- x
D-SmartNet iptal etmek isterken başıma gelenler
39 Cevap18200 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

94 Mesaj
6 Haziran 2012; 0:18:57 

Arkadaşlar 30 mayıs 2012 tarihinde DsmartNet aboneliğimi taşınacağım için dondurmak istedim. Sistemleri kabul etmediği için gün içerisinde tekrar aramamı söylediler. Tekrar aradım. Bir kez daha tekrar aramamı söylediler. Bu defa tekrar aradım madem donduramıyorsunuz iptal talebinde bulunuyorum dedim. Bu kez 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacak dediler. Kimse aramadı. Bir kez daha aradım. Bunun üzerine ertesi günü yani iptal talebinden sonra 4. günü geri dönüş yaptılar. Beni aboneliğimi dondurma ve çeşitli kampanyalarla ikna etmeye çalıştılar. Ben kabul etmedim. Bu kez haziran ayını da faturalandıracaklarını söylediler. Ben de nasıl olur 30 mayısta iptal talebinde bulundum bir daha da taşındığım için kullanmadım dedim. Hayır, geri dönüş süresi de var dediler. Bu süre içinde de haziran ayı başladı dediler. Neyse haziran da kaynadı arada. Bu kez email adresime iptal formu göndereceklerini söylediler. email adresimi önceden yanlış girmişler onu da tekrar düzelttirdim. fakat bu kez iptal formu email ile gelmedi. tekrar aradım ve öğrendim ki email adresini tekrar yanlış girmişler. neyse adresimi tekrar düzeltirdim ve email ile iptal formu 5 haziran günü yani 7 gün sonunda elime geçti. Bir de ne göreyim, iptal formunda diyor ki abonelik iptal başvurusundan sonra 10 gün içerisinde elimizde olacak şekilde aps ile gönderiniz. yoksa iptal başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu kez tekrar aradım ve bu süreyi sıfırlamak için 2. kez iptal talebinde bulunduğumu söyledim. son kez de babamı arayıp yıllardır full paket abonesi olduğu d-smart'ı da iptal ettirmesini isteyeceğim. Böylece d-smart ile ilgili bir bağımız kalmayacak.
şimdi ben uğraştım başkası uğraşmasın diye yazıyorum. aboneliği fatura tarihinden 15 gün kadar önce iptal ettirmeniz tavsiyemdir. ayrıca son ayınızda en düşük tarifeye geçmenizi tavsiye ederim. böylece kullanmayacağınız fakat muhtemelen faturalandırılacağınız ay en düşük tarifeyi ödersiniz.

Verebileceğim en iyi tavsiye de d-smartnet'e hiç abone olmamaktır.

Saygılar

Turgay

Laptop: Casper I7-620 Windows Home Premium Telefon: HTC Desire HD CyanogenMod 10.1 [SR2] Tablet: Cube U30GT 32Gb Navigasyon: Next YE-G 515 Uydu: Atlanta-Xtrend ET-9000 OpenPLI 3.0 Astra 19.2 150 cm �anak

3647 Mesaj
6 Haziran 2012; 9:45:33 

2006 tan beri smile kullanıyorum, iptal ettirmek istesem ne olur bilemem ama bu süre boyunca sorun yaşamadım. Genel olarak iptal işlemlerinde sorun çıkarıyorlar firmalar, sadece smile değil başka firmalarda da aynı durumlarla karşılaşanlar var. Bu duruma el atılması lazım Tüketici kanununda bir düzenleme yapılması lazım.

Acaba böyle bir durumda Noterden ihbar çeksek kanunen bir faydası olur mu araştırmak lazım. Yani, şu nolu abonenizim, şu sebebten dolayı şu tarihten itibaren interneti kullanmayacağım, şu tarihten itibaren kapatılmasını istiyorum diye...

Bir kedim bile yok...[/url]

1548 Mesaj
6 Haziran 2012; 10:01:40 

bu tip aboneliklerde bulunduğunuz bölgede yüzyüze bir muhatap bulamadığınız bir firmaya abonelik yapmamak en iyisi. telefonla çok problem çıkıyor. her aramada farklı bir müşt. temsilcisine ayrıca laf anlatmak kötü bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 6 Haziran 2012; 10:04:36 >

40 Mesaj
6 Haziran 2012; 14:59:17 

Açıkçası bende iptal ettirecem. Bende nisanda d-smart kampanyası ile birlikte üye olmuştum ama artık cezası ne ise ödeyip kurtulacam.

Yaptıklarına bakar mısınız.

TTNET sözleşmesi bittiğinden haberleri arıyorlar, kampanyaları söylüyorlar bizde tamam deyip üye oluyoruz. Açıkçası benim düşüncem bu telefon gibi taşıma gibi birşey yapacaklar ancak sonradan öğreniyoruz ki o işlerle onlar uğraşmıyorlarmış biz yeni abone gibi işlemleri yapıyoruz. Madem öyle yapacaksınız başta söyleyinde bizde kapattıralım çifte adsl ödemeyelim.

İnternetleri bi kesilip bir geliyor bi kesilip bi geliyor. Dün akşam aradım dedim modem bir gelip bir gidiyor durum nedir diye. Tamam dediler tekniğe havale ettiler. Bugün teknik aradı siz hattınızı iptal ettirmişsiniz yeni kayıt yaptırmanız gerekiyor. İyi de madem her bir haltı biliyorsunuz sizin yeni telefon hattından haberiniz yok mu bir de işin garip tarafı internet gidip geliyor gidip gelen internette normalde hiç internet olmaması gerekmez mi. niye o zaman arada internete girebiliyoruz. Yada arkadaşlar ben mi yanlış biliyorum. Normal telefon hattından internete hat gidip gelmesi ile de girilebilir mi.

2002 Mesaj
6 Haziran 2012; 15:14:38 

dijiturk ude iptal ettirene kadar 7-8 kez arandım eminmisiniz ? 6 ay BEDAVA 6 ay %50 indirimle PLUS verelim gibi (24 ay tahhut)
rusvetlere maruz kaldım. Al dijiyi vur smart a hepsi aynı

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

93 Mesaj
6 Haziran 2012; 15:24:55 

smile da iptal ettiremedigim aboneligi dsmart net oldu 5 gunde hallettiler.iptalde acaip yardimci oldular.ama iki gun ikna etmek icin aradilar.iptalin her evresinde smsle bilgi verdiler.bir degisim var gibi.bu arada 4senelik aboneydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

6600 Mesaj
7 Haziran 2012; 0:19:03 

düşünüyorumda neden iptal ettirebilirim diye, ancak fiyat uygun bir kampanya olursa baska bi ISSde iptal ettirim.
fakat böyle ucuz oldukçada kullanmaya devam ederim.
iptal basvurusu yaptıgımdada bana uygun teklifler sunarlarsa kullanmaya devam ederim

93 Mesaj
7 Haziran 2012; 7:29:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

düşünüyorumda neden iptal ettirebilirim diye, ancak fiyat uygun bir kampanya olursa baska bi ISSde iptal ettirim.
fakat böyle ucuz oldukçada kullanmaya devam ederim.
iptal basvurusu yaptıgımdada bana uygun teklifler sunarlarsa kullanmaya devam ederim

bana cok teklif sundularda hepside 24 ay tahhuttlu idi.kabul etmedim.12aylikta benim istedigimide vermediler.bayan pisman olursunuz felan dedi dinlemdedim:)

Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

6600 Mesaj
7 Haziran 2012; 11:00:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yediTemmuzsekSenbes

bana cok teklif sundularda hepside 24 ay tahhuttlu idi.kabul etmedim.12aylikta benim istedigimide vermediler.bayan pisman olursunuz felan dedi dinlemdedim:)

aynen, işime gelmeyen olursa tabikide 1 dk durmam

17 Mesaj
13 Haziran 2012; 13:20:56 

Ben de D-Smart Net aboneliğimi 30 Mayıs'ta iptal ettirmek istedim. Bugüne kadar kendilerini 6-7 kere aradım. İptal işlemi için aradığınızda zaten 10-15 dakika telefon görüşmesi yapmadan ulaşamıyorsunuz operatöre. Sürekli olarak "sizi 72 saat içerisinde arayacağız" dediler. 13 Haziran'da, yani bugün aradılar beni :) 12 Haziran'da, Haziran ayı için faturayı peşinen kesmişler.

Bir gün sonra arayıp, "biz Haziran ayı için faturayı kestik, isterseniz internetinizi Haziran sonunda keselim, isterseniz bugün keselim" diyorlar şaka gibi.

853 Mesaj
19 Haziran 2012; 0:29:30 

Benim durum daha da kötü.

Herşey güllük gülistanlıktı. İnterneti düzgün hizmetle alıyordum faturalarım da ödüyordum.

Taşındım. İlk önce iptal için aradım. (sözleşmem bitmişti)- Taşınıyorum iptal ettirmek istiyorum.-Hayır efendim nakil yapabiliriz-İlk 2 ay da ücret ödemezsiniz tarifeniz de istediğiz gibi sınırsız olabilir. -Ama 1 ay göçebe olacağıml-Olsun dondururuz.-Peki tamam.

1 ayın sonunda şu numraya nakil yapabilirsiniz dedim.2,5 ay geçti ancak nakil oldu. İlk faturam geldi ve kotalı tarifeye devam.
Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten sorun. şikayet siteleriyle ulaşıyoruz. şikayet ettim. döndüler. -
-Fatura geldi dedim. Ödeyecek miyim? -Hayır yanlış olmuş iade edeceğiz.-İptal ettirmek istiyorum dedim.-Hay hay form gönderiyoruz vs.. gerisini biliyorsunuz.
Herşey çok şükür bitti dedim. Bir baktım mail Abonelik sonlandırma bedeli faturası 98. tl. Tekrar siteden sikayet ettim geri döndüler( Telefonlara bakmadıkları için çareyi şikayet ederek buldum dönüyorlardı)
-Efendim fatura yanlış olmuş borcunuz yok . Fatura K.kartınızdan tahsil edilmeyecek( Genelde Tuğba isminde birisi çıkıyor -aman dikkat)
Kredi kartımın ekstresi geldi.Fatura kabak gibi duruyor ortada. Yine şikayet ettim ama artık nafile 30 mayıs tarihinden itibaren kimseye dönmemişler. Tüketici mahkemesi yolu gözüktü.
Siz siz olun sakın bulaşmayın. Bulaşınca çıkmıyor bir türlü.(Elimden geldiğince kısa anlatmaya çalıştım süreç daha da uzun, Ben bunaldım, siz bunalmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katastrof54 -- 19 Haziran 2012; 0:33:03 >

9 Mesaj
19 Haziran 2012; 1:34:39 

Hepsi bir. al birini vur ötekine. Tamamen insanları yolunacak kaz gibi görüyorlar.

6600 Mesaj
19 Haziran 2012; 2:11:57 

sikayetvar.com a en ufak sıkıntınız oldugunda çözülmüyorsa yazın
hemen ararlar...
Be problem yasamadım ama sikayetvaarın çok etkisi var bir cok yerde

853 Mesaj
19 Haziran 2012; 9:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

sikayetvar.com a en ufak sıkıntınız oldugunda çözülmüyorsa yazın
hemen ararlar...
Be problem yasamadım ama sikayetvaarın çok etkisi var bir cok yerde

Yazdım ama firma artık cevap vermiyor.

166 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:26:38 

Ben de iptal için uğraşıyorum 3 aydır,benden ıslak imzalı formu doldurup göndermemi istiyorlar,oysa benim yazılı sözleşmem yok kendileriyle.Bakalım ne olacak.

Kardeşim sen düşünceden ibaretsin. Geriye kalan et ve kemiksin. Gül düşünürsün gülistan olursun. Diken düşünürsün dikenlik olursun. MEVLANA

102 Mesaj
5 Temmuz 2012; 16:29:24 

arkadaşlar ben
Dsmartnet iptal formu aramaktayım elinde olan varsa ister buraya koysun indirebileceğim bir yere isterse özelden mail adresimi vereyim oraya yollasın. lütfen acayip derecede mağdurum artık sıkıldım..
adamlar resmen 3 kuruşun peşindeler.. formu yollamıyorlar. iptal başvurusundan 11 gün sonra arayıp başvuru tarihinden 10 gün içinde formun elimize geçmiş olması gerekir diye şaka yapıyorlar. aptal yerine koymaya çalışıyorlar.

insaniyet namına forma gören bilen var ise bana yollayıversin..

saygılarımla..

TOSHİBA 55" -- PS 3 40 GB PAL-- DİGİ + -- Dsmart -- WD HD TV -- SONY DAZ260 5.1

2002 Mesaj
5 Temmuz 2012; 16:33:39 

bakalım 16 temmuzda bir fatura daha cıkaracakmı iptal olan dijiturk e eger cıkarırsa elimdeki iptal ve söküm belgesiyle
sogrudan tuketici mahkemesine dayancam (bu konuda musteri temsilciyle yaptıgım ses kaydıda var ve kaydı yaparken
temsilinin izninide aldım yani yasadışı kayıtda diyemezler kendileride bilgilendirme yapıp kaydetmiyorlarmı bende
once bilgilendirdim sonra kaydettim).

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

23 Mesaj
8 Temmuz 2012; 1:06:29 

Dsmart net iptal talep formu.. güncel

0

Ekteki dosya (1)

770 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:41:46 

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıca https://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011

964 Mesaj
5 Aralık 2012; 12:34:35 

D-smart yetkililerine ulaşmak için Twetter etkili bir yöntem beni 10 dk. içinde aradılar şaşırdım kaldım, 6 aydır çözemediğim konu için hemde.

1161 Mesaj
5 Aralık 2012; 17:45:01 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıca https://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

posta yollamadan iptal ettiklerine emin misiniz

547 Mesaj
5 Aralık 2012; 20:23:35 

Müşteriye ve müşteri haklarına değer vermeyen bir firma olduğunu bende anladım çağrı merkezinde bile ses yükselterek konuşuyorlar kısacası gereksiz

487 Mesaj
6 Aralık 2012; 5:59:29 

Ben de bu ay sonu iptal ettirip indirimli paketten tekrardan bağlatacam umarım sorun çıkarmazlar

770 Mesaj
6 Aralık 2012; 10:11:38 

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

posta yollamadan iptal ettiklerine emin misiniz

Postayla falan uğraşmayın. Benim abonelik geçen ay itibariyle son buldu ve yayınlar kesildi çok şükür. Bir daha da bulaşmam zaten. Darısı başınıza.

1161 Mesaj
6 Aralık 2012; 14:31:25 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

Postayla falan uğraşmayın. Benim abonelik geçen ay itibariyle son buldu ve yayınlar kesildi çok şükür. Bir daha da bulaşmam zaten. Darısı başınıza.

ama sizin sanırım dsmart tv

dsmart net benimki ve diğer posta yollayanların

576 Mesaj
6 Aralık 2012; 17:39:02 

baya işkence cekmişsin gecmiş olsun :)

770 Mesaj
6 Aralık 2012; 19:22:28 

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

ama sizin sanırım dsmart tv

dsmart net benimki ve diğer posta yollayanların

Doğrudur. Ama siz yine de bu yolu bir deneyin. Slmlar.

441 Mesaj
16 Aralık 2012; 12:35:50 

1.5 aydır dsmartnet aboneliğimi kapatmaya çalışıyorum daha başaramadım.Üstelik 1.5 aydır interneti kullanmıyorumda.Bakalım daha kaç ay uğraşıcam.

Yaşlanmadan akıllanmayı çok isterdim. (B.SHAW)

106 Mesaj
16 Aralık 2012; 23:21:12 

Kolay Gelsin...

1161 Mesaj
17 Aralık 2012; 12:12:34 

quote:

Orijinalden alıntı: MuStafA.A

1.5 aydır dsmartnet aboneliğimi kapatmaya çalışıyorum daha başaramadım.Üstelik 1.5 aydır interneti kullanmıyorumda.Bakalım daha kaç ay uğraşıcam.

aynı durum bende de geçerli

şimdi de interneti kestiler,dondurduk ayağına

ama parasını peşin ödüyoruz bu şirkette

ben ay sonuna kadar olan parayı ödedim mesela ama şimdi internet yok

aps de gönderdim

şu lanetlerden kurtulamadım

117 Mesaj
17 Aralık 2012; 21:22:36 

DSmart ve Dsmart net abonesiyim 24 ay tahhütüüm var iptal etmek istedim DSmart için 380 DSmart Net için 160 lira ücret çıkardılar faturalardan hariç

sadece iptal bedeli bu kadar ağır şerefsiz olunmaz kayıt olurken sorduğumda söylenen iptal bedeli 99 lira denilmişti.

379 Mesaj
21 Aralık 2012; 1:12:10 

Ne smile ADSL ne de dsmart iptal konusunda bana hic bir sıkıntı çıkartmadı. İstedikleri adrese dilekçeyi gönderdim. 1hafta sonra donus yaptılar kapattılar. O ayki faturamda tam degil kullandığım kadar geldi. Bir ay sonra aradilar avantajlı bir ADSL paketi önerdiler 1 yıl taahhutlu yalin ADSL 8mbit sınırsız hepsi 39.90 kabul ettim. Ilerde sorun yasarmiyim bilmem ama 5 yıl smile kullandım her zaman pazarlığa açık bir firma ne zaman taahhut bitse uygun bir teklif sundular. Ttnet te bu yok iste.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

55 Mesaj
10 Ocak 2013; 21:23:21 

Bende 2006-dan beri Smile üyesiyim. Bazen huzursuzlandığım oluyor. 7 yıldır hız , 50 GB aşımı ,fatura ödemeleri konularında herhangi bir sorun yaşamadım. Online hizmetler için (Fatura ödeme-Kota-eski faturaları ödendi/ödenmedi görme-banka değiştirme anında-Tüm faturaların anında görülmesi) %100 iyi diyebilirim.2006 da aldığım Pikatel modem hala kullanılır halde (antenini kırdım,aynen Tam performans çalışıyor.190 TL ye aldığım Zyxel modem bile o kadar iyi değil ,,Promosyon aldığım D-smart uydu alıcısı hala içindeki bedava hizmetle (Ulusal kanallar) hala çalışıyor.(Şimdi 2 yıl ve uydu alıcısını geri alıyorlar.İŞE UYANDILAR- ......Hızım kablolar tam 29 senelik olmasına rağmen (Kablolar simsiyah olmuş değiştirmeyi düşünüyorum) 5200-6900 arası. oluyor.Her zaman ayın birinde AKH. hızı 8000 dönüyor.(BU ay dönmedi hatta telefon ettim ,anında yükselirken 48 saat bekledim,ama hız da sorunum olmuyor. Hız 200-250 iken bile online dizi seyrediliyor.)Son günlerde huzursuzlandım dedim ya ucuz tarifelere baktım . ADSL+Telefon hizmeti .TTnet dahil 4 sağlayıcı ile görüştüm.Kaşınıyorum dedim ya,3 tanesi (Süperonline hariç) daha telefonda bilgisizlik denizine düştüler. Telekom 24 ay taahhüt yaparız ama 12 aydan sonra zam gelirse yansıtırız,vergimi dedim ,yok normal zam.EEE 24 ay taahhüde girmişim 13. ayda ttnet 93 lira dedi ,Dönüşü YOK...Keriz gibi öde .(Özür dilerim )...D....g adsl daha da beter.Şikayetleri okudum. AMAN UZAK DUR. Bir Doping al..Karsa kadar yandım anam koş.Biri adsl hiç tavizsiz.İster al ister alma havasında ,İndirim falan hak getire.ücretler uçmuş.Ama hizmet sağlıklı sanırım. Şikayetler olağan .Zannedersem KOÇ çevresi yetmiş onlara.Gelelim yine D-Smart'a ,gelecek ne olur bilemem ,pireleniyorum ama ne yapayım.Bakacağız.Aslına bakarsanız,zannedersem 8 servis sağlayıcı var.en iyisi D-Smart net,7 sene içinde ne hızım da bir düşme oldu,nede 1 dakika bile İnternet kesildi(Bakım ve yenileme hizmetleri hariç)..Galiba yine 24 ay D-Smart'a mahkumuz.Hadi hayırlısı.....

Sekiz maden emekçisi kardeşimizi kaybettik,Üzüntülüyüm.

55 Mesaj
10 Ocak 2013; 21:59:00 

Ferhat kardeşim kabahat bahçıvanda ham toplamış diye bir laf vardır ya,tam Türkiye için bu laf.Kardeşim devlet diye bir yapı var,kanunu ,kullanma hakkını bu yapı senin adına yapacak. Bu ülkede 40 milyon ADSL kullanıcısı var. Telefon abonesi nüfusun bile üstünde. aslında yapılacak şey basit. Bırak bir programı Exell de geri zekalı bile yapar önüne kor. 1. ay sözleşmeyi bozarsan 10 tl, 23 . ay bozarsan 30 Tl. 24 aylık liste yapar gönderirsin. Ama heyhat 39. milyon kullanıcısı olan bir ticari alış verişte bir düzenleme yok. TT netle konuştum. 24 ay sözleşme yaparız ama 12. aydan sonra (Vergi değil) normal zam olursa yansıtırız diyor.Hani 24 ay taahhüt. KERİZİZ YA . (Özür dilerim kabalaştım)...Geçen bir şikayet okudum,bu ülkenin BİLİM İNSANLARININ niye SİTTİN senedir tek bir insanlığa yararlı sıra dışı bir PATENT ALAMADIĞINI ANLADIM. Konu bir abonenin İnternet aboneliğini i iptal olayı. Vatandaş aboneliğinin bitimine 5 ay kala (19 Ay kullanmış) ,5 ay kala aboneliğini iptal ettirecek..Firma iptal işlemine fiyat çıkartıyor.Efendim ,Uydu alıcısı+ modem parası (Bedava verilmiş),ikisininde (uydu ve İnternet ) aktivasyon ücreti (Kampanyada bedava hizmet),artı 24 ayın Tam ücret paralı tv. hizmeti ve İnternet iptal farkı. Şimdi şaşıracaksın.istenen iptal ücreti e-posta ile geliyor. Tam tamına istenen İPTAL ücreti 1898 Tl...Evet tam 1898 tl.
İptal etmezse ödeyeceği ücret 275 Tl. Tüm kampanya 24 aylık taahhüt 1320 TL.Şimdi şirkete mi söversin hesabı yapana mı.Halimiz bu.

Sevgilerim herkese.

45 Mesaj
11 Ocak 2013; 2:37:45 

Evet zor bir süreç internet aboneliğini iptal ettirmek,

ben de yaşadım yazılanları ,sabır ve takip istiyor.

Karıncanın çalışmasını,
ağustos böceğinin şarkı söylemesine
üstün tutan görüş ne de dardır.

. . . . . . . . . . . . . . . Halil Cibran

453 Mesaj
28 Ağustos 2013; 18:05:02 

31 Temmuz 2013 tarihinde d-smart full paket üyeliğimi başlatmış
bulunmaktayım. Sözleşme taahhüdüm ise 31 Temmuz 2015 tarihinde bitecektir. Bugün itibari ile 28 gün
kullandığım d-smart platformunu iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda 800 tl civarında bir ceza
ödeyeceğim söylendi. Oysaki taahhüt'ün mantığı üyeyi 2 yıl hapsetmek değil indirimli olarak satışa sunmaktır.
Ben ödediğim faturanın yanında indirim aldığım günlere ait cezamı ödemek isterken bana çıkarılan 800 tl civarı
miktar zaten 2 yıllık üyeliğimde ödeyeceğim toplam miktara hemen hemen yakın bir miktardır. Burada
tüketicinin aldatıldığını düşünmekteyim.

# iMac 27" i7-2013- #
# Samsung 55D7000 #
# Canon EOS 550D Tamron 17-50mm #
# Yeni IPad 32gb 4G #
# Gigablue HD 800 Solo #
# PS3 320 GB #
# Logitech Driver Force GT #

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Eylül 2013; 7:16:12 

Tam bir yılan hikayesi şuna bakarmisiniz yav,rezaletin daniskasi.bir toplum bu kadar mal yerine konmaz yav.....

51 Mesaj
26 Kasım 2013; 20:44:40 

2003 yılında iptal ettiğim digitürk, 2005 yılında fatura kesmiş 26tl, 7 yıl faiz işletmiş, olmuş 150tl. Mahkemelik olduk, lanet olsun dedim ödedik, tevbe ettik digitürkten.

Şimdi de dsmart + smileadsl kullanıyorum, nakil ihtiyacım oldu canımdan bezdirdiler, iptal edin dedim 873TL iptal bedeli çıkarıyorlar. Taahhüdü bitirmeye kalmış 4 ay, ya sabır ya sabır diyerek bekliyorum.

Şimdi kime inanıp hizmet alacağız bilemiyorum valla...

28 Mesaj
1 Aralık 2013; 5:43:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Mirally

2003 yılında iptal ettiğim digitürk, 2005 yılında fatura kesmiş 26tl, 7 yıl faiz işletmiş, olmuş 150tl. Mahkemelik olduk, lanet olsun dedim ödedik, tevbe ettik digitürkten.

Şimdi de dsmart + smileadsl kullanıyorum, nakil ihtiyacım oldu canımdan bezdirdiler, iptal edin dedim 873TL iptal bedeli çıkarıyorlar. Taahhüdü bitirmeye kalmış 4 ay, ya sabır ya sabır diyerek bekliyorum.

Şimdi kime inanıp hizmet alacağız bilemiyorum valla...

Siz öncelikle http://www.tk.gov.tr/uyelik/index.php adresine girip BTK'ya üye olun ve online olarak şikayet edin.

İptal ederek ödeme yapmak zorunda kesinlikle değilsiniz.
BTK'ya şikayet sonrası genelde olumlu dönerler para ödemenize gerek yok derler.

Eğer olumsuz dönerlerse siz firmayı arayın yeni kanundan bahsedin. Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağınızı belirtin.
Yok illa bu ödemeyi yapacaksınız derlerse siz iptali yapın 873 TL'lik fatura adresinize geldiği gibi direk
Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurun ve faturanın iptali için dilekçe ile başvurun.

%99 lehinize sonuçlanacak.

Bana daha önce bir üyeliğimden döndüğüm için 1270 TL gibi bir fatura kestiler BTK'ya online olarak şikayet ettikten sonra iptal ettiler.
Sizinde BTK şikayeti sonrası olumlu sonuçlanır büyük ihtimalle.

Bu tip durumlarda kesinlikle ödeme yapmayın.

459 Mesaj
3 Aralık 2013; 1:03:53 

İptal lafını duyunca çıldırıyo müşteri hizmetleri. 1 ay önceden başlayacaksın iptal çalılmalarına. 3 kere dilekçe faxladım digiturke. 1 ay sonra anca kapattılar. Yok fax ulaşmadı yok işlem grcikti falan. Abone yapwrken 5dk. İptal 1 ay.

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » TTNet Altyapısı Kullanan Sağlayıcılar » D-SmartNet iptal etmek isterken başıma gelenler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.371