Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
7
Favori
179.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesut bey S3 mü Samsung note mu? birde siz şu anda hangi cihazı kullanıyorsunuz?sizce paranız olsaydı veya yeni bir cihaz almak isteseydiniz hangi cihazı alırdınız ve neden?teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

sonunda beeeeeeeee

bizim fanboy sevindi
  • 6.kattan toprağa düşen xperia arc s e birsey olmadı buna hiç bişey olmaz. Iphone a sağlam diyorsunuzda gordugum herkes kırık ekranla dolaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

sonunda beeeeeeeee

bizim fanboy sevindi

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri arkadaslar moralinizi bozmak istemem ama gerçekten s3 ekranı çok dayanıksız . işte kanıtı http://www.youtube.com/watch?v=PbL7ciKmT7g
    çocuk telefonu 2 metre havaya atıyor direk betona düşüyor.. o kadar yüksekten seni atsalar beton zemine sen bile ölürsün altı üstü bi telefon bu.. o tür videolara fazla takmıyorum birde test etmek için ekrana çekiçle taşla vuranlar varya onlarıda takmıyorum bana önemli olan telefonu kılıfsız kullandığımda pantolonun cebime sokup çıkarırken yanına bozuk para denk geldiğinde anahtar denk geldiğinde kılcal çizikler olmaması gerisi önemli değil telefon güzel vallahi...daha yeni nokia 701 aldım açıkcası fazla telefon hevesim yoktur uygulama oyun delisi değilim şu 701 bile fazla geliyor ona rağmen buna hasta oldum... aklım başımdayken telefona 2000 tl vermem ama çılgın bi anıma denk gelirse olur mu olmaz mı kısmet :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw&feature=relmfu

• One X mi? S 3 mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaslar moralinizi bozmak istemem ama gerçekten s3 ekranı çok dayanıksız . işte kanıtı http://www.youtube.com/watch?v=PbL7ciKmT7g

http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw&feature=relmfu

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri arkadaslar moralinizi bozmak istemem ama gerçekten s3 ekranı çok dayanıksız . işte kanıtı http://www.youtube.com/watch?v=PbL7ciKmT7g
    çocuk telefonu 2 metre havaya atıyor direk betona düşüyor.. o kadar yüksekten seni atsalar beton zemine sen bile ölürsün altı üstü bi telefon bu.. o tür videolara fazla takmıyorum birde test etmek için ekrana çekiçle taşla vuranlar varya onlarıda takmıyorum bana önemli olan telefonu kılıfsız kullandığımda pantolonun cebime sokup çıkarırken yanına bozuk para denk geldiğinde anahtar denk geldiğinde kılcal çizikler olmaması gerisi önemli değil telefon güzel vallahi...daha yeni nokia 701 aldım açıkcası fazla telefon hevesim yoktur uygulama oyun delisi değilim şu 701 bile fazla geliyor ona rağmen buna hasta oldum... aklım başımdayken telefona 2000 tl vermem ama çılgın bi anıma denk gelirse olur mu olmaz mı kısmet :) :)

aynı test SGS2 yede uygulanıyor ve sonucta telefon hala saglam

• One X mi? S 3 mü?

• İnceleme için teşekkürler. Yine çok güzel bir inceleme olmuş ama birkaç eksik vardı sanki.
    Örneğin;
    GPS konusuna yine deyinilmemiş
    Telefonda bir sürü hareket ve el parmakları ile kontrol var, onlar gösterilebilirdi
    Ram kullanımı hakkında bilgi verilmemiş
    Ayrıca benim merak ettiğim bir şey var. Bu telefonda S2'deki gibi uygulama kurmak için 2 Gb hafıza mı ayrılmış yoksa daha fazla mı?
  • Android de ki tek rakibi One X bence ama karşılaştırmada belli olcak galip gelen (SIII) hem pil ömrü hemde performansıyla ama kameraya bişey diyemem.

• dayanıklık konusunda bişey diyemem çünkü telefonu aldığımdan beri darbe alıcak bir durum olmadı. ama şunu söylemek isterim yorumların hemen hemen hepsini okudum. yok gpu'su yok cpu'su aynı s2'yle yok kamerası 8 mp işte iphone 4s 1 sene önce çıktı onunla aynı yok efendim ekranı amoled pentileymiş kalite düşermiş.. telefonu bir kaç gün kullanın aşık olmazsanız bende birşey bilmiyorum.. kamerası kesinlikle 8mp olmasına rağmen diğer telefonlara göre çok çok üstün xperia s'in 12 mp kamerasından bile çok daha iyi (xperia s'te kullandım ordan biliyorum) menülerde tek takılma vs. hiç bir sorun yok ki attığınız video film vs. bunları yüksek kalitede izliyorsunuz.. göz takip olayına gelicek olursak bende tam anlamıyla çalışmadığını düşünüyodumki gerçekten normal bir gezinme yaparken nette özellikle test ettim okuma mesafesinde gayet stabil çalışıyor.. müzik deneyimi bana göre gayet yeterli.. ısınma vs. xperiada çok yaşardım bunda yaşamadım.. shadow gun yükledim ve şajda oynadım 45 dereceyi gördü cihaz ama ekranda en ufak sararma ekranda renk değişikliği vs. yaşamadım( xperiada 35 derece belli oluyodu ki bu yüzden cihaz serviste değişim bekliyor). iphoneyle kıyaslayanlara gelince 4s vs. bana kalırsa hikaye ki telefon manyağı arkadaşlarım var ve 4s kullanıcısılar onlar bile s3'ün daha üstün olduğunu kendileri söylediler.(tabi şuda var iphone 5 çıktığında ne olur bilemem ama 4s'le fln kıyaslamaya bile girmeyin bence) one x daha iyi şöyle böyle diyenler var illaki olucak ama bana göre bundan daha iyi değil.. akıllı telefonlarda en büyük sıkıntı şarj konusudur ki kimse buna değinmemiş yorumlarda.. 2100 Mah. 1750 Mah fln deil karıştırmayalım.. aradaki fark normal kullanımda bana göre 4-5 saat fark atar buda iyi bence.. herkese iyi forumlar

• sonunda geldi inceleme be hemde mesut çevikten :D

• bir soru soracam. lütfen konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yanıtlasın. ben s3 amerikadan getirtecem. orada bildiğim kadarıyla çift çekirdek ve 2gb ram olacak. lte zımbırtısından dolayı. acaba amerika versiyonu alsam pişman olurmuyum yoksa o da sizce aynı performansı sağlar mı?( 4 çekirdek ve 1gb ram e göre) iyi günler. cevapları bekliyorum...

• bırakmadı ki golü izleyelim

• mesut abi sen süpersin ya inceleme harika olmus ellerine saglık =)

• Reklam:"Nedir bu AMK?"

Mesut Çevik:"Gerçekten garip bir spor gazetesi ismi."
  • Amerikada 200dolardan piyasaya çıkıyor türkiyede en az 1.800TL den
  • 37 ekran tv gibi
  • Öncelikle inceleme için DH'e ve Mesut Çevik'e teşekkür ederiz.
    Ben videonun tamamını izlediğimde üzerind edurulacak yorum yapılacak o kadar çok özellik varken genel görüşümün "gerçekten verdiğim paraya değiyor" olmasıdır..
    Zaten bazı melez özellikleri bu uzun tanıtım videosunda bize aktarılmış, bataryası olsun, zaten üst düzey bir batarya performansı sunuyor bizlere, web konusundaki başarısı olsun, bu arada Messi'nin golunu izliyemedik tam :) ve klavyede gördğüm tek bir yapı olan ".com" özelliği çok hoşuma gitti :)
    Bunun yanında müzik çaalr iel ilgili olarak, bize sunulan tercihler ,tutkulu, heyecanlı vb. güzel olmuş :) S Voice'de ise Call Erdi = Call abi :) iyi anlamış gerçekten :)Bunun dışında sesle komut bir fantezimiz yok ise işe yaramaz diye düşünüyorum.. Oyun performansıda Nova 3'de gayet iyi, video biraz amatörcede olsa biz DH üyeleri editörlerimizin ne kadar içten, sıcakkanlı ve doğal olduklarını bildiğimiz için bunu dert bile etmiyeceğimize iannıyorum..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.