Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
7
Favori
179.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S3 test masamızda. Bakalım Android telefonların en iyisi olma iddiasındaki S3 beklentileri karşılayabiliyor mu?

Telefonun batarya süresini ayrı bir tabloda sunarak detaylı görünmesini istedik. Zira en çok merak edilen konulardan bir tanesiydi.

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme

• Sonunda

• ow yie

• sonunda :D

• quote:

Orijinalden alıntı: heros15

İlk meesaj :P

Madalyanı veriyorum hemen...

• Reserved

• bu videoyu bekleyerek dh sitesini açtım bir baktım karşımda inceleme çok sağolun

• Bu telefonda home tuşunun yanındaki kapasitif düğmelerin ışıkları yanınca beyaz kasada dandik bir telefon görünümü oluşturuyor :(

• Geç oldu ama iyi oldu
    2 gün önce S2 den S3 e terfi etmiştim.
    o kadar paraya neden 4S almadın diyenler oldu.Telefonu gösterdim 2 dk kullandılar sonra Ooo süpermiş hayırlı olsun dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 6 Haziran 2012; 9:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

Geç oldu ama iyi oldu

Kesinlikle :D

• işte budur.tam 48 dk lık inceleme mükemmelsin donanımhaber.

• reservedd

• Beklenen review. Teşekkürler..

• Piyasadaki en iyi telefonlardan biri olmuş, pil ömrüde gayet yeterli, teşekkürler mesut bey
  • geç oldu ama güç olmadı

• mesut çevik e twitter da da sormuştum. Cevam gelmedi :) ama şimdi gördüm. Klavye de yön tuşlarının olmaması bence büyük eksiklik. Htc den alışanlar bilir.

Tek ben mi takıyorum acaba bu yön tuşlarına. Sonuçte yanlış yazım yapıldığında o harfe yön tuşlarıyla çok rahat gidiliyor. Desire hd var memnunum. galaxy tab p1000 de yok yok. Sanırım sadece htc de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 5 Haziran 2012; 23:48:10 >
  • incelemede samsun galaxy s3 yazıyor

• cips ve kola hazır şimdi s3 izleme zamanı

• GAlaxy s3 ün kendi reklamı çıkması büyük şans olmuş :) :)

• mesut abi birraz az kahve iç kararmışsın :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.