalırsa 24 saati çıkartır. bende 3g kullanıcağım zaman açıyorum sürekli mail alan biri deilim facebooktanda açtıkça bakıyorum gelen iletileri anında görücem diye bişey yok :) ekran genelde en parlakta kullanıyorum sadece gece yolculuklarında veya çok karanlık ortamlarda kısıyorum yoksa gözümü alıyo :) mesaj arka planı siyah oluyo güç tasarrufunda ki s3'lerin en büyük özelliği siyah ekranda sıfıra yakın güç tüketimi buda etkili bence.. mesela dün gece şarjdan çektim cihazı sabah kalktığımda %96 falandı gece yatarken yarım saat müzik dinlemiştim. bugün sabah 9dan beri aktif olarak kullandım tel görüşmesi + bluetooth veri transferi 200mb ta yakın video izledi arkadaşlarım kamerasına baktılar msjlaşma fln derken şuanda %70lerde. buda bana kalırsa iyi performans.. xperia 18 saati zor çıkartırken s3'le 24 saati dolu dolu kullanıyorum.. bide şunu belirteyim telefon sinyalin az olduğu yerde çok şarj yiyebilir. misal benim odamda az çeker telefon sabah kalktığımda hiç bişey yapmada %2 azalmış oluyo..

şarjdan çeker çekmez %99 a düşmesi bende de oluyor,genel bi durum sanırım

1789 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:08:23 

Arkadaşlar, iPhone 4S kullanmış ve S3'e geçmeden önce de Note kullanan biri olarak S3 şimdiye kadar kullandığım cihazlar arasında şarjından en memnun kaldığım cihaz bunu belirteyim. Tüm cihazlarımı full ve herhangi bir özelliğini kesinlikle kapatmadan agresif kullanan biri olarak bunları söylüyorum.

VW Golf 1.4 TSi 140hp ACT, DSG, 2014 U Led BiXenon Farlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, ErgoActive Koltuklar, Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası, ACC Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Asist, DCC Adaptif Şasi, Dinamik Light Asist, Yer Tasarruflu Stepne

240 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:08:50 

quote:

büyük ihtimalle hepsinde aynıdır.. bide şu var ics'ye yıl içersinde kim bilir kaç güncelleme gelicek ve o güncellemelerde eminimki dahada stabil çalışıcak telefonlar.. mesela ben telde uygulamaları kapatıyorum ama ram yinede sürekli dolu onuda anlamış deilim. 570mb kullanılmış 210 boşta şuanda mesela :S

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:11:33 

quote:

büyük ihtimalle hepsinde aynıdır.. bide şu var ics'ye yıl içersinde kim bilir kaç güncelleme gelicek ve o güncellemelerde eminimki dahada stabil çalışıcak telefonlar.. mesela ben telde uygulamaları kapatıyorum ama ram yinede sürekli dolu onuda anlamış deilim. 570mb kullanılmış 210 boşta şuanda mesela :S

Allah aşkına görev yöneticisi o cihazın neyine? İCS kullanıyor cihaz hatırlatırım. O eski sürümlerdeki gibi.rezil bir ram yönetiminin yerini gerçek zamanlı ölçeklenebilen ram yönetimine bırakmış durumda. Görev yöneticisi, uygulama kapatmak vs. ice cream sandwich için batıl inançtan ve sistemi yavaşlatmaktan başka işe yaramıyor. 780MB kullanılabilir bellek var ve boşta da olsa yükte de olsa o ram dolu olacak. Ramin dolu olması pil süresini en fazla 15dk etkiler ama kazandıracağı zaman yarım saati bulur... Ramde sık kullanılan uygulamalar tutulur, gerektiğinde anında açılır daha fazla ram gerektiğinde sistem.otomatik olarak kapatır gereken yeri açar. Siz sadece kullanın, ram full de olsa bomboş da olsa aynı performansı alacaksınız zaten ama ram ön belleklendiğinde uygulamalar daha hızlı açılır, multitasking kullanılır, uygulamalar daha hızlı çalışır. İCS'in çalışma sistemini bilen bunu dert etmez diyerek bitirmek istiyorum...

bi arkadaş böyle bir açıklama getirmiş ram olayına

240 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:17:00 

quote:

Allah aşkına görev yöneticisi o cihazın neyine? İCS kullanıyor cihaz hatırlatırım. O eski sürümlerdeki gibi.rezil bir ram yönetiminin yerini gerçek zamanlı ölçeklenebilen ram yönetimine bırakmış durumda. Görev yöneticisi, uygulama kapatmak vs. ice cream sandwich için batıl inançtan ve sistemi yavaşlatmaktan başka işe yaramıyor. 780MB kullanılabilir bellek var ve boşta da olsa yükte de olsa o ram dolu olacak. Ramin dolu olması pil süresini en fazla 15dk etkiler ama kazandıracağı zaman yarım saati bulur... Ramde sık kullanılan uygulamalar tutulur, gerektiğinde anında açılır daha fazla ram gerektiğinde sistem.otomatik olarak kapatır gereken yeri açar. Siz sadece kullanın, ram full de olsa bomboş da olsa aynı performansı alacaksınız zaten ama ram ön belleklendiğinde uygulamalar daha hızlı açılır, multitasking kullanılır, uygulamalar daha hızlı çalışır. İCS'in çalışma sistemini bilen bunu dert etmez diyerek bitirmek istiyorum...

bi arkadaş böyle bir açıklama getirmiş ram olayına

yazıyı okumaya başladım dicektim celallenme arakdaşım :) baktımki sende alıntı yapmışsın başka yerden :) benimde sadece kafama takıldı işte ram sürekli dolu olunca :D sizin cihazınızdada aynımı peki ram sürekli dolumu mesela.. arakdaşın dedği gibiyse sıkıntı yok ama yarın birgün uygulamaları yüklicez hergeçen gün ve bunlar arka planda çılışıyo olucak bu sefer rami boşaltmak içinde yer aramıyalım demi..

SAMSUNG GALAXY S III

218 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:22:15 

quote:

yazıyı okumaya başladım dicektim celallenme arakdaşım :) baktımki sende alıntı yapmışsın başka yerden :) benimde sadece kafama takıldı işte ram sürekli dolu olunca :D sizin cihazınızdada aynımı peki ram sürekli dolumu mesela.. arakdaşın dedği gibiyse sıkıntı yok ama yarın birgün uygulamaları yüklicez hergeçen gün ve bunlar arka planda çılışıyo olucak bu sefer rami boşaltmak içinde yer aramıyalım demi..

ben de aldığımdan beri senin gibi düşünüyordum,aynı şekilde benim ram de hep dolu gibi..

240 Mesaj
7 Haziran 2012; 15:26:49 

@faith_22 valla kardeşim bakıcaz görücez.. inş. arkadaşın dediği gibi sorun olmazda ramdeki bu yoğunluk sıkıntı yapmadan kullanırız :)

SAMSUNG GALAXY S III

304 Mesaj
7 Haziran 2012; 20:49:33 

Sorunlar ve çözümler için soran ve cevaplayan ilgili arkadaşlar http://forum.donanimhaber.com/m_61780118/tm.htm başlığına taşıyabilir mi lütfen? Herkes yararlansın.

917 Mesaj
7 Haziran 2012; 20:59:25 

Şarj full kullanimda 37 saati devirdi

163 Mesaj
8 Haziran 2012; 5:09:26 

arkadaşlar sizce ilk şarjda uzun süre tutmak gerekiyor mu telefonu?

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) İşletim Sistemi

7978 Mesaj
8 Haziran 2012; 5:21:25 

quote:

Şarj full kullanimda 37 saati devirdi

Her modelde senin gibi extra olanlar var dostum. Seninki olumlu yönde anormal. :-)
Yoksa bizlerin o değerleri görmesi zor.
Nette gezerken şarj birer birer eriyor resmen.

Extra bir batarya denk gelmiş sana.
Gule gule kullan. Aman nazar değmesin.

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs

521 Mesaj
8 Haziran 2012; 8:47:51 

bende one x kullanıyorum sabah 8 de evden çık aksam 10 da sarjım bitiyor demekki marka fark etmiyor motoroloyu beklemek lazım

917 Mesaj
8 Haziran 2012; 10:07:55 

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Her modelde senin gibi extra olanlar var dostum. Seninki olumlu yönde anormal. :-)
Yoksa bizlerin o değerleri görmesi zor.
Nette gezerken şarj birer birer eriyor resmen.

Extra bir batarya denk gelmiş sana.
Gule gule kullan. Aman nazar değmesin.

Şarjın benim için çok da önemi yok aslında, dolu dolu bir günü tamamlaması yeterli. Neticede akşam dönüp dolaşıp eve gidiyorum, bütün gece masanın üzerinde duracağına şarjda durur, telefonun ucuna bir kablo takmayı her gün şarj yapma eziyeti olarak görmezsiniz olur biter

194 Mesaj
8 Haziran 2012; 12:23:40 

bende kullanıyorum 1 haftadır benide ekleyin kulübe bir zahmet

1219 Mesaj
8 Haziran 2012; 13:18:31 

ben galaxy r kullanıyorum ilk aldığımda şarj 1 gün gidiyordu ve hiçbir şey yapmıyordum nerede ise,sonra Kernel ve rom olaylarına girdim ne yaparsam yapayım toplam 6 saat konuşma 1 saat wifi 1 saat oyun telefon 2g de şarjım en az 2 gün gidiyor galaxy r başlığında ilgili fotoğrafları görürsünüz şarj kullanımı ile ilgili.

Şarjınızın uzun gitmesini istiyorsanız ROOT edip kernel ve rom yüklemelisiniz.

rootla gereksiz hubları silebilirsiniz social hub game hub gibi

kernelle daha uzun şarj ve stabil kullanım

rom ilede daha kolay kullanım güzel tema ve görüntüler elde edebilirsiniz.

ANDROİD TELEFONDA UZUN GİDEN ŞARJ İÇİN KERNEL VE ROM ŞARTTTTTT.ORJİNAL STOCK ROM ŞARJINIZ AZ GİDER.

İŞTE SİZE ROM SİTESİ

http://forum.xda-develo...forumdisplay.php?f=1567

http://forum.xda-develo...forumdisplay.php?f=1566

http://forum.donanimhaber.com/m_88706597/f_//tm.htm#88706597 ( S4 MİNİ YAZILIM-ROM BİLGİ SİTESİ )
Opel astra --Samsung s3 -- s4 mini --- toshiba hdd---matematik programları--Rom yazılımı---mathcad

686 Mesaj
9 Haziran 2012; 20:55:11 

quote:

yapma yüzbaşım yaa :) kaç gün oldu telefonu kullanmaya başlayalı?? o dediklerin ve 30 saat.. bizim batarya kaç günde varacak o seviyeye diye merak ettim..ben iki gündür kullanıyorum yakşalık 8 saatte %10'a iniyor batarya. şimdilik normal gözüyle bakıyorum, önceki n900 'üm de ilk günler böyleydi zira. aksi halde bu piller arasında bir standart yok demektir. senin verdiğin rakam biraz iddialı.. hani donanimhaberdeki rütben yüzbaşı olmasa atma diyecektim :) sonran gördüm yukarıda bir arkadaşta demiş, demekki ekstra bir batarya denk gelmiş sana güle güle kullan..

diğer arkadaşlar, ilk aldığınızda WpTürkiye'ninki gibi hemen 30-40 saat performans beklemeyin. WpTürkiye'nin bataryası belli ki standart dışı, verdiği rakamlara bakıp üzülmeyin :) ilk günler bir gün bile gitmemesi normal olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 9 Haziran 2012; 21:03:51 >

4 Mesaj
10 Haziran 2012; 23:50:07 

Telefondan Allaha Sükür memnunum da vodfne kullanıcısıyım *456#1116# tuslayınca bağlantı sorunu veya gecersız MMI kodu diyor :S.Birkac yeri arastırdım fakat bi yolunu bulamadım.Aynı operatör kullanıpta bu sorunu yaşayan var mı?.

1825 Mesaj
11 Haziran 2012; 3:00:52 

quote:

Orijinalden alıntı: aagüler

Telefondan Allaha Sükür memnunum da vodfne kullanıcısıyım *456#1116# tuslayınca bağlantı sorunu veya gecersız MMI kodu diyor :S.Birkac yeri arastırdım fakat bi yolunu bulamadım.Aynı operatör kullanıpta bu sorunu yaşayan var mı?.

aynı sorun bendede mevcut

vodafone kullanıyorum

one xte denedim sorunsuz fakat s3te hata veriyor mmi felan.

ayrica benim s3 sarji su gibi iciyor 2.30 saat araliksiz internet kullanimiyla yuzde 50 sarj gidiyor sizdede boyle mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIainPROST -- 11 Haziran 2012; 5:56:21 >

AMD FX X8 8350 @4.6Ghz Turbo Boost // Gigabyte 990XA-UD3 Rev 3.0 // ASUS GTX 780 DC2 OC // Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 Mhz // Corsair Neutron GTX. 120GB SSD // Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD // Corsair H80i // Cooler Master Haf 912 Plus // Cougar HEC 700 W PSU // ACER S232HLABID Monitör// LOGITECH G930 WİRELESS GAMİNG HeadSet // A4 Tech x7 Keyboard&Mouse //

21 Mesaj
11 Haziran 2012; 3:13:45 

Eski bir s2 kullanicisi olarak soyluyorum arkadaslar , ekrandaki o canli resimleri kapatmak pili baya rahatlatiyo ornek; o dokununca su damlayan resimler , yok yagmur damlarari gibi resimleri kullanmazsaniz pilde baya degisiklik olur... Sadece tavsiye :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

yok

498 Mesaj
11 Haziran 2012; 9:19:34 

Çok Önemli Bir Soru Ben daha önce iphone 4 kullanırken, şeytan kanıma girdi GALAXY S2 aldım ancak ŞARJ DOLUM SÜRESİ 4 saate yakındı.. Hemen telefonu ertesi gün sattım. İphona devam... Galaxy S3 te aynı ise yine almak istemem.. Çünkü şarjın çabuk boşalması önemli değil bana.. Benim için önemli olan kısa sürede dolması.. Saygılar

311 Mesaj
11 Haziran 2012; 9:23:25 

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

vodafone kullanıyorum

ayrica benim s3 sarji su gibi iciyor 2.30 saat araliksiz internet kullanimiyla yuzde 50 sarj gidiyor sizdede boyle mi acaba?

0

Aralıksız nette gezinme 5.17 saat en fazla.

Samsung Galaxy S II:TouchWiz UI v4.0/Android 4.1.2 Jelly Bean(JB)/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU+MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera+Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash Player 11.1

7978 Mesaj
11 Haziran 2012; 10:11:18 

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

vodafone kullanıyorum

vodafone şarjı turkcell den daha çabuk bitiriyor arkadaşlar .
tecrübeyle sabittir . farklı sistem kullanıyor olabilirler .

4 Mesaj
11 Haziran 2012; 10:25:10 

Evet malesef benim şarj değerleride oyle bi kullanımda sizinkine yakın:). Nasıl bir yöntem uygulayacagız bilmedim

4 Mesaj
11 Haziran 2012; 10:37:18 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyturkme

Eski bir s2 kullanicisi olarak soyluyorum arkadaslar , ekrandaki o canli resimleri kapatmak pili baya rahatlatiyo ornek; o dokununca su damlayan resimler , yok yagmur damlarari gibi resimleri kullanmazsaniz pilde baya degisiklik olur... Sadece tavsiye :)

Eski Bir S2 kullanıcısına bir sorum var Alarmı kurdum gece yatmadan ve telefonu kapttım sabah alarmın çalmadığını farkettim.Nedeni nedir acaba?

7978 Mesaj
11 Haziran 2012; 10:42:15 

quote:

Eski Bir S2 kullanıcısına bir sorum var Alarmı kurdum gece yatmadan ve telefonu kapttım sabah alarmın çalmadığını farkettim.Nedeni nedir acaba?

S3 de kapalıyken çalmıyor :)

135 Mesaj
11 Haziran 2012; 18:00:24 

Ben de Jakarta dan telefonu 3 saat once aldim bakalim android ile ilk tanismam Samsung Galaxy S3 manyakkkkk cok sevdim daha simdiden :) bu arada telefonu 1.384TL aldim buradan.

{Asus Striker II Formula} {Thermaltake VH6000BWS & 650W PSU} {Intel Q6600 & NOCTUA NH-U12P} {OCZ Reaper 1066Mhz} {2 x Palit 9600GT-SLI} {Creative Gigaworks G500} {Creative X-Fi XtremeGamer} {Logitech G15} {Logitech G9} {LG 23" E2360}

4 Mesaj
11 Haziran 2012; 19:50:04 

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

S3 de kapalıyken çalmıyor :)

Yapıcak bişy yok yani anladığım kadarıyla.Telefonu kapatmadan yatıcaz bundan sonra

8349 Mesaj
12 Haziran 2012; 4:05:31 

s2 ye göre %20-30 kadar daha iyi bir şarj mevcut. Ekran %80 parlaklıkta 4:30 saat kadar açık kalabiliyor. Buda güzel bir oran denilebilir bu seviyede ürün için. günü 100 mesaj atarak , 1:30 saatlik bir dizi izleyerek , 1 saat internette dolaşarak . 1 saatte diğer ekstralarla bitirebilirsiniz . s2 yi sattıktan sonra kullandığım nokia 6267 de sadece 100 mesajla şarjın %80 inin gittiğini hesaplarsak kullanım oranı gayet güzel . Bu tür telefonlarda en az 12-13 saat dışarıda durulacaksa ve telefonun kapanmaması gerekiyorsa mümkün olduğu kadar dikkatli kullanıma özen göstermek gerekir. Ben telefonu dışardayken ipade internet aktarmak ve aynı zamanda mesajlaşmak için kullanacağım. Acaba şu hotspot işi ne kadar şarj yer onu merak ediyorum .

8349 Mesaj
12 Haziran 2012; 4:09:11 

quote:

Yapıcak bişy yok yani anladığım kadarıyla.Telefonu kapatmadan yatıcaz bundan sonra

Zaten telefonu kapatmanın mantığı nedirki . Hat çekmesin istiyorsan uçak moduna al . 10 saatte %1 bilemedin 2 şarj yer . Zararı açısından kapatıyorum diyorsanda yeni telefonlar eskileri kadar zararlı değil. Baz istasyonundan herhangi bir gelen giden veri olmadığı müddetçe radyasyon saçmıyor. Eski telefonlar devamlı baz istasyonuna bağlanıp veri almaya çalışıyordu devamlı iletişim halindeydi. Fakat artık gelecek birşey olduğunda baz istasyonu direk yolluyor . Sar değeride olması gereken değerlerde. Yinede güvenmiyorsanız uçak moduna alınız .

4600 Mesaj
12 Haziran 2012; 8:55:59 

aramıza hoşgeldiniz bende s2 için 3 batarya var değiştirerek kullanıyorum bataryalar replika ama s3 de replika batarya zor nfc anteni mi ne varmış bataryada ondan replikası zor çıkar çıksada pahalı olur kanımca

4580 Mesaj
12 Haziran 2012; 8:57:55 

quote:

Batarya doldu uyarisindan sonra fisten cekmeyin. Yaklasik yarim saat, 45 dakika daha sarjda dursun. Buyuk ihtimalle boyle bir sorun olmayacaktir

788 Mesaj
12 Haziran 2012; 10:08:57 

Ayarlar dan arama ayarlarindan hücre akis ayarı gibi bisi varsa onu kapatin.Ayrıca 3g otomatik senkrinizasyonun açık olup olmadığına dikkat edin.Birde marketten current widget uygulamasını indirebilirsiniz.Batarya tam dolduğu zaman widget ta 0mA yazar bu şekilde full şarj olduğunu ve %99 a hemen düşmediğini göreceksiniz :)

229 Mesaj
12 Haziran 2012; 10:29:11 

Şarjı uzun giden android telefon.

Standard battery, Li-Ion 3300 mAh

http://www.gsmarena.com/motorola_razr_maxx-4666.php

FR

311 Mesaj
12 Haziran 2012; 10:52:56 

quote:

Orijinalden alıntı: gkirtay

Şarjı uzun giden android telefon.

Standard battery, Li-Ion 3300 mAh

http://www.gsmarena.com/motorola_razr_maxx-4666.php

Gelmiyor ki bir türlü Türkiye'ye ...

Samsung Galaxy S II:TouchWiz UI v4.0/Android 4.1.2 Jelly Bean(JB)/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU+MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera+Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash Player 11.1

229 Mesaj
12 Haziran 2012; 12:35:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Gelmiyor ki bir türlü Türkiye'ye ...

Yurtdısı olarak şuan satılıyor fiyatı biraz yüksek ama 1-2 ay içinde düşer motorola pek tutulan model değil TR de.

FR

135 Mesaj
13 Haziran 2012; 8:09:31 

quote:

Orijinalden alıntı: musti95

Ayarlar dan arama ayarlarindan hücre akis ayarı gibi bisi varsa onu kapatin.Ayrıca 3g otomatik senkrinizasyonun açık olup olmadığına dikkat edin.Birde marketten current widget uygulamasını indirebilirsiniz.Batarya tam dolduğu zaman widget ta 0mA yazar bu şekilde full şarj olduğunu ve %99 a hemen düşmediğini göreceksiniz :)

Dun CurrentWidget i indirdim ve calistirdim ama surekli settings ekrani geliyor, sanirim bir uyumsuzluk var dogru mudur?

{Asus Striker II Formula} {Thermaltake VH6000BWS & 650W PSU} {Intel Q6600 & NOCTUA NH-U12P} {OCZ Reaper 1066Mhz} {2 x Palit 9600GT-SLI} {Creative Gigaworks G500} {Creative X-Fi XtremeGamer} {Logitech G15} {Logitech G9} {LG 23" E2360}

788 Mesaj
13 Haziran 2012; 15:36:25 

quote:

Orijinalden alıntı: sinson

Dun CurrentWidget i indirdim ve calistirdim ama surekli settings ekrani geliyor, sanirim bir uyumsuzluk var dogru mudur?

Hocam uygulamayı indirdikten sonra telefonda boş bi yere tıkla ve widget ekle diyin.Gelen listeden current widget i seçerseniz mA değerini gösteren widget gelicektir.Ayrıca program içinde log kayıtlarını açarsanız telefonunuz uykudayken,çalışırken neyine ne kadar şarj yediğini görebilirsiniz.

297 Mesaj
15 Haziran 2012; 13:36:34 

Arkadaslar benim telefonda ekran %52 seviyesinde bu normalmidir