Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.926
Cevap
40
Favori
272.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haftaya şampiyonlar ligi var,yayınlanır mı yeni bölüm?
  • sürekli takp ettiğim kaçırınca üzüldüğüm harika dbir dizi inş gittikce ilerler ayrıca karakterleri bambaşka dünki bölüm harikaydı ama geçen hafta ki daha iyiydi bence
    birde bu konuya bir bakarsanız sevinirim
    http://forum.donanimhaber.com/m_68051683/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68051683
  • haftaya olmayabilir yeni bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Ahmetin menejeri ne ara öldü

Birkaç bölüm önce salihle yürürken kanalizasyona düşmüştüya sanırım ordan öldürdüler..

Ahmetin Feridenin suratına küfrü hiç olmamış beğenmedim.Saçma ve yersiz bir küfürdü..

Yapma hocam kadın gel gel diyor sonra yüzüne tükürüyor. Yani o öpmek istiyor ama Ahmet öyle anlamamış sinirlenmiş olabilir. Baya gülmüştüm orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

quote:

quote:

Birkaç bölüm önce salihle yürürken kanalizasyona düşmüştüya sanırım ordan öldürdüler..

Ahmetin Feridenin suratına küfrü hiç olmamış beğenmedim.Saçma ve yersiz bir küfürdü..

Yapma hocam kadın gel gel diyor sonra yüzüne tükürüyor. Yani o öpmek istiyor ama Ahmet öyle anlamamış sinirlenmiş olabilir. Baya gülmüştüm orada.

Kasıtlı tükürmüyor.Grip olduğu için hapşırıyor..

Benim yüzüme hapşıran sevgiliye " Senin geçmişini s****yim " demem..Ağır bir laf bence ve diziye hiç yakışmadı..

Edit:İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 14 Kasım 2012; 16:42:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

quote:

quote:

Kasıtlı tükürmüyor.Grip olduğu için hapşırıyor..

Benim yüzümü hapşıran sevgiliye " Senin geçmişini s****yim " demem..Ağır bir laf bence ve diziye hiç yakışmadı..

Hocam ama şöyle düşün gel diyor gözünü kapa diyor yani bilerek yapmış gibi oluyor biraz o yüzden küfrü yiyor da ben olsam ben de demem ama bu neydi şimdi derdim yani sevimli olmazdım hiç.
  • Haftaya yeni bölüm olmaz. Maç var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet ne biçim sinirlendi
  • Bu sefer inat ettim bekleyecem bipsiz bölümü
  • Ahmet Kural, “GQ Türkiye” dergisi tarafından yılın en İyi erkek komedi oyuncusu seçilmiş
  • Bölüm güzeldi.Sonunda çekimlere başlayacaklar.Bakalım yönetmen kim olacak.
  • Haftaya yeni bölüm olacak mı beyler ?
  • Güzel bölümdü . şimdi haftaya var mı yok mu anlamadım ?
  • Star'a bir gönderme mi vardı şampiyonlar ligi konusunda.
  • 20.bölümün bipsizini bekliyoruz ne zaman yayınlanır acaba.
  • bipsiz hep ayni surede cikiyor panik olmaya gerek yok :) yani yaklasik 2 gun sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serpil de leyla ile mecnun da mi daha çirkindi burada mi çok güzel anlamadım valla

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

serpil de leyla ile mecnun da mi daha çirkindi burada mi çok güzel anlamadım valla

Mok atmak gibi olmasın ama burda daha kaliteli bir kamera var sanki. Ya da yönetmenin hüneri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Yine yeni yeniden güzel bölümdü. Fena yer etti bu dizi bende. Üstelik bu hafta AB grubunda 3.10 ratingle 1. oldular. Çok sevindim.

10. olmuşlar tns ab de

• @inexo evet, o bahsettiğim anlık raitingdi. Tabi yazmamışım ben bu tabiri o mesaja.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.